Xbox 360 USB Edition - JTAGed

Pozdrav drugari, da vam predstavim novi Xbox. Ne znam da li vam se svida?

Izgleda otprilike ovako


Može da ‘‘tera’’ Linux


Pušta igre sa externog USB HDD


Startuje i LIVE Arcade igre sa USB-a


Lako se snalazi sa DIVX-om

https://youtu.be/6DSvxgO3iAY

Ako je neko zainteresovan za ovakav XBOX, neka me kontaktira preko PM-a.

Sta znaci Jtagovan?? In anyway ,ove mogucnosti nisu dovoljan razlog da uzmem JTAGovan Xbox…Imam PC! A imam i emulator PC igara za XBox…

hm, linkovao si thumbnailove umesto fotki. SLobodno ih uploaduj na forum a thumbnailovi će se sami generisati :slight_smile:

“Pušta igre sa externog USB HDD”. Xbox360 igre? Nema vise rezanja diskova?!

Moze li ovo da se ugradi u banovan xbox?
I cuo sam negde da su na jtagovan xbox-u vece za RROD.
Da li je to istina?

Fenomenalno! DLC takodje radi na ovakvom Xboxu, sve pesme za RB i GH besplatno… :open_mouth:

Samo ako se ne varam, ovo ne moze da se odradi ni na mom banovanom Xboxu koji je star samo 4 meseca, niti na drugom koji se pokvario (kada bi bio popravljen) krajem avgusta i u tom trenutku je imao poslednji update? :frowning:

A jel se ovo “ugradjuje” ili…?

Evo ovde imas tutorijal izgleda da ide sa diska http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=698938

Od svih mogucnosti jedino mi je igranje igara preko hdd odlicna opcija. Ovo rezanje i kosta i smara.

Bas zato sam i ja hteo,ali ne mogu jer imam noviji dashboard :(.

Jedno pitanje> Imam jasper konzolu koja nikada nije kacena na live a jedini update koji ima na njoj je update koji je dosao sa diska Operation flashpoint Dragon Rising. E sad mene intresuje da li i update preko diska takodje sprzi taj djavo koji je neophodan za JTAG hack ili samo update preko liva? Valjda me je neko razumeo. :slight_smile:

idi u console/system settings/system info i pogledaj

ako imas 2.0.8XXX ne vredi

ja imam jednu konzolu koja je popila RRoD pre jedno godinu dana i nije vise paljena, a posto sam nasao coveka koji radi balling i uspesno popravlja, probacu da se pozabavim Jtaggom, ako nista drugo sad je izaslo brdo RB i GH DLC-a pa ce da se przi :slight_smile:

Kod mene je isti slucaj! To sa igranjem sa HDD, bez rezanja diskova je jako primamljiva opcija :slight_smile:

Zbog toga me najvise i intresuje ovo, naravno i arcade igre. :cool:

I mene, kada krene RBN ocekujem gomilu kvalitetnih pesama, a i od DLCa koji je vec dostupan ima par kvalitetnih stvari koje nisam kupio. Ostaje mi da se nadam da ce moci da se odradi jtag i na novijim verzijama, mnogo mi je da kupujem treci Xbox…

Tek sada vidim da sam zaboravio da prikažem i emulatore (CPx3, SNES360, Genesis360). Ajde ovih dana ću se pozabaviti i sa tim…

Hoces li mozda prodavati JTAG-ovane konzole ?

Ovo sa bas isplati 320gb moze da traje dugo,a tek 1TB:).Zamislite koliko samo godisnje date novca za diskove:confused:

Zato ja drzim filmove na eksternom hdd-u. i kad ocu da gledam samo ubacim u dvd player i pustam.

Je l’ moze nekako da se downgraduje dashboard verzija?