X-link Matchmaking

pazi ovo verziju koju sam skinuo tek sad mi napisao da je nevazeca da ima nova 7.4.18

Treba samo da se povezu preko Lan kabla, cela logika, evo sad citam po drugim forumima i oni imaju problem sa ovim “unable…” i kazu da je ipak do pinga, toga sam se i plasio, znaci treba nam neko sa bash bash jakom konekcijom, prokasat moracemo probati sa tvojim netom pa sta bog da…:wink:

cekaj pc i wbox da se povexu preko lan
meni je pc preko rutera ali bezicnim putem xbox mi je preko lana do rutera
mada imam laptop pa ako je to problem da probam da oba budu lan povezana ili je to nebitno ?

Pa ljudi,jel radi ovo cudo?

Nisam bio online otprilike nedelju dana jer mi crkao monitor.

meni nece ali mislim da bi trebao pc da vidi xbox
da bi to radilo

Prokasat, znaci mi smo sve probali, Pera je napravio arenu, ja sam video arenu na xbox-u preko system linka, znaci prepoznaju se PC i box, ali uvek isti error dobijamo, neki sa drugih foruma kazu da je prosto ne moguce dostici ping od 30 na xbox-u…

LJUDI moramo malo da se angazujemo, da se potpomazemo, jer Live nemamo, a svi znamo koliko nam je bilo super kad smo igrali GoW2, Dirt2, Halo… Ajde, ajde mozemo mi to :smiley: :smiley: :smiley:

Ima da vas smaram dok ne uspemo.

Ne znas ti sta je smaranje :smiley:

Ode tema u zaborav ajde 'ocu da igram GoW2 sa vama ima li ista od ovogaaaaaaaaa :D:D:D

Meni se ubaguje na requiring network adress i tako pola sata stoji, tako da sam odustao od x-linka.
Ustvari probacu jos jednom, a do interneta protoka neverujem da je problem
imam 14 mbps download, a 650 kbps upload.
Meine internet FTW!
Evo i dokaza:

Jel neko probao ovaj Leaf.
Ajde malo da se angazujemo i da vidimo da nesto probamo.:slight_smile:

Ja sam nesto probavao mada nikako da se spojim idje…

Ajde da ne otvaram novu temu, jel probao neko ovo potencijalno resenje:

http://www.leafnetworks.net/

Ja sinoc malo brljao sa programom i nisam nista uradio. Posto sigurno ima pametnijih od mene na forumu, moze jos neko da pokusa?

Ima li nekih novosti za ovaj xlink?

Pricali smo o Leaf. Sve ti je to isto. Nece da nam se posreci. Mislim da treba da se pozabavimo x-linku jer ovaj koliko sam cuo Leaf i nije nesto.
Ajde ocemo li da se bacimo u rad neki ili da zapustimo temu?

Koliko sam razumeo, ovo je nesto slicno kao Garena za PC. Znaci download brzina nije toliko bitna, bitno je imati sto veci upload. ADSL ovde nece zavrsiti posao, host bi morao da bude neko sa DSL linijom, kod DSL-a je Download=Upload brzini.

xLink Kai je fenomenalna stvar preko PSP-a, tu radi besprekorno. Ako uspete da konektujete i Xbox, alal’ vera. :smiley: Napisite ovde. Mozda pokusam i ja u nekoj blizoj buducnosti.