Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Da napomenem ovo za Giftove i ogranicenja, to vazi samo ako je odredjeni popust u pitanju. Dakle ako ste kupovali 10 igara sa popusta i dodjete do limita. Mozete da nastavite da kupujete gift igre ali samo one koje su po regularnoj ceni dok vam ne prodje to ogranicenje nakon nekoliko dana. Ili jednostavno nov nalog i isti proces :smiley:

1 Like

Preterao si sada :grin: Pa ceo store da pokupujemo dok su popusti? :joy:

1 Like

Ja sam prvi put pukao bar 100e kad sam upao u ovaj store. :joy: Pokupovao sam sve sto je srce htelo na popustu i udario dva limita :joy:

Isto iskušenje. Srećom odolevam za sada :joy:

Ja sam uzeo sta sam hteo i sada samo gledam tako sta se vrti jer maltene vecinu stvari posedujem koja me je interesovala. Tako da stedim samo za novije naslove kao Horizon 5 :joy:

Edit: Inace Forza Horizon 5 ima za preorder u Store-u i kosta 5000 din (mada bice day one u Game Passu) ali takodje ima i Upgrade za Premium ediciju (ili koja je vec najjaca edicija) za 4000 din :slight_smile:

1 Like

Realno sta je 100€ za brdo igara. Toliko su 2 igre na psn store :joy:

2 Likes

Ovo su moja iskustva sa arg i intesa karticom. Prodao ps4,stigao series x sa 6 meseci game passa. Napravim prvo us nalog kao na ps4, napravim drugi arg odradim sve kako pise kupim far cry 3 gift (za 50 din :rofl:) ,posaljem na us nalog reedem sa vpn proslo…Sledeca kupovina nema sanse da prodje gift…Napravim drugi arg nalog sa prvog obrisem intesa karticu,dodam sebe za frienda i posaljem gift na ovaj prvi arg nalog i za sad sve prolazi, iz nekog razloga gift nece na us nalog vise …express vpn na arg reedme i radi… kupio za 20 e(assassinn creed triple pack, witchera 3 goty (120 din :joy:),far cry 3-5 ,sekiro goty,sega collection). God bless Argentina :sunglasses: :partying_face:

3 Likes

God Bless inflaciju :joy: ako postanu ekonomski tigar Juzne Amerike, propadose nasi popusti :sweat_smile:

1 Like

Ne prizivaj nesreću :wink:

1 Like

Kao mi tigrovi Balkana :joy::joy:

Realno jesmo. Da nije bilo Vucica ne bi ti vozio Audi i slusao Sasu Kovacevica i imao obe konzole dok to ne mogu ni brojni gradjani EU :joy:

5 Likes

Nek si mu kazao :wink:

2 Likes

Jok cu da mu cutim :joy:

2 Likes

Hm, ne znam bas, eno prodaje se za 1400 din Miles Morales guest, za 1400 din RE Village, predjes i posle prodas. Razmena je ipak nepobediva, argentina je samo povoljna za kupovinu na nalogu.

Ako ne volis trofeje onda je guest ok. Ali ima ih na kilo, ne ide bas ta dalje preprodaja lako :confused:

Pa i da ne ide opet je jeftinije, nema RE Village za 1400 din :slight_smile:

A ide sigurno, samo spustis za 100 dinara :smiley:

@MladenVR razmena lagano ide? :roll_eyes: Cold war stojao mesec dana na oglasu. Tsushimu sam prodao 1200 samo da se okrece lova :slightly_smiling_face: prodao nalog coveku i ne moze da ga aktivira na konzoli. Jedan nalog se zakljucao dok je bio na konzoli sam od sebe. Uskoro batalim tu razmenu.

1 Like

Znam brate, nego bananica zivi u 2016. :joy:

1 Like

Razlika je samo što ti u ovom slučaju ostane igra a u razmjeni ne. Sitnica. :slight_smile:

Pa i jeste sitnica, sta ce mi digitalna igra koju sam presao, bolje da ti ostanu pare u dzepu.

Mislim, nisu ovo ni to ne znam kakve pare, ali neko nema bas da istrese 100-tku na raprodaji, samo da bi mu ostale igre koje 99% nece vise nikada upaliti.