WILD HEARTS | 7 Minutes of Gameplay

Heh moje prvo pitanje bilo sinoc. Ne vidis. Nego pratis vizuelno koliko su povredjeni i koliko puta su pobegli. :man_shrugging:

Nidza kaze tako je i monter kanter.

1 Like

Monter Kanter…. ah da :joy::joy:

Da, nema health bar, a u MH ako Monster ima npr poisoned rep mozes da iseces rep ako si dovoljno uporan(ili ako ti trebaju materijali iz repa npr nabudzis skill partbreaker) i Monster plus ne moze da te doh ati repom kao par trenutaka ranije.

Takodje noge ako im polomiš šepaju i jedva hodaju.
I u MH se baš na njemu vidi gde si ga i koliko utepao. I pred smrt, ikonica na mapi mu treperi i mozes da ga capture, skratiš vreme hunta. Ovde mislim da to ne moze.

2 Likes

Ne mogu da pricam za WH, al u MH igrama su dosta stvari uradili da azdaja deluje zivotnije – u pocetku skace posvuda i udara ko luda. Al kako ide borba, krene da se umara, dahce, lome se delovi ako si ih dovoljno puta udario (sto utice na njihove mogucnosti), slomis rog ili otfikaris rep. Pred kraj krenu da shepaju, tad mozes i da ih uhvatis u zamku umesto da ih dotuces.

Tako da nema potrebe za health barom, citas ponasanje zivotinje.

edit - eto @xX8Lampard8Xx je bio brzi, reko je sve.

2 Likes
2 Likes

85% birtija u srbiji :joy:

1 Like

Kakva je laz odnosno kakve gluposti ove ocene.
Npr. MH World je dobio(apsolutno zasluzeno) 9.5, Iceborne 9.0 a Rise 8.0, Sunbreak 7.0 :joy::joy::joy:, pricam o IGN oni su najpoznatiji…

Da me neko ubedi da je Wild Hearts na nivou Rise, dao bih mu sve što imam.

Rise je kilometrima, ma vekovima iznad Wild Hearts, po dubini igre, po contentu, po gameplayu(oruzjima) AI, Monsterima, muzici, ma apsolutno po svemu. I još radi u 120 na xss, dok mi ova šklopocija radi u 30, ali onih najjadnijih 30 kao album sa slikama da listam 30. Postoje neke igre gde je 30 okej, podnosljivo.

MH ostaje taja za sve u onome što zeli tj u onome što i jeste, grind boss fight loot action (j)rpg :slight_smile:

s druge strane, ovima je ovo prvi pokusaj, capcom je imao jedno 2 decenije da brusi MH… :smiley:

Istina, ali opet Capcom je pionir svega ovoga, i doveli su formulu blizu savrsenoj.
Kada kopiras nesto valjda ti je mnogo lakse.
Ovi su napravili super posao sa pvim geadjenjem, ali mislim da je sve ostalo kilometrima iza, preslabo i mislim da ovo ne moze da se igra kao MH 1000ama sati.
Ja koristio ekvivalente long sworda i great sworda, meni pba oruzja u Wild herts deluju skoro isto, nema takve zabave i skilla kao u MH

1 Like

Ako, samo nek igraju ovo, možda im proradi apetit za MH :rofl: (i dalje navijam za World kao najbolji, mada je Rise trenutno na gp)

Inače gledam sinoć skill-up review, deluje mi da je momak sve lepo izložio. Dobar prvi pokušaj, vredi probati al malo fali dubine.

Lično mi malo smeta što su čudovišta sve neke domaće životinje – miš, vrana, petao, sve tako neki sitan živalj. Jedino mi onaj gorila deluje impozantno. I ajde divlja svinja, da kažemo.

1 Like