Wolfenstein: New Order

Poceo sam ga, deluje da nije ispolirana do kraja ima neke omanje graficke glitcheve i bagove, idem i ukopam se u mesto i nema mrdanja morao sam da resetujem checkpoint… Sve u svemu ubijam Nazise breee hehehe

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Gde si je nasao? To vec izaslo?

Izasla jos prekjuce ili juce kako bese za PS3

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Vlado koliko je velika igra na xbox-u?
Mozda zato sto je narodna verzija ima gliceva…:smiley:
Video sam malo gameplay-a,bitno da je Blaskowitz progovorio ako nista drugo…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Uuuu prica covek ne staje hehehe :smiley: jos ga zovu Blazko heheheh

Nema za xbox jos uvek pojma nemam kolika je

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

HI RES texture, to jede najvise mesta od uvek

nekompresovane texture :slight_smile: e onda je druga prica… ili ako ima filmcice a da su u 4K i slicno onda oni jedu takodje

Ja se još nadam da će biti jedan DVD za MP, jedan DVD sa nekim teksturama a sama igra da bude na max dva DVD-a. Sve preko toga odustajem sa narezivanjem. Baš, ono, da igra dobije neke nenormalne ocjene tipa 95, možda bih i narezao sva 4.

Son tvoja nada se upravo ugasila…:smiley:
Za igru treba sva 4 diska…Jos odavno su rekli da nece biti multiplayer-a a ni icega drugog…
Cista igra 30Gb-4 diska jbg…:smiley:

A da ti narezi 2 pa igraj dokle moze pa kad ti dune dorezi ostala dva…hehe
Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Nije jos i nece sigurno pre 19-og uvece ili 20-og ujutru.Ovo je BOX verzija i raspakuje se na 3 nacina xD

Dali je itko probao igru.Grafika mi je manje bitna na x360 no zanima me gameplay i ostalo.

BTW Igra traje 20-ak sati

Ja pisem da uveliko igram ti pitas jel neko probao…

Dobar je gameplay, ima stari wolfenstein smek, upravo sam u 1960-u dospeo, nego nemam vremena igrao bih je nonstop hehe

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Nisam mogao da izdrzim pa sam probao jutros PS3 verziju nekih pola sata. Prvi utisci, tuga … Vec sam pocetak igre, a pogotovo ono preskakanje iz aviona u avion me je ohladilo i navelo da ne ocekujem previse. Graficki igra izgleda zaista lose. Jeste da nije sve u grafici, ali ovde taj segment u mnogome kvari utisak. Razumem potrebu da se zbog korisnicke baze ovakve igre izbacuju i za last gen, ali mi je tesko da razumem ljude koji ce platiti full retail cenu za ovu igru na last genu. U svakom slucaju lepo je da postoji mogucnost izbora. Sam gameplay bih u najboljem slucaju svrstao u neki prosek. Neprijateljski AI zna da pobrljavi, ali nista sto ne mogu ispraviti updateom. Ono sto mi je za ovo kratko vreme najvise zasmetalo su kontrole. Jednostavno sam navikao na ps3 exkluzive FPS kontrolnu semu gde se puca i nisani na L1 i R1, pa cesto kad izvirim iza zaklona ja umesto da zapucam otvorim weapons cycle i promenim oruzje. Ali to i nije nesto sto se moze zameriti samoj igri, vec je stvar navike. Ima tu i nekih stvari koje vuku na oldschool tipa kupljenje healthpack-a i armor-a, mada mislim da bi mozda bolje leglo da je primenjem autopikap sistem. Kadkad je pogubno nisaniti protivnike i kupiti municiju u isto vreme, ali s obzirom na gorepomenuti AI i upste tezinu igre ni to nece predstavljati neki problem. Sve u svemu PS3 je mnogo sakata verzija i ceka se PC release.

Uvek su osakaceni naslovi koji izlaze za nextgen i current gen, tj za current mora da budu osakaceni da bi next gen izgledali bolje

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Slazem se ja sa svime, ali ovo izgleda grdje nego naslovi iz 2006-te i samog launcha last gen-a. Pogledajmo kako izgleda Rage na last genu, na cijem enginu je i novi Wolfenstein baziran. Sve imam utisak da namerno skrnave igre, i da na ovakav nacin teraju ljude na prelazak na next gen. Sve to bi i imalo smisla da je u pitanju studio u vlasnistvu MS-a ili Sonija pa im ovakvi naslovi sluze za promociju i brzu prodaju konzola. Ali s obzirom da je u pitanju u potpunosti nezavisan studio u vlasnistvu nezavisnog izdavaca, njima bi po svoj logici prioritet trebalo da bude broj prodatih kopija, a ne necijih konzola. Zato je tesko razumeti da tamo gde je najveca korisnicka baza, a to su vlasnici PS3 i X360-ke izbacuju toliko sakate naslove. Nekom zdravom logikom ti ljudi ce sacekati da i sami nabave next gen, jer stvarno ne znam zasto bi neko davao 50-60$ za igru koja ovako radi i zgleda na oldgen-u, osim ukoliko su striktno ograniceni na samo jednu platformu, sto opet postavlja pitanje, koliko ljudi koji su ograniceni na jednu platformu kupuju naslove od 50-60$, ali dosta filozofiranja. Sve u svemu lepo je kad postoji mogucnost izbora.

Skrnavljenje za starije nije nista novo, to smo padawan i ja negdr vec komentarisali za neke druge igre cini mi se, neke texture u igri su mutne do zla boga, tabla na zidu gde pise nesto je mutna da se jedva razaznaje sta pise na njoj, moguce da ce update da resi nesto od toga ali jbg koliko para toliko muzike uvek bilo… Mozda stvarno nemaju toliko sredstava da srede igru u fullu

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Prosto nije problem kada imas vec engine samo optimiziranje, jer isti taj engine je na igri pre toga blistao-uslovno. Sada gada je nova generacija vec pustena sve rade da bi se stara zamenila. Marketinski to rade a pravdaju se da ne moze ili nemaju sredstava, pa realno mogu ali kako bi gamere naterali da kupe novu generaciju ako ona nema dobru grafiku a grafika na staroj je osakacena ? To su neke stvari koje se rade da bi se uzeo novac i na obr generacije plus novac na konzolama, nisu oni toliko osecajni i ne vole gamere zato sto su gameri nego zato sto kupuju igre i konzole.

Sent from my iPhone

E upravo to… Samo pareeeee

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Aaa kraljevi sta su ubacili u igru :slight_smile:

Originalni wolfenstein :slight_smile:

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

What???
Are you serious???:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2