Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Takodje ovo. Samo sam to radio za 360 igre jer ne moze gift, ali nije bilo problema sa kupovinom.

1 Like

probacu, hvala na predlogu. primetila sam da si napisao da kupujes preko konzole pa ne znam da li to igra ulogu? ja nisam pokusavala da kupim preko konzole nego preko pc-ja sve vreme

1 Like

Moraš preko konzole

2 Likes

bilo bi strava ako je to, sad ste mi ubacili rovca moram odmahda probam :smile:

e pa onda je to 100%. a jel kupujete preko arg ili turske?

Za neke igre je jeftiniji jedan store, za druge je drugi. Nema nekog pravila.
Savet je da se ne seta konzola mnogo sa jednog na drugi region, mada ni tu nema pravila. Radi svako na onaj nacin na koji zna da prolazi.

1 Like

hvala, probam pa javljam jel proslo

1 Like

Uspelo! ljudi hvala puno na pomoci, carevi ste :upside_down_face:

4 Likes

Koji region na kraju si uzela?

Da, da, sve radiš na konzoli. Na telefonu jedino radiš redeem koda kad kupuješ kao gift ako se nekad desi da ti iz nekog razloga ne prolazi direktno. Ali inače sve preko konzole ubuduće :ok_hand:

Mozes uvek proveriti preko sajta xbdeals koji store ima koju cenu za odredjenu igru. Isto tako imaju i akcije tamo da se isprate.

I na osnovu toga uzimas gde je bolje. Kombinacija je najbolja jer je uvek razlicit izbor cena.

Koje igre igrate na xboxu?

Na sta se odnosi pitanje, pojasni malo…

1 Like

zanima me koje igre ljudi igraju na ovom forumu i poreporuke za igre.

Ja igram Solitaire, sve sam bolji u tom.

3 Likes

Ima tema Šta trenutno igrate. Tamo možeš videti ko šta igra trenutno. :slightly_smiling_face:

e to sam tražio,hvala.

2 Likes

Trenutno koristim glavni nalog koji je u startu napravljen na Tursku regiju i cijelo vrijeme su i nalog i konzola Turska. Sad me zanima ako promijenim regiju kako bih kupio par igara kojih uopće nema na Turskom storeu, hoću li onda nakon instalacije moći pokretati tu igru samo dok je “ispravna” regija?

Ista stvar me zanima i za gamepass.

Ja sam imao par kupljenih igara digitalno dok sam bio US regija (Silent Hill, Alice Madness Returns, uglavnom xbox 360 naslovi) kojih uopšte nema na Arg u Store-u. Tako da ih automatski nemam ni u Library kao kupljene igre dokle god sam ova regija. Jednog trena sam preko aplikacije uspeo da izmuljam te igre u biblioteci i da ih stavim da se skidaju, ali kad sam ih pokrenuo izašla mi je poruka sa greškom i da ne mogu da pokrenem igru u ovoj regiji ili šta god. I kada sam nabavio te igre na disku (jedva) ubacio disk i sve radi bez problema nezavisno od regije.

2 Likes

Je li mijenjanje regije konzole nešto što se smije relativno često raditi? Je li itko ovdje imao problema zbog toga?