Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

E pa zato pitam, ne znam da li isto funkcionise sa ingame dodacima i DLC-jevima.

Ne treba ti VPN za taj deo postupka kada saljes gift sa jednog naloga na drugi. To se radi preko konzole, VPN samo palis na racunaru ili telefonu kada redeemujes kod.

Nije dodatak to ne moze kao gift,ovo je bas kao posebna igrica

Da radim sve preko konsole

Hm, ne znam por que onda.

Sad sam bio probao sve iz pocetka,izbrisao karticu pa probao ponovo da je ubacim,al neda vise kaze ne pase ime,mada je sve dobro upisano.jbg.

Iz nekog razloga meni je proradilo tek kad sam iznova napravio novi argentinski nalog. Prvo sam probao jedan neaktivni američki da prebacim na Argentinu pa mi nije radilo iako je uredno prikazivao da je prebačen na Argentinu.

Prebacio sam store na konzoli na Argentinu, logovao se na taj novi nalog i sve je proradilo.

Kupovao sam samo giftove, direktnu kupovinu nisam ni probavao.

Ovo bi moglo da bude resenje.Ja sam probao naloge koje sam vec koristio tj.menjao im geolokaciju.Hvala
Giftovi su isli i na naloge koji nisu argentski ili?

Kad dobiješ gift samo moraš koristiti VPN da ga redimuješ na glavni nalog i to ti je to. To radiš preko telefona ili kompjutera, šta ti je lakše.

Znam to posle, pošto sam već bio radio tako.Nego sam pitao posto je neko gire napisao “Prolazi tako sto se salje gift na primarni nalog sa drugog naloga (oba arg)” pa reko da pitam jel uslov da su oba nakoga u Argentini.U svakom slučaju hvala,javim se kad vidim sa bankom sta je sa karticom.

Ja sam reedemovao kod direktno sa konzole, poslednju igru koju sam kupio. Proradilo je a ranije sam preko VPN i direktno sa mail-a reedemovao…

Ne moraju biti oba argentinska, onaj kojim kupuješ mora.

ok ovo sve jasno sto ste napisali za kupovinu i giftove na us naloge, svaka cast!
jedno pitanjce, a kako da kupim onaj gamepass za 1$? sto je na tri meseca . . . pokusavam na svom us nalogu ali ne prolaze nase kartice

Probaj sa konzole, trebalo bi da prođe.

1 Like

napunismo temu, a samo je trebala da bude lockovana sa jednim upisom, najprostijim :man_facepalming:t3:

2 Likes

Bitno je da postoji mesto gde se članovi / posetioci mogu preusmeriti. Barem su ostale teme ohladile od ovih pitanja.

1 Like

Yup…i ja imam isti problem.
Novi Argentinski nalog, adresa takodje sve po uputstvu.
Ali nazalost nece.
Mada primecujem da sam napravio jednu “devijaciju” od uputstva.
Prvo sam dodao ARG nalog pa tek onda promenio store na konzoli da bude ARG. Mozda je to.
Druga stvar koja je mozda problem, imao sam dodat paypal na moj regularan Austrijski nalog koji je povezan sa Austrijskom karticom sa adresom takodje iz Austrije.
Istu tu karticu sam koristio za ARG nalog i novu ARG adresu bez da sam predhodno pomerio paypal kao nacin placanja na AT nalogu.
Na kraju sam i to sredio ali idalje isti error.
Tako da sam trenutno bez ideje. :sweat_smile:

Jel kupujete giftove ili direktno sa svog naloga?

Ja sam uzimao giftove. :slightly_smiling_face:

Na konzoli direktno, preko tog drugog napravljenog “argentinskog naloga” pa posaljem sebi gift na glavni nalog, meni preko konzole radi reedem bez problema, bez vpn

Da, da bas to. U principu je vrlo jednostavno uputstvo.

@Son_of_a_gun Pitanje: pre pravljenja novog naloga na konzoli, da li je konzola vec bila prebacena na ARG region? S obzirom da samo to nisam ispostovao jedino mi to ostaje kao “ideja” da pokusam opet.

Kad prebaciš na Argentinu ugasiš i upališ konzolu pa praviš nalog