Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Nema problema, u ponedeljak cu da uplatim pa javljam da li je uspelo :smiley:

Ovo te dođe tačno duplo jeftinije. :slight_smile:

pa to :smiley:

1 Like

Živjela Visa, idem u ponedeljak da uzmem još pet komada! :joy:

1 Like

Arg visa kombo za uštede

A što u ponedeljak? Visa radi nonstop :upside_down_face:

Možda nema pare na kartici

Ma to odes do bankomata i ubacis lovu :upside_down_face:

Možeš, ali maksimalno 3 mjeseca. Preko ključeva možeš aktivirati do 3 godine GPU.

A zna li neko zasto je tolika razlika izmedju visa i mastercard?

Najgore od svega je što sam svoju Visa karticu ugasio pre mesec dana. Još me bankarka ubedjuje da ne gasim račun i karticu a ja uporan. Reko šta će mi po račun u dve banke. Znala je bankarka nešto, znalaaaa. :joy:

Pa vlado nova godina je. Akcija “argentina i visa ti daruju” - popusti do 99% :rofl::rofl:

@MikiBanter bankarka radi za killnet :joy:

2 Likes

Ja ulogovao drugarov nalog (njegov nalog je na Austriju) i ništa nisam petljao, samo dodao moju karticu sa Arg adresom i pazario mu 6 igara za 4000 din, uklonio karticu, izlogovao se i to je sada gift opcija :joy: Inače i danas traje, moram sebi da uplatim neki dinar na račun da se refrešujem kao neki priliv novca :joy: Sve sam potrošio :joy:

1 Like

Kako rade preorderi? Moze li se ova inflacija iskoristiti na to? :joy:

Jos uvek niko sa sigurnoscu ne moze da tvrdi za preordere. Mada mislim da ce skidati po kursu na dan kupovine. Ludo bi bilo da je drugacije.

Preorderovao bih odmah jedi survivor i resident evil 4, samo kad bih znao da moźe :joy:

Znači funkcioniše i bez pravljenja namenskog naloga na ARG?

Koliko sam razumeo, mogao bih na svoj main US nalog da kupujem igre sa ARG, samo uz promenu regiona konzole i ubacivanja kartice sa adresom iz Argentine?

Do sada sam dok je bilo gifta, imao jedan nalog koji je bio podešen na Argentinu na Region sekciji na account.microsoft.com

Ja sam pisao da za moj glavni nalog imam tri adrese u billing: USA, ARG i TR.

I kad nesto kupujem, prebacim regiju konzole na regiju odakle zelim a preko microsoft sajta promenim glavnu billing adresu.

Jbg da li moze to ne znam. Mislim da li je regularno. Sve prolazi. Hipoteticki mozda se cesto selim na te tri lokacije? Nisam ja stavio opciju da imam vise adresa vezana za jedan nalog nego oni.

Ranije sam cesto tako kupovao, dok nije provaljen gift pa sam samo slao. Sada opet direktno.

1 Like

Otkad nema gifta, ja kupujem na main US nalogu, ARG adresa i ARG region na konzoli.

3 Likes

Pa to nije USA main nalog. Ti si mu promenio sve to i nema nikakve veze sa USA vise. Menjanjem regije i adrese si promenio to.

Mozete i ostaviti da bude samo ARG. Nikakve razlike nema sto vam stoji da bude USA.