Xbox Games Showcase - 23. jul 18:00h

Halo battle royale u najavi. Garantujem vam to.

A jao samo to ne…

Što da ne? Ne bih lično igrao, ali milioni drugih bi to rado igrali. I dalje bi imao opciju za klasičan multi, Warzone, Forge, Firefight itd…

Pa videli su sta pises za Riki Martina pa koveli duga za tebe, bravo xD.

@robotnjik u smislu popularnosti verovatno pun pogodak, ali mi je nekako bezbeze da se takva igra koja je donosila neke nove stvari na konzole prikljuci tako nekom “jeftinom trendu” to je sve.

2 Likes

A možda donesu nešto novo na način kako je to uradio Fortnite i Apex Legends? Rekli su da ih BR nešto zanima pre godinu dana… Pošto će se dosta fokusirati na esports, kontam da će im klasičan/arena multi biti prioritet.

Neće biti battle royal u Infinite, bar ne na launch.

I neko iz 343 je rekao zaboravih ko da li Grim ili Brian ne znam tacno, da je jedini BR za koji su zainteresovani - Battle Rifle.

Neće biti mp danas, samo kampanja a mp vrv u avgustu.

Eventualno bude mozda onaj fazon beta available now, ali sumnjam. Ne pumpajte ocekovanja, ja sam insider info.

Graple hook i double jump u kampanji, videcete :blush:

1 Like

Uuuuu i like it :smiley:

1 Like

Ti se javljaš konju jedan. Ti koji u svakoj igri koristiš roze skinove za oružje.
@robotnjik banuj ga da se ne blamira više :joy:

1 Like

FTP BR bi bio pun pogodak za Halo, prvenstveno zbog privlacenja mladje populacije. Kako mi se cini, Halo je izgubio korak sa omladinom i sada ga vecinom igraju raspali matorci kao sto smo mi. Cangrizavi kakvi jesmo, tesko da ce nas zadovoljiti bilo kakva Halo igra, tako sa i trebaju da se dodvoravaju malo i mladjoj populaciji.

Ako i bude BR, to je samo jedna od opcija multija. Ne znam zašto mora biti samo jedno i nikako drugo.

Ubaciće BR u Halo i ubaciće spin wheel kao u Forzi Horizon gde možeš da dobiješ cosmetics tipa: spartanske papuče, šljaštuća suknjica, šorčić, kapica i košuljica sa Spartan logom… :joy: Ok, sad sam sam sebe iznervirao, glupi forza speen wheel. :unamused:

Neka ubace sta hoce samo me zanima da vidim nesto vezano za PvP kako izgleda i dosta.

1 Like

Kontam da halo mp će pokazati na Gamescom… Uvek nešto ostave. Ali pošto je konferencija ovako kasno moguće je da će sada baš da izađu i raspale sve što imaju… Uskoro će da saznamo…

Vi zaboravili da pricate o ms.
I biće BR ne brinite. Pa svaki Halo od dvojke ga ima, osim reach :smiley:

1 Like
1 Like

Volim halo, ali bih voleo da vidim nešto novo od tih silnih studija što je ms pokupovao…

1 Like

Halo će pokazati snagu konzole. Sve ostalo što pokažu će biti pinus i raznovrsnost asortimana

https://gifyu.com/image/WE1Q
Evo i stream-a
https://youtu.be/Ar1dzkqt9eQ

1 Like