Wolfenstein: New Order

Pa jel vidis da je slika od mene direktno :slight_smile: nije 1. april :D, dobra fora mozs da se igra vise puta… Na odredjenom mestu, necu da spoilujem nista

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Dem memories :') Samo zbog ovoga cu skinuti igru!

Na nekim momentima grafika je uzasavajuca u igri, nenormalno je osakacena, ne znam na next gen kako je ali ovde kao da fali jedan ceo layer textura, svejedno mi je gameplay ok, ali grafika 3/10 samo za trud

Dobra stvar je to sto moze da se igra kao stealth ili kao manijak pa kud puklo da puklo, ja igram sunjanje prvo pa ako me otkriju onda udriiiii dok mogu, ista fora je bila u prvom delu tj onom starom iz 2000e valjda… Vraca uspomene :slight_smile:

Zivo me zanima kad ce patch da sredi ovu grafiku malo, eto PS4 verzija ima day one 5GB patch pa nije za dzabe 5 GB :slight_smile:

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Zavrsih ovo cudo.Nisam mogao da sacekam PC plus jos jedno 40 GB download-a.
Solidna igra zadovoljan sam igrom ali ne i kako je ispala na XBOX-u.
Ocena od mene 7/10.Preporuka svima da je odigraju ali da im minimalna tezina bude bar Hard jer sve ono ispod je smesno.

Koliko sati ti je bilo potrebno da je zavrsis?

p. s. izgleda li bolje na ps3 ili xbox 360, je li neko uporedio?

Oko 13 sati mi je trebalo.Igra ima 2 kraja sad ne znam koliko menja pricu i da li isplatljivo da se odrigra jos jednom.

Procitao sam nedje da preporucuju tj. kazu da “obavezno odigramo igru dva puta”, upravo zbog dva moguca kraja, i navode da razlika nije samo u kraju vec se odnosi na cijeli gameplay…
Ja jedva cekam da ga pocnem. Stavio sam da se skida mada vidim da postoji neki problem sa drugim i cetvrtim cd-om, ali postoji i patch. Odradicu sve to sjutra pa da vidimo na sta igra lici :slight_smile:

Procitao sam to.I sad kad sam presao vidim da se tokom igre preplice prica zbog odluke koju donosis na pocetku.Zato se i pitam da li odigrati jos jednom ali najverovatnije necu vec cu na internetu da bacim oko koje su razlike.

Igra zvanicno izasla,ocekujemo prvi review…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Evo je

Meni je ok igra
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Ahaha, 41gb za PC. Okej.

Sad gledam na Steamu, 7 jezika sa full audiom. Docice nama BlackBox ili R.G. Catalyst i dobicemo verziju od 10-ak GB :slight_smile:

Mucenje je rezati 4 diska zbog samo jedne igre a i bas nisam sada nesto sa kintom da bi uzivao u XBOX360 varijanti. Moju omiljenu igru cu na zalost :frowning: odigrati na PC-u u full detaljima.

4 disc-a za 13h igranja…? Kakav smor… Pa ako grafika nije zadovoljavajuca, gameplay ovako kratak (za 4 disc-a), sta su nagurali tu da mi je znati… :slight_smile:

3.5/4GB i 1000h igranja, ‘Damn you Skyrim’ :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Lordish, prevedi bre na srpski ehehehehehe, nisam najbolje shvatio tih 1000h igranja :).

Mozda xbox G poena za ehvaljene sa svim DLC G poenima. :slight_smile:

Sent from my iPhone

Pjesnik je time htio reci da smo s toliko GB trebali dobiti mnogo vise.Ja se s tim ne slazem,jer igra je stvarno dobra.Tehnicke aspekte najprije zvuk svi hvale kao i kontrole i gp(bar na PS4 I XBO)

U pravu ste, zaboravih B, GB :smiley: @Frank, nakupio sam 550h igranja ‘Skyrim-a’ bez ‘Dragonborn’ Dlc-a :slight_smile: Da ne idem u off

@Werta, haj nam molim te objasni strucno, kako to da od kontrola i gp-a zavisi velicina igre? … :stuck_out_tongue:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Za ps4 je 47gb + 5gb update.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk