WILD HEARTS | 7 Minutes of Gameplay

Ne kreci bez mene :smiley:

Jel trial vec dostupan?

Jeste.

1 Like

Odlicno, igramo veceras?

Mozda. :sweat_smile: Cujemo se kasnije.

Mozemo da napravimo i neke share grupe, da ne bacate pare :thinking:

Mislim da se u pogresnoj crkvi molis :joy:

Mislim mene iskreno gamesharing soabo interesuje, bar na taj nacin.

Ja sam u braku sa senior network inzinjerom koji zivi i radi u nemackoj :grin:
tako da gde ces bolji share :smile:

1 Like

Da, jasno. Mada, mislim da cu ja na kraju biti nekakva crkva ako stvar zazivi. :slight_smile:

Napravicu ja grupu, pa nek’ se javi ako neko zeli.

3 Likes

Niko ti hvala nece reci… :joy:

salim se ali samo mislim da ljudi generalno oko xboxa vise vole da imaju 1. sa kim dele i to je to.
Osim ako te taj neko ne izjebe kao neki od nas neke od nas :smiley:
Ali ajde da ti ne objasnjavam, nevolje u raju…

1 Like

Volim i ja vise, ko ne voli… Ali kad skontas da ti ceo gaming trosak moze biti 100e godisnje, udjes u kupujem/prodajem semu, sve igras day 1 i ne pitas koliko kosta jer znas da ces prodati za 200 dinara razlike… prakticno svaku igru gledas kao da je dzabe.

Prosiricu ja ovo ka KP, od vas luksemburzana niko se nece najesti 'leba. :slight_smile:

1 Like

U igri ima medved veći od Fruške Gore :scream::bear::mount_fuji:

1 Like

@padawan ja bi iskreno voleo da zadivi i sam bih nekad nesto uzeo, ali se ne bi cimao da pokrecem pricu.

@robotnjik kazu da raznovrsnost lonstera i nije neka, ali da je gameplay dobar

Ma dajte Monster Hunteru jos jednu sansu!
Samo jedan trosatni video da se odgleda i bog da te vidi :smiley:

2 Likes

Ovo izlgeda lepše :face_with_peeking_eye:.

1 Like

Pikali brat Lampard i ja sinoc par sati mislim. :slightly_smiling_face: Kao MH elitisti, njegovo misljenje je bitnije, a meni kao relativnom noobu je bilo onako, sasvim ok.

Najgore je, sto smo bukvalno sat vremena makljali neku veliku svinju, i na kraju nas ubila obojicu. Problem je bio, sto smo pogresnog monstera tj. Kemona makljalji, bili smo preslabi, verovatno je bio neki endgame boss. :joy: Mislim, los game dizajn ako mene pitate. Oznaci ti dva monstera koja treba da ubijes, i onda ti ovog prenatrpanog stavi na sred puta dok ides na objective. I to ga oznaci svetlo plavim, i mi udri. Tek posle pola sata je lampard skontao da mi makljamo pogresnog. :man_shrugging:

Svinja u pitanju:

Sve u svemu okej je, ali iskreno meni je samo probudila igra (malo) zelju da zaista krenem MH.
Kontam da cu i ovo odigrati bar tih 10h triala. Ima zanimljivih mehanika, tipa gradjenje, podseca na fortnite i moze u toku borbe bas fino da se iskoristi.

6 Likes

Mene to najviše i nervira :grin:, pored često očajne kamere u borbi kada mi monster zauzima ceo ekran, prolazim kroz teksture dok se borim, ma očajno zna da bude, ko da igram na PS2…

Moze biti mrljavo dosta slazem se. Ali zahteva neki skill, npr kada brzo izgradis, popnes se i skocis i odradis attack napravis dosta vise damage-a nego inace. Ili imas onu kapiju da izgradis na brzinu da malo stun-ujes monstera. Ili cak mi smo u par navrata stavili kao ogradu ili mamac za monstera dok je jedan downovan i radimo revive… ima dosta korisne prakticne primene.

1 Like

Bas mi se skoro slicna stvar desila u MHR – uzeo neki quest s dve azdaje, a jos ih ne poznajem dobro pa kad sam naisao na prvog nesretnika, ja odmah udario junacki, ne slusam zapomaganje. Tek kad je zrtva pala, skontam da sam premlatio pogresnog. :rofl:

Meni je igra ok, vidi se da je AA igra i da je zanimljiva da se odigra 10ak sati 15 i da se vrati tati.

Ja kao elitist i snob, MH veteran, mogu vam reći da je ovo baš uprošćena wannabe formula Monster Huntera.
Oruzja(2 koja sam probao) su simple da uopste ne moraš da znaš sa njima već za 5 min znaš svaki combo manje više.
U Monster Hunter svako oruzje ima dosta više komboa, poteza, mnogo više mehanika.
Nema weapon sharpening, sistem kraftovanja je takodje uprošćen, nema kao u MH neki razvijeni sistem.
Skillovi takodje.
AI je mnogo gluplji i kao što je Alex pomenuo level design i kako su napravili igru odnosno ovu jednu story misiju sto smo igrali je da naletis na nekolicinu puta jaceg monstera koji je tu da bi te zajebao bukvalno i da bacis 45 min zivota u vodu :grin:

Dobra stvar je gradjenje, to su stvarno smooth uradili i moglo bi to lagano u MH uopšte se ne bih bunio.
Ali ova igra će meni posluziti i nadam se navući ljude na ideju Monster Huntera, ali je MH stvarno 20 koplja iznas Wild Hearts. Po svemu.
UI je meni jako loš u ovoj igri, ali ja sam neko ko igra MH zmureci tako da nemam pravo da se zalim na UI :joy:
I u MH je pakao, ali se nekako kad se privikne covek kao kod kuće.

Sve u svemu, blatim ovde igru a sasvim je ok(al za nekih 20€) nikako za 60-70 koliko košta. Ovo ide u ea play do leta garantovano.

Ljudi, počnite MH, ne gubite vreme :smiley:
Ovo je kao da neko hoće Battlefield expirience u onom CoD conquest mode, to je to.

1 Like

Jel se vidi negde health bar monstera ili sam ja ćorav pa ne vidim???

1 Like