Xbox 360 servisiranje

Ju, zaboravi na ovaj post. Problem je bio sa strujom, onaj lazni RRod, sve i dalje sljaka… :slight_smile:

Jedan moj Elite bye bye. živote… :slight_smile:

nije valjda ono cije ima necu da pomenem?

e upravo to. mada, moram priznati da to crveno svetlo :Dsexy izgleda na Elite-u.

Eto ga, odma dize paniku :slight_smile:

cek,cek jesam li ja lose skontala ili konzola moze da javlja rod,a da to nije rod vec problem sa napajanjem…ponekad kad ubodem kabl u struju cuje se neko sustanje,pa kada ga uspravim,ono prestane??ili ja tripujem jer se cimam od svacega…:smiley:

iskreno se nadam da tripuješ! :smiley:

inače za sve one koji se boje pregrevanja evo jednog jeftinog rešenja

Kako je to jeftino :slight_smile: Kod nas postoje razni kuleri za te pare, pa opet nikom nisu pomogli da ne dobiju RROD :slight_smile:

Grejanje nije problem xboxa, to treba shvatiti, xclamp je jedini problem i x360 je najsigurniji kada se on izvadi dok je josh nov, Shto se vishe cheka, manje su shanse da se kasnije trajno popravi.

jest da nece pomoci ali moram dodati da bas cool izgleda…nego videla sam negde da je neki lik napravio vodeno hladjenje za xbox…loodnica…
nego jel se sada moze fleshovati bilo koji xbox,tj lite-on??

Moze ! 1.5 :wink:

evo nesto i o jasperu…

http://itexclusive.net/index.php?option=com_content&task=view&id=9423&Itemid=1

Ja sam sa mojom konzolom imao jako puno problema. Odmah po isteku garancije mi se pojavila e74, prvo sam ga pregrevao, radio 2 dana, slao na servis, posle servisa radio 2 dana, kad sam otvorio video da su samo dodali po dinar na svaki chip sa donje strane. Posle toga sam ga opet pregrevao, radio 1 dan. Ima li resenja za moju konzolu??

@Guru
zovem te na broj koji si ostavio, nedotupan konstantno. Imash li neki drugi broj?

Po dinar???..:D:D…Bar si deo novca sto si dao za konzolu izvadio…znam kako ti je…ja sam imala *rod-a na konzoli…:smiley:

O kakvim dinarima se ovde prica :slight_smile:

Pregrevanje nije bila bas najbolja ideja.

Da li xbox360 jos uvek ima problema sa diskovima tj. cuo sam da ih ostecuje.:eek:

Lose si cuo.

uhhhh ,dobro je:cool:

Pa, do ostecenja diska dolazi ako krenes da rotiras ceo xbox dok se disk vrti unutra (obicno da bi pokazao drustvu kako ona “Player1” lampica pametno menja mesto).

Drugim recima, NIKAD nemoj menjati polozaj xboxa dok radi. :rolleyes:

iju! to radi! nisam znaooo da menja položaj

*otrčao, viče komšije da dođu, dok pali 360, ne bi li im pokazao kako konzola menja Player 1 poziciju dok je okreće *