Windows Phone - iskustva

I postovao sam ovde zato sto mi trebaju savjeti :slight_smile:
Elem, nisam u Srbiji nego u BIH, pa je samim time i potraga za telefonom teza. Ovde 630 ide oko 150e, tako da nije bas kao tamo. A cini mi se da smo prosli point of no return, sta god sam joj pokazao od drugih telefona, ruzniji joj je od HD7. Zene :slight_smile:

Evo na kraju ce izgleda da bude Lumia 630, nasao sam jednu za 130e, samo da nije zakljucana na mrezi i odlicno. Cini se kao sjajan uredjaj, u petak cemo da vidimo ako mi dopadne ruku kakvi su utisci.

Karane, ponovo praviš ludorije :D?

EDIT:

Najbitnija razlika u HD7 i Lumia 630 je OS.

WinP7 u odnosu na WinP8.1

HD7 nema prostora za apdejtovanje i zvanično je priznato da je WP7 pun rupa i security sranja. Spor i problematičan. To je jako star i ružan telefon sa nefunkcionalnim OS-em. WP je postao dobar phone OS tek sa WP8 sistemom.

Funkcionalnost pre svega. Ne treba ti telefon koji nije podržan, za koje ne izlazi apdejtovi, za koji neće uskoro ni aplikacije biti kompatibilne.

OS life je oko 2-3 godn na Win telefonima, razmisli o tome.

Sada Tamara, ne ja :smiley:
Elem, 630 sada izgleda kao odlicna kupovina, ali se cini da je zakljucan na mrezi, a jos uvijek ne znam koja je cjena za otljucavanje ovog modela. Cemo da vidimo, ali ovo je za sada prvi pik, em je jak, em ima 8.1 na sebi.

Baš ste se našli :smiley: