Wo Long: Fallen Dynasty - Reveal Trailer - Team Ninja / Game Pass Day One

Ocene, najveca glupost.

1 Like

Lol, granica igrivog je 2/10 ili 3/10. 8/10 znači da igri fali malo da bude odlična, Ŕto su obično sitnice ili mali propusti, ne fundametalno polupana igra koju ne možeŔ ni da pokreneŔ.

Drugo, nađi izvor čijem miÅ”ljenju najviÅ”e verujeÅ” ili se poklapaÅ”. Za ovu igru neko je dao 6, neko 9. Možda kad bi ti igrao, imao bi osećaj koji je bliži jednom ili drugom kraju, ali sigurno ne bi bio 7.5/8.

4 Likes

Ne nužno ā€˜nikad boljaā€™ ali igrao sam neke od tih igrao duže i viÅ”e uživao u njima nego neke 90+.

Wo long je obično smeće u usporedbi sa goty 2022 callisto protocolom i goty 2023 atomic heartom.

To sad ko kad bi rekao da je kroasan sa sirom obicno smece u poredjenju sa prasetinom iz preljine

Igra kida, nemate pojma :grin:

1 Like

ViŔe igrajte, manje palamudite

2 Likes

Šalu na stranu, igra ima jako puno potencijala. Gameplay je na vrlo visokom nivou kao Ŕto je i za očekivati od Team Ninje. U tom polju su svjetlosnim godinama ispred Fromsoftwarea, ali u level dizajnu zaostaju debelo. To mi je zasad jedina mana.

Pisao sam već ovdje da mi se demo leveli ni vizualno ne sviđaju, ali evo treći je već puno bolji. Dalje nisam ni dogurao, ali vidio sam iz najava da imaju i snježni leveli, a to uvijek volim vidjeti u igrama.

PS Postoji enemy step mehanika (baŔ kao i u ninja gaidenu) koja nije u tutorialu. Možda se kasnije spomene, ali čisto sumnjam :grin:

2 Likes

Inače igra na sxu ima 2 moda prikaza, fps i visual i u oba radi u 60fpsa :grin:

Igra je super optimizovana. Svaka im čast. Čak i na Series S radi odlično i ima dva moda, jedan 1080p 60fps a drugi je 1440p 30fps.

1 Like

Aj bar nesto da optimizuju :slight_smile:

1 Like


Cloud verzija

1 Like

Bukvalno sam igrao 2 sata i ne mogu prvog bosa da ubijem. Ima dve faze, dodjem do druge faze i tu me zacas prospe pa onda sve ponovo ispocetka.

1 Like

Jel može boss da se zaobiđe i obavi posle?

1 Like

Nisam siguran. Problem je sto nema save izmedju dve faze vec mora sve od pocetka. Sve je u timingu jer te igra uci kako da radis parry. Probacu kasnije ponovo.

Ne može, a prvog bossa u drugoj fazi bijeÅ” dok mu energija ne bude do pola, onda pustiÅ” Spirita (Y+B) i to je toā€¦
Bitno je da ga izbegneÅ” u ā€œcrvenimā€ fazama napada i da ga Å”to viÅ”e pritiskaÅ” napadima.

2 Likes

Dobrodosao u soulslike igre mr.niko mi nije ravan :joy:

2 Likes

Ja ne znam da je u nekoj igri ikad bio save u boss borbi između dve faze :joy: To samo u Resident Evil-u možda :joy:

1 Like

One of the first mechanics youā€™ll learn in Wo Long: Fallen Dynasty is how to deflect. When attack is about to hit you, press B / O in order to deflect this attack .

Bez ovoga nema prelaska igre, pogotovo boss borbe, a na kraju svakog dela moraÅ” ubiti jednog da bi iÅ”ao u sledeći deoā€¦

2 Likes

u GOW

1 Like