Win Win computer shop reklamira igrački PC sa Gears of War 3 igrom

:hihi

malopre naletoh na nekom sajtu na ovaj banner :smiley:
Dakle deco, ako oćete opaku igru kao Gears of War 3 onda kupite PC.
Mislim, ima toliko grafičkih brutaliteta na PCu, mogli su naći nešto što je realno dostupno. Kako god, jako smešno :smiley: .

hahahahahahahah, ja bi im promenio ime u WIN WIN WIN. dva WIN-a su malo za ovakav podvig :smiley: :smiley: :smiley:

Ulaganje u PC u 2011. godini radi gaminga je van svake pameti… eventualno uzeti neku masinu koja ce terati strategije i to je to :slight_smile:

Ako ništa, dolazi Diablo III (za koji i sam Blizzard kaže da istražuje konzolnu verziju, ponajviše u vezi kontrolne šeme).
Mada opet, rado bih uložio u moć koja podleže mojim potrebama :smiley:

Da bi na posletku tacnije posle 2 max 3 godine ta masina bila obican junk ili ti digitron totalno pointless bacanje love.
Mada ima i onih koji tako ne misle…

“Text processor” :smiley:

:eek::eek::eek: OMG :tmi::tmi::tmi:

I kako iole informisan čovek da poveruje da je baš taj računar ili bilo koji drugi sklopljen by win-win-win… ono što nam treba?
Sve expert do experta na domaćem IT tržištu.

Zar nije bolje fail, fail, fail? :smiley:

Zavisi šta hoćeš da igraš jer je glavna platforma FPS igara i dalje PC.

Ne bih bas rekao da je tako jer ako pogledas koliko se koja igra na cemu prodala onda je od svih platformi glavna fps platforma upravo xbox 360 a evo i zaasto…(sve cifre su izrazene u milionima)

na xbox-u su 4 najprodavanije igre:Halo 3(14.5),COD black ops(12),kinect advenures(10),COD mw2(7.5)
na ps3 su GT 5(6.37),GT 5 prologue(5.2),COD mw2(4.8),uncharted 2 (3.8)
na pc-u su sims(16),sims 2(13) wow(za wow nisam siguran ali je negde oko 13),half life(12) a posle ovoga je najprodavaniji fps BF 1942 sa (4.39)

pa ti sada vidi sta je glavna platforma za fps

Ne računaš koliko je odjednom skočila igranost Team Fortress 2 od kad je postala free 2 play? Što se tiče Black Ops nije ni čudo da je na Xbox 360 konzoli najprodavaniji jer je PC verzija strašno ubagovana, a i u periodu kada je hakovan PS3 dosta ljudi je kupilo kutiju i počelo na njoj da igra Black Ops. Čudi me dosta da se PC verzija MW2 manje prodala u odnosu na Xbox 360 verziju, a ima i mogućnosti da su u tu cifru uračunali i PC verziju. Sve u svemu ne bi trebao da računaš broj prodatih primeraka sa wikipedije jer ima mogućnost da nisu uračunali Counter Strike u deo Half Life-a, a sama činjenica je ta da se na cenjenim turnirima igra najviše na PC konzoli. Toliko od mene u vezi ove rasprave i izvinjavam se za off. :wink:

Ma PC vise nema singleplayer FPS ekskluziva, sve se radi crossplatform, cak je i Crysis portovan na konzole. Multi i takmicarski gaming su druga stvar, gde PC na povrsini drze neke igre od pre hrista, kao npr. CS i MMO kao WoW.

Turtle, 1000. post :slight_smile:

Haha, kako neke prodavnice nemaju veze sa mozgom :hihi Pitam li se hoce li neko pasti na to.

Naravno da hoce. Klincima koji se primaju na PC gejming vazna je samo sarena slicica i to “marketing strucnjaci” (citaj: mali od pere racunovodje) dobro znaju. Ranije su stavljali Laru Kroft, danas Girs of Vor. Ikone se menjaju ali princip je isti.

Yep, hiljaditi post. :slight_smile: Prave se manje, ali i one što se prave se slabo prodaju. Čist primer Hard Reset koji je poprilično dobar FPS.

A mozda je u kompu ubacena xbox konzola pa GoW 3 moze da radi xD

evo jedno iskustvo moje iz win win shopa koje se desilo danas:

setam malo gradom i svratim kod njih u radnju…ljubazno me docekaju i pitaju sta te zanima…pitam ja jednog radnika da li imate benq g2420hd (monitor)…a radnik ce na to: foto aparat(epic fail)…malo mi je falilo da kazem:ma ne bre bojler :smiley: nego sam se se uzdrzao i samo reko hvala i dovidjenja…
posle ovoga se pitam kako ti ljudi dobijaju posao…sramota

haha,neznam ja kad sam uzimao grafu pre par meseci[sapp 6950] sve je proteklo u najboljem redu,jos su mi i neki popust dali tako da ono imao sam do sad lepo misljenje o njima

Verovatno po fazonu - ako imas iskustva u trgovini, nema veze sto si radio u mesari - to je to. Jos ako si zavrsio trgovacku skolu iiii…

to je onda bila slucajnost…i to bas u onoj radnji u Dusanovoj u Nisu…neznam gde si ti kupio grafu