Xbox Game Pass će od sada obuhvatati Microsoft Studios igre na datumu izlaska

Orila se gora,rodio se mis. Uu jedan Prodavac u Australiji, i jedan u Nemackoj… Izivini molim te evo zabrinuo sam se.

Taj u Australiji je garant neki nas, posto samo mi tretiramo posao sa licnim osecanjima. Rec izdaja u poslovnom odnosu??? Pa imas ugovor o saradnji koji definise sta moze a sta ne i tu nema izdaje !

Kad je vec pomenuo izadju a to sto pored XO prodaje Sony i Nintendo to nije izdaja??

Grozim se ljudi privatno a i poslovno koji dok eksploatisu sistem i druge oni su sposobni divni i pametni a kad krene neko njima da radi sta su oni radili do juce onda je to izdaja,nepravda, dizu bunu na dahije!

1 Like

moze li meni neko da uprosti u vezi ovog?

Pa svaka Microsoftova igra od prvog dana će se pojaviti na servisu Gamepass( Gears, Forza, Ori, SoT, Fable…). Tako recimo u septembru kad izadje Forza Horizon 4 moći ćeš je igrati za samo 10$ a pored nje imaš preko 120 igara pa ti biraj! Ako ti se igra svidi a nećeš plaćati servis onda je kupiš. Kapiraš, igre za 10$ igraš mesec dana pa ako ti se svidi ti nastaviš pretplatu…
Archivment-i ti ostaju a igra ne!

znaci za 10usd mesecno mogu da biram sta cu igrati na gamepass?

Kada bih mogao da nadjem sto sam pisao jos jako davno bas na ovom forumu.
Ocekivano. Sve se na ovom svetu pretvara u servis.
Imacemo samo periferne uredjaje i uplatiti koliko zelimo “jaku masinu”
Koji paket igara… Bice tu 100 opcija.
Tipa igrate Titanfall u full HD za 3usd ili Titanfall 4K za 5usd mesecno.
I tako dalje i tako dalje…

Svet ide ka tome, sve vise ljudi nema nista svoje, iznajmljuju se kola, stanovi, odeca, sve!
Necemo imati nista svoje, samo cemo da radimo i ko koliko ima imace da iznajmi sta zeli.

Pa da…u fazonu Netflix-a ako hoceš 720p onda 10$, fullHD 12 i 4k 15$. Ima logike to što pričaš!

Zivi bili pa videli. Kupovace se paketi tipa

  1. HD, A,8x, 30fps paket odredjenih igrica npr 10usd.
  2. HD, AAA,16x, 60+fps paket odredjenih igrica npr 15usd.
  3. 4K, Ultra bla bla 20usd.
    Sve ce postati usluga! Vec odavno ide ka tome.