Xbox 360 servisiranje

@ Guru

Meni u NS-gamesu rekoše da je konzola ok, ali da samo treba ponovo fleshovati firmware. E sad problem je što isti može ponovo da unese samo onaj ko mi je i prodao konzolu, a ko za inat njega više nema…
Sve u svemu, da li su mi dali dobru dijagnozu u servisu i da li bi ti to mogao uraditi?

A zashto mora ponovo da se fleshuje firmware ? Shta se to desilo i kakvu greshku konzola prijavljuje ?

Problem se manufestuje tako što ekran uglavnom pozeleni dok se igra neka igra, a dash, meni igre i opcije rade bez problema!

Pozeleni dok igrash, ali u opcijama igre je normalno ? I shta se deshava kad pozeleni, mozesh da nastavish da igrash dalje, samo je zeleno ? Jel ti se mozda nekad deshava da chujesh samo zvuk a slike nema uopshte ?

Ne ne ne, slika pozeleni i jedva se vidi šta je ispod. Možeš igrati jedino ako napamet znaš nivo pa tako nastaviš s igrom! Inče zvuk je normalan! Na nekim forumima sam pročitao da je u pitanju grafički čip, ali ovi u NS-gamesu tvrde drugačije!

Moze to da se sredi 99.5%, a NS games zna isto koliko i Virtual :slight_smile:

barem da je toliko…

@ Guru

Finansijska konstrukcija?

2500 din i dozivotna garancija na sve najcheshce probleme.

A zasto ne napises neki cenovnik i kazes flesovanje je toliko xclamp toliko da znamo koliko sta kosta?

Planirao sam, samo da krenem da radim josh neke stvari, glupo je da stavim cenovnik sa dve stavke :slight_smile: Pored Xclampa i fleshovanja, bice i zamena liteona novim sa fleshovanjem, skidanje bana sa konzole, ubacivanje veceg HDDa, promena regije konzole itd.

uuu super samo jos kada bi i nabavljao konzole posto vidim samo radis servisne intervencije

I to radim, samo ne drzim lager, sve se proda i pre nego shto stigne :slight_smile:

pa dobro nije frka mislim da bi nas sve zanimalo koliko staje xbox 360 sa svim odradjenim fixovima voleo bih onaj noviji sa hdmi izlazom

@ Guru

OK, fine by me, elem ja bih ti to poslao city-expressom, pa ako si za, ti mi pošalji na PM tvoje podatke (adresa, mob…) pa da ti pošaljem!:wink:

@ Guru

E i da, kolega bi se dao u nabavku “sređene” konzole! U NS-gamesu nude neke varijante za oko 400e, e sad, ti si svašta napričao, pa me interesuje, koliko bi u tvojoj varijanti koštala recimo PREMIUM varijanta!:confused:

Ma može i ELIT!:cool:

Mislish na novu premium konzolu sa 60GB i ubachenim drajvom i Xclampom ?

Koliko znam u NsGamesu valjaju Pro i to su 20 gb verzije

@ Guru

da, baš na tu!

pozdrav svima…ako vas interesuje tudje iskustvo bezite sto dalje iz virtuala…retko ko se tamo osrecio…meni su popravljali rod,konzola je radila posle popravke jos 3meseci i 12 dana (12 dana po isteku garancije),jos sam joj kupila i kuler,poslala sam je opet,navodno su je popravili,nisu mi naplatili (jer ne naplacuju po drugi put,jer kako kazu posle 3 puta najverovatnije vise se nemoze popraviti),radila je jos dva min i onda je crkla…i tako sada hvala prassinu,slala sam je i u bugarsku,preko lika iz MS-a,i tamo su mi trazili 150-180eu za popravku…Ko zna mozda nekome moje iskustvo spasi x kutiju…