Xbox Games Showcase - 23. jul 18:00h

Da sve je to super ali ugasiš razvoj igre a ne ceo studio… Koliko igara imaš koje nisu nigde išle sa razvojem pa posle toga naprave druge igre koje budu hit…

1 Like

Sve se slažem, nisu trebali da gase Lionhead.

HYPE!

2 Likes

Stavi ovo na pozadinu foruma i skini ovaj debilni minecraft leba ti … bice ti zahvalno 90% foruma najmanje.

5 Likes

Koliko sam vidio pocinje u 18:00 sati po nasem vremenu. Zna li se koliko je predvidjeno da traje?

Pre-show sat vremena, glavni događaj oko sat vremena i onda post-show sat vremena.

1 Like

Hvala na info.

A jel pre-show kreće u 18h? Ili je to vreme početka glavnog događaja?

18:00 je glavni događaj.

1 Like

HALO će da pokida, imam osećaj da nismo spremni za ono što će da usledi :crazy_face: :crazy_face: :crazy_face:.

1 Like

U šurnajst i po.

1 Like

@robotnjik ti si insajder sve znaš o ms. Kazi mi kakav je koncept show-a? Pre-recorded? Live kao e3 samo bez publike ili?

I jedna moja prognoza za Halo infinite. Paz’te sad. Kampanja ce biti semi open world, u kampanji ce biti spartan abilities i upgrade za puške(scope, long barrel, magazine extender…) da se nadju na mapi odnosno ubije grupa Brute-ova npr ili gruntova ili bekog mini bossa, ili neke zagonetke da bi se otkljucali upgrade-i.

Competitive arena će biti Classic gameplay sa mozda thrust iz H5 i ADS, a bice i prosireni warzone tipa sa 100 igraca gde ce biti moguce koristiti sve abilitije.

Da vidimo jesam li u pravu :blush:

Da, pre-recorded je i ići će na YouTube kao Premiere u 1080p/30 i odmah nakon toga će biti dostupan 4K/60 video. Neki kažu da je video već dostupan većim medijskim kućama i sajtovima pa je moguće da će nešto i procureti do samog događaja.

E sad, ima dve verzije događaja: jedna je da su dosta toga natrpali u njega, druga je da su sačuvali neke igre za avgust kada će objaviti cenu konzole pa je zato ovaj danas event u Halo fokusu.

Iskreno, meni je svejedno koju verziju dobijemo, jer mi je Halo hype do Azgarda i nazad lol. Kažu da ćemo videti teaser za Fable (dužina videa kao Hellblade II na TGA zimus) i nešto od Forze. Za ostale igre se nema pojma šta bi moglo biti. E da, i jedan novi IP se očekuje, verovatno Obsidian prikaže svoj sledeći RPG (nešto a la Skyrim).

To sam sve pročitao po forumima i Discordu, ko će ga znati šta je 100% tačno. Kao što rekoh meni je trenutno najbintniji Halo Infinite jer ćemo od ove igre danas najviše videti, od kampanje do multiplayera pa do kakav je roadmap za igru u budućnosti.

1 Like

Ja trenutno:

7 Likes

Ne verujem da ćemo išta videti za Halo osim kampanje…

Osim što nije.

Za multi će biti sigurno nešto prikazano, da li montaža ili objašnjeni modovi: Warzone, Forge i šta već novo imaju. Ako je Halo fokus ovog događaja, bez nekog priče ili prikazivanja multija prosto ne vidim kako će da prođe. I treba da najave betu svakako.

Pre bih se slozio da si rekao da su bitlsi promenili svet :joy:

Obrisi sam post da se ne svadjamo bezveze.

3 Likes

Ma gde njega našao od svih lol.

1 Like

Ma nisu ali jeste Riki Martin hahaha.

Nemam tolika ocekivanja od Haloa, nekako mi ne uliva poverenje ovo do sad sto je 343 izbacio, sa tehnicke strane ne sumnjam da ce da prsti, ali sama igra, sta znam nadam se da gresim.

1 Like