X-link Matchmaking

Onda treba da radi sad :slight_smile: ?

Bem li ga sta je bilo ali evo sad radiā€¦ to izgleda kako mu se cefne

EDIT:ā€¦ opet ne radiā€¦ LoLā€¦ uspeo sam jednom da ga pokrenem i non stop mi je pisalo nesto kao da pokusava da pokrene interfejs ali posto nije uspeo (pokusavao je jedno 5 minuta) pokusao sam da ga opet pokrenem i isti poruka error poruka

Nista. Imamo i mi banovani pravo na sticky x-link matchmaking.:smiley:
E ne niste mi rekli jel ima nekakve veze koju verziju da skinem ili mi on daje svaki put kada udjem da trebam da updejtuje?

Ima da zazivi ovo. Nece ljudi hteti ponovo da kupuju konzole i originale svakakve. Ovo koliko vidim je pet minuta posla!!!:slight_smile:

Nebi trebalo da ima veze koju verziju imas. Mene zeza samo to sto ne znam sto nece da se pokrene. Mozda zbog Win7-ce ali nebi trebalo da mu to predstavlja problem.

Ne nije to do Win 7. Mozda kao sto je Zile rekao treba da uradis, ali to je glupo kada moras stalno da iskljucujes.

Sto bi rekao Radovan IIIā€¦ EVOOO RESHENJAAAA !!!

teamxlink.co.uk :: View topic - unable to initalize pssdk libary

baj d vejā€¦ moj nick je fskozNSā€¦ zeznuo sam se pa umesto p napisao O

Radovan uvek ti dobro pomogne.:smiley:
Naravno kako se nisam setio.
Najbolje se ode na njihov forum i sve nadje ili ukuca na googletu initialize PSSDK library .:):):):):cool:

OFCā€¦ e sad jos samo da nabaim svicherā€¦ posto moj ruter ima samo jednu shteku za mrezniā€¦ madaā€¦ imam jednu mreznu koju bi mogao da ubacim u PC pa da na nju nabodem XBOXā€¦ teoretski to bi trebalo da radiā€¦ mada secam se da kad sam jednom to probao sa VISTOMā€¦ bio je izgubljen ceo dan i brdo zivaca.

EDITā€¦ kako se traze Arene po zemljiā€¦ ako je drug Pera vec naterao likove da naprave srpsku arenuā€¦ trebalo bi da je punimo :slight_smile:

EDIT2ā€¦ NASHAO :slight_smile:

Svicer moram i ja da kupim. Za sada je jedan covek mom ocu nudio za 2000. Ali koliko nas dvojica mislimo da moze i nesto jeftinije da se nadje.:wink:

Ju druze ja sad do sledeceg meseca ne smem nista da kupujemā€¦ toliko sam se iskeshirao za stan da sam na korn fleksu :-)))

Ehhh sve je to lepo ali mi i dalje dobijamo poruku unable to join server:mad:
Neverujem da je do pinga ludi stranci igraju sa pingom i preko 60 :eek:
Mislim da je problem do portova tj. trebaju da se otvore, a posto ja sa tim i nemam bash neka iskustva mogao bi neko neki tut postaviti, Pero na tebe se misli :stuck_out_tongue:

upisi adresu tvog rutera u browserā€¦ kad se browser otvoriā€¦ tj meni ruteraā€¦ obicno se ide na advanced seting pa na NATā€¦ i tu ti je port forwardingā€¦ kad instaliras KAI pokreni konfiguraciju i otvorice ti se browser sa opcijama za KAI izmedju ostalog videces i koji je portā€¦ ee njega treba da otvoris. Kad saznas koji je port vrati se u podesavanja za ruter- advanced settings - NATā€¦ i upisi tja KAI port i to je to. Operacija traje oko 2 minuta. Mada ja nisam nista otvarao kod mene. Videcu kako ide bez toga. Ja obicno otvaram samo port za torrent program.

Ako imas TP link probaj da ukucas 192.168.1.1

I jel ce biti drugog pokusaja za danas? Joj jedva cekam da zaigram malo.
A po pitanju online achivmenta. Kako oni reaguju na igru?

Jel moze neko da mi objasni sta da upisem u configure kai. Jer da priznam ne razumem se u ovo puno.:smiley:

o tome sam odavno pisala,ali niko nije bio zainteresovanā€¦zao mije sto morate tu da nalazite utehuā€¦lepo sam rekla da cemo svi jednog dana tamo :D:D

Haha, jeste, secam se. Ali druga su to vremena bilaā€¦ :wink:

Jel ispalo sta od ovoga?

Da i mene zanima ako ste uspeli imam 8 mb net nebi trebalo da bude problema kad uspete nek napise neko uputstvo u koracima nebi bilo lose

Prokljuvili smo da ping nije problem, stranci igraju sa pingom vecim od 30, ali mi i dalje dobijamo error Unable to join server, ili connect. Nije bitno!!

Mislim da svi trebaju da otvore portoveā€¦
E da imam Telekom koji user i sifru da kucam kada hocu da otvaram portove
user: Telekom
sifra: neshto zdonk, tako neshto???

Aj vi malo iskusniji probajte, trudim se ja al sam ipak njubara :smiley: :smiley: :smiley:

postavio sam pitanje na forumu kako povezujete pc i xbox da se vide na mrezi ili je to nebitno za ovaj program mada trebalo bi po nekoj logici prvo da se poveze pc i xbox pa onda probati ovo ,laik sam mada mi je to logicno ja sam skinuoprogram portovi su mi otvoreni posto radim cs za satelit oko toga se razumem ,ja sam preko sbb 8 mb sve je ok sto se tice veze, ja zelim samo da pitam dali mora pc i xbox da se poveze preko posebnog programa sa neta koji nudi xbox live ili to nema nikakve veze sa ovim ,kod mene je windows xp na masini