Wolfenstein: New Order

Developer: MachineGames
Publisher: Bethesda Softworks
Platforms: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One **
Release Date:
May 23, 2014**

B.J. Blaskowitz se vraca na velika vrata u novom Wolfensteinu koji preti da bude najbolja igra u fransizi mada to je i ocekivano posle Wolfensteina iz 2009 godine,koji nije ispunio ocekivanja.


Gameplay: Sto se tice gameplay-a Bethesda je najavila da ce za ovu igru biti potrebno 20h za prelazenje a takodje da bi smo sve videli sto igra nudi potrebno ju je preci dva puta.
Takodje postoje dva nacina da se igra predje,jedan je klasicno napucavanje (Mayhem),a drugi stealth nacin.

https://youtu.be/aNSnw7dLraw

Story: Sta bi se desilo da su Nazi pobedili u WW2? To je pitanje koje zanima mnoge istoricare. Bethesda nam je u novom Wolfensteinu dala jednu od mogucih posledica. Naime Nazi su zavladali celim svetom, a na B.J Blaskowitz-u coveku koji je rodjen da ubija Nazi-e ostaje da ih porazi i osujeti njihove planove.
1946 godine u napadu na Deathhead-ov zamak Blaskowitz biva uhvacen, ali nekako uspeva da pobegne, ali zadobija udarac u glavu od kojeg se nece oporaviti 15 godina.
On se budi u bolnici u Poljskoj gde je proveo svo to vreme kao biljka…
O njemu su vodili brigu Anya Oliwa i njeni roditelji, ali Nazi ubijaju njene roditelje i bas tada Blaskowitz dolazi sebi i uspeva da spase Anya i pobegne sa njom, i nastavi da radi ono sto najbolje zna a to je ubijanje Nazi-a.

Evo jos koji trailer:

https://youtu.be/ibkBs8C5P-g

https://youtu.be/yFL23Nl9JL4

https://youtu.be/o5NazZLoBNw

Alal vera, MT uradjen od strane clana na sopstvenu inicijativu! Kapa dole…

On topic-jedva cekam igru, mislim da cu je preci uzduz i popreko. Zadnji Wolfenstein sam skoro i odigrao do kraja iako je bio uzasno repetitivan i poprilicno nemastovit. Cini mi se da ce ovo biti potpuno druga liga

Evo i Walkhtrough sa xbox 360 :slight_smile:

aaa gosn Cmex svaka cast, svaka cast!!! Samo tako nastavi!!!

Ja se izvinjavam modovima ako sam prekrsio pravilo…:smiley:
A reko ajde da napravim MT da pokusam da vidim na sta ce ispasti…
A da Karan tebi kapa dole za tvoje MT-ove ti si mi uzor!:smiley:

Zahvaljujem se svima na podrsci hvala jos jednom!:smiley:
Послато са Telenor_OneTouch
користећи Тапаток 2

Svaka čast na samoinicijativi :ruk:

Da ne offtopicujemo puno, uvijek ohrabrujemo clanove da budu aktivni, posebno sa Mega threadovima. Uglavnom, cekam piratizovanu verziju za PC i meljem igru!

Ali 4 DVD-a. Smorio sam se kao bubamara u 16 hektara.

Jbg Son to je najveci problem i meni…Nemam gde da instaliram 3 diska,hard od 20GB nemoze da odradi posao…
Ali srediceno nes ovo se mora odigrati…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Rekli su da se samo prvi disk instalira

Daemon sad da mogu izljubio bih te majke mi!!!
Znaci diskovi se menjaju ufff odlicno mada o5…4 diska ejjj…Sad oni drze rekord!:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Nitko nije rekao da se jedan od ta cetri diska moraju instalirati na HDD ( Box360 ).
E sad tko ima konzole s internom( sitnom ) memorijiom nisam bas ziher kako ce to “zgledat” u praksi …
Osim ako netko ne pronadje “shemu” instalacije na stick …

It appears that Wolfenstein: The New Order is a rather large game, at least it is in terms of the amount of hard drive space it’ll require upon its release in just a few weeks’ time. On Xbox 360, the game will be spread across four discs, one of which will be a “mandatory installation disc”. On Xbox One, meanwhile, Wolfenstein: The New Order will require approximately 47GB of space for installation, while even the Xbox 360 version will take up 8GB of precious HDD capacity. Ouchie. Here’s a rundown of requirements for each console, courtesy of Bethblog: [INDENT] Xbox One

  • Hard Drive requirements: ~47 GB total install

  • Kinect support for Voice Commands (English, French, Italian, German, Spanish only)

[SIZE=4]** Xbox 360
**
[/SIZE][SIZE=4][/SIZE]

  • [SIZE=4]** Hard Drive requirements: 8 GB minimum**
    [/SIZE]

  • [SIZE=4]** Game includes 4 discs, including the first disc that is a mandatory installation disc.**[/SIZE]

    PlayStation 4

  • Hard Drive Requirements: ~47 GB total install

  • Voice Commands optional

PlayStation 3

  • Hard Drive requirements for disc play: 8 GB HDD space

  • Hard Drive requirements for PSN download: 17 GB HDD space

[/INDENT] Wolfenstein: The New Order is out on May 20th. [Thanks, Kari]
Izvor: http://www.xboxachievements.com/news/news-18008-Wolfenstein--The-New-Order-to-Ship-on-4-Discs-For-Xbox-360--47GB-Install-on-Xbox-One.html

Ovo je zvanično rečeno, a mrzi me da tražim na zvaničnom blogu, jer je to već zakopano iza 2-3 strane. Samo je potrebno da se prvi disk instalira. Sad, kako će biti u stvarnosti, to ćemo tek videti.

vs.

eto vidis tu smo u razmisljanjima :tap:

P.S
napokon sam skuzio ovo visestruko “kvotanje” :hihi

Da li si ti igrao GTAV? Jer je ista stvar bila i tad. Instaliraš na USB ako nemaš HDD i šta ti bog da. Tako će biti i sad, samo što će morati da se menjaju diskovi mnogo češće. Znači, prvi disk instaliraš na USB, ove ostale menjaš po potrebi. Nema tu neka magična šema

upravo to, USB stick od 16 ili 32 GB se ponasa isto kao i HDD da imas, sve je to memorija na koju moze da se instalira sve… digoste frku za dzabe :slight_smile: a razlika u ceni konzole od 4 GB i one od 250GB je uvek bila ne veca od 30e… zasto niste odmah uzeli sa hardom ne znam, kao posle naknadno, ono kosta uvek vise

Yep ,a ti Bf4 / MGS Ground Zero / N4s rivals / TitanFall s internom memorijom/stickom ?

**Samo sam zelio biti sarkastican upravo zbog gore navedenih naslova , da se ne bi isto dogodilo … **

Jok, jer kad sam ja kupovao Xbox nije ni bilo opcije za 4GB ili 20, već 120 GB, tako da nemam taj problem. To ti je sto ti je. A sarkazam se ne prenosi tako lako preko tastature i slova, zato mnogi ili napišu /sarcasm off, ili dodaju neki smajli.
A i opet, koja je bila oenta tvog komentara? Nije prva igra koja se instalira, na stick ili na HDD, i kad je bio aktuelan GTAV je bila ista priča. A i malo je logično da ako nemaš HDD a mora instalacija, da to odradiš na USB, zar ne? Inače gde bi?

Ma nemam ni ja navedenih problema …Imam stari Elite 120Gb RGH…
Poanta :
Po narodnoj : zaje___ju ljude bez hdd-a (sarcasm on)
Kako ?
Kupis ko moj frend orginal Titanfall ili BF4 (nisam ziher) upalis i banana !Nigdje ne pise :Mandatory Hdd
Pa onda vracaj i bla bla bla … (sarcasm off)

Stvarno mo nije bila poanta tu sad stvarat nesto ali ponukan iskustvom samo sam se zapitao :
Pa nije vrag da ce opet :tmi: …
Pozdrav

uz pomoc dobre vile izgleda super :wink: