Wo Long: Fallen Dynasty - Reveal Trailer - Team Ninja / Game Pass Day One

Presao sam bosa nakon 3 sata mucenja. A najvise zato sto nisam provalio da se levelovanje radi stiskom gore na D padu :smile: Znaci dobio sam ga sa levelom 1 :smile: Kakav sam doktor, pa najjaci sam majke mi

2 Likes

Verovatno najbrze uninstalirana igra ikada.

Nekako vristi oldgen od samog starta, imam gadan dejavu kao da je ovo 100-ta igra tog tipa i dan mrmota.

Verovatno je do mene ali… bas mi se ne igra.

3 Likes

Ajao. Ne vredi, ne moze bez dodataka/kontrolera koji se nakace na telefon ili tablet.

Počeo sam sinoć da igram, za sad ću samo reći da onaj ko je odlučio da prvi boss ima dvije faze ili je totalni idiot ili genije. Idiot zato što znam da je masa ljudi batalila igru, ja još nisam ni pohvatao komande kad sam došao do njega kamoli nešto drugo.
A možda je genijalan potez da ljudi shvate odmah da je deflect najvažnija stvar i da nemaš šta igrati ako to ne savladaš.
Ubio sam i drugog bossa, mada napatio sam se i kod njega malo. Nisam provalio ovo levelovanje, više nekako random se levelujem za sad.

1 Like

Prvi boss je dosta težak dok ne savladaš deflect, kod drugog je već bilo mnogo lakše, trećeg sam ubio iz prvog pokušaja.
Sada sam na kraju četvrte zone, neki boss na konju i nije ni malo naivan…

1 Like

Gledam na yt, ljudi imaju mnogo veći fortitude od bosseva tako da budu overpowered. Ja svakog bossa do sad sam bio dosta slabiji iako tražim uvijek one zastave da dignem fortitude.

Ovo je zadnjih par sekundi moje borbe sa 4. bossem. Drao me je od batina jedno sat vremena ali pao je na kraju. Bilo je napeto na kraju sa ovom mrvicom healtha kod mene. :grin:

1 Like

Možeš podizati morale rank tako što nađeš na mapi zgodno mesto gde možeš relativno lako da ubijaš protivnike pa radiš save, tako do 25 najviše, ali ako zagineš kod bossa sve moraš ponovo od onog zagarantovanog što imaš (fortitude rank)…
Morale rank je bitan jer daje više štete protivnicima u borbi.
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://gamertweak.com/what-morale-fortitude-rank-wo-long/amp/&ved=2ahUKEwjtkObGw9z9AhX8SfEDHQWDB8sQFnoECAsQAQ&usg=AOvVaw26wLPZM1HpNHu5LBZ1Ec9I

Znam to. Što je veći te rank nanosiš više štete i primaš manje. Ja uglavnom sam bio do sad dosta slabiji, onaj vepar je npr. bio 20 a ja 6. Za ovog sam se bossa najbolje pripremio.
Ne da mi se farmat morale prije borbe nego idem sa fortitude koliko imam.

1 Like