Wo Long: Fallen Dynasty - Reveal Trailer - Team Ninja / Game Pass Day One

Wo Long Fallen Dynasty is a dark fantasy action game from the producer of Bloodborne and the studio behind the Nioh franchise.

1 Like

@Zoorulee dugo se nisi nervirao :joy:

1 Like

Oduševljenje kada sam video. Ovo mi je bio highlight prezentacije. Akp bude kao Nioh, eto lepote.

Edit: mislio sam da ću morati da igram na PC-u, kad ono još lepše, izlazi istovremeno i za PS5, piše početak 2023, znači tradicionalno za Team Ninja feb-mart :smiley:

1 Like
1 Like
2 Likes

Igra li itko ovo? Od petka je dostupan demo i mene je iskreno oduševio. Prava evolucija Sekira slično kao što je i Nioh napravio u usporedbi sa Dark Soulsom. Spirit gauge mi se mnogo više sviđa kao sistem u usporedbi sa spirit emblemima. Dok god dobro igraš imaš beskonačno “mane” za magiju i skillove. Dosta bolje i potiče na agresivnost od Sekira. Nema lake regeneracije spirita tj. posturea povlačenjem i držanjem bloka, nego samo napad, napad, napad.

Jedini veći minus mi je dizajn misija, bar ove prve dvije. Neusporedivo lošije od fromsoftwarea, kako vizualno, tako i level dizajnom. Ostaje samo nada da će naredni biti zanimljiviji s obzirom da je ovo uvod. Druga zamjerka je što ima stealth sistem, a nema crouch kontrole već samo “sporo hodanje” kao u Dark Soulsu. Nije neki veliki problem, ali izgleda loše i nespretno.

Sve u svemu jako obećavajuće. Velike preporuke za sve fanove Sekira i parry mehanika, a i u game passu je day one tako da u svakom slučaju vrijedi isprobati.

4 Likes

Uf, zaboravih da ima demo, evo skidam pa poÄŤinjem :grin:

Napomena da se sav progres iz ovog demoa prenosi na igru kad izađe. Nije uzalud igrati demo.

1 Like

Iznenađujuće dobro se snalazim sa igrom :face_with_monocle:. Moraću bolje da savladam parry/deflect i guard mehaniku.

Plus igra ima double jump/dash, samo zbog toga ima dozu kvaliteta.

To je kljuÄŤno u ovoj igri.
Btw prešao sam drugog bossa, još jedan je ostao pa čekam da izađe cela igra…

3 Likes

Može da se igra na novi zeland koga zanima…

4 Likes
2 Likes

Dobre ocene, bravo Team Ninja :clap:

3 Likes

Jel i ova igra ono ÄŤist mazohizam ?

81, 'nako.

Došli smo dotle da je 80+ meh igra lol.

2 Likes

Pa jeste, mislim igra koja je oko 80/100 je za mene odprilike ono na granici igrivog, mozda u najboljem sluÄŤaju prosecna igra, obicno za mene one o 85+ su bas dobre igre a one sa ocenama 90+ su bas ono top , maltene perfektne igre.

Nije isto 81 kad dajes pare, i 81 kad ga imas na izvol’te na game passu. :rofl:

5 Likes