Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Ako iko ima Visa kreditnu karticu neka proveri pa javi :slight_smile:
Snag_298d92c0-1

Što ? Da ti kupujemo igre a ti da nama uplaćuješ pare? :rofl:

1 Like

Ma jok, ako radi najmanji je problem izvaditi je u banci :slight_smile:

Ma šalim se brate. Ja sam ceo život na Master. I kreditna mi je tamo. Eo ga brat @djomla43 piše. Taj ima sve vrste kartica. Zovu ga Dinkić iz Koteža. :rofl:

2 Likes

Zbog ovoga smo i imali sa Visama bolji kurs na ARG store-u. Probam svakako, ali mislim da je mrka kapa.

1 Like

Artikal je iz 08.05.2023. tako da nisu stare vesti :grin:

Stara vest, veruj mi :slight_smile:
Već je bila o tome priča.
Elem, što se kupovine na ARG store-u sa Visom tiče, kao i do sad, jedna vel’ka gedora :grin:

1 Like

Baš si probao Visa kreditnu karticu ili ipak debitnu? :smiley:

Visa jedna jedina koju imam :grin:
Ranije je radila, sad šipak :grin:

1 Like

Ama čoveče jel kreditna kartica ili je debitna, cela vest se vrti oko toga da inostrane Visa kreditne kartice bi trebalo da rade, a debitne NE :joy:

1 Like

Debitna :grin: uopšte nisam izvalio da je bitno koja je malopre :grin:
@MladenVR Mađar, vidiš da nemam sve kartice :grin::grin::grin:

Znači ima nade :smiley:

Nema sigurno ali ajde :joy:

Paaaaaa, pazi sad ovo, od malopre. Pokušao da dodam na sinovljev acc Master iz Mobi banke, ne prihvata, izbacuje grešku. Na mom acc-u prolazi kupovina, ali ovde ne može ni da se doda kartica. :grin:
Probao i na @MladenVR nalog da dodam isto karticu, ne mere.

Znači sreća i master da radi

1 Like

Tako nekako. Da li je bag ili nešto treće, pitaj klinca. :grin:
Edit: moguće da je do moje kartice/banke šta li već, ni na TR ne mogu da dodam Master Mobi banke. Banka kaže da je sve ok. :smirk:

Ako neko na forumu ima visa kreditnu karticu neka potvrdi onda da li radi.

Za sada je zbog nesrecne hiperinflacije i master cardov ne-street kurs opet prilicno povoljan.

1 Like

Gde mogu videti taj mastercard kurs?
Da vidim isplati li mi se dolaziti iz turske i uzimati master card :smiley:

1 Like

proveri, zavisi od igre. Ima online, kucaj samo u google mastercard currency converter.

Поздрав свима,због цена графичких карти ломим се између xbox series X и playstation 5.
Занима ме само single player.игре са game pasa нису по мом укусу.playstation алтернатива game pass-u може да се нађе на купујем продајем за 5500 ДИН 12 месеци и ту се налазе игре које бих играо.читам на овој теми да људи са аргентиском “комбинацијом” купују игре по 700-800 динара,док playstation 5 игре на купујем продајем се крећу од 2500 ДИН па навише.
Да ли би неко ко има аргентински налог могао да ми каже колико кошта нпр.resident evil 4 remake ?
Да ли су x box игре преко аргентинског gamepass-a јефтиније него playstation алтернативе ?
Узео бих ону конзолу за који јефтине могу да се купе игре, не патим од тога да играм playstation 5 ексклузиве.