Xbox Games Showcase - 23. jul 18:00h

Moram reci da je ova predigra od 6 mjeseci pocela da mi ide na zivce, ali avaj, stanje modernog novinarstva je tako da klikovi znace sve, pa se od svega pravi velika najava, a ovi zauzvrat samo nisu poceli da tizuju ko je baka glavnog arhitekte konzole.

Uglavnom, grumpy old man fazon.

Skroz se slažem, doduše pored svega što si naveo i naše godine imaju uticaj. Nema tu sta da nas nešto posebno iznenadi. Došao sam u fazu da se više obradujem kada ima nešto kašikom da se jede nego iščekivanje neke nove igre.

5 Likes

Svakako će ovaj pre-show koji vodi Geoff biti takođe interesantan jer će biti prikazane i objavljene igre koje neće “smetati” glavnom programu. Od malih do velikih, kontam da će biti dobar uvod u showcase.

2 Likes

Devojka igra forzu horizont 4 i brutalno izgleda. Jedva čekam da vidim sledeću forzu na novoj konzoli…

3 Likes

Još dva puta spavam i evo ga!

1 Like

3 Likes

Ili ti da se vratiš ovde pa da ovde napravimo uz nešto sa ražnja i kotlić :grin:

1 Like

Kakvo je stanje možemo jedino maskembal da pravimo :joy::rofl:

2 Likes

uuuuu sick bro :smiley:

To za Ninja Gaiden je jako nategnuta teorija. Pogrešno je protumačeno ono o čemu se pričalo u jednom podcastu i onda se na to izmaštalo da je u pitanju NG. Iskreno bih voleo da ta igra postoji ili da će biti objavljena, ali mislim da nema ništa od toga.

Haha, vrlo moguće.

Haha jel to nesto na moj racun :face_with_monocle:?

1 Like
1 Like

Fable ili ne, jako me zanima kako izgleda Playground Games RPG na kojem rade.

Ima smisla da MS ozivi tj ponovo preuzme stare IP-jeve sa kojima je imao uspeha.

Fable je bio uspešan ip. Zašto su ugasili studio nikome nije jasno :smiley:

Zbog Fable Legends, naime razvoj igre nije nigde vodio ili nije išao u pravcu u kom je tadašnji Xbox/MS menadžment želeo da ide. Igra je već koštala oko 75 miliona dolara a još nije bila završena. Iskreno mislim da su je trebali do kraja izgurati jer je već uveliko bila u closed beta i izgledala je predivno.

Fable Legends je bio MP only.

Samo nek sutra bude single player igara dosta. Muka mi je više od MP.

2 Likes

Nisam bas ljubitelj Xbox konzola ali me zanima sta ce sve novo izaci