WILD HEARTS | 7 Minutes of Gameplay

2 Likes

Ovo neki monster hunter rip?

1 Like

Liči malo, ali da bi dostigaonivo mh mora mnogo da se radi.

AI u MH je neverovatno pametan, progression system i crafting neverovatno kompleksan

Pogledao joĆĄ jednom, ovo je must buy, deluje baĆĄ zanimljivo

1 Like

Nekoliko puta sam probai MH i ono je uĆŸas. Oko 30min sam tukao jednu neman, a drĆĄavalo se i da pobegnu pa im se resetuje health koji ionako ne vidim. Ne ponovilo se viĆĄe.
Inače je tematika interesantna.

1 Like

Neơto ti tu nisi razumeo kako treba
 Koji MH, na kojoj konzoli?

Na xboxu. Monster Hunter World.

Hoces zajedno da odigramo malo? Da te uputum ĆĄta i kako?

MH nije igra kao Horizon, ili AC ili ne znam ni ja God of War. Mnogo he viĆĄe Dark aouls like sa big boss fightovima, gde za svaku borbu moraĆĄ da se pripremiĆĄ, a i mislim da je to jedina igra gde tutorial traje 20-30h, posle endgame tek krece ono pravo.

Joj to sam igrao davno, ne bih se svakako upuĆĄtao ponovo u igru.
Hvala svakako na ponudi.

1 Like

Onda ne komentariĆĄi MH viĆĄe nikad u negativnom kontekstu :grin:

1 Like

Ja sam samo preneo moje iskustvo sa igrom. NiĆĄta viĆĄe, niĆĄta manje. :grin:

Ma zezam se bre, kapiram da ta igra nije baĆĄ za svakoga. Jako teĆĄko se ulazi u materiju

1 Like

Ja sam MHW skapirao tek iz drugog pokusaja, nije lako. Moras bas da zelis. Al jednom kad je kliknulo je bas bila navlaka. Mislim da sam iscedio sav sadrzaj, sem pregrst bas gadnih bestija koje nisu ni namenjene za solo igranje.

A ovaj Wild Hearts mi ne ostavlja ne znam kakav prvi utisak. Nit smrdi nit mirise. :woman_shrugging:

1 Like

Sećam se da si sve preĆĄao solo. Da bi sve doĆŸiveo i pun MH moraĆĄ ga ograti u Co-Op.

Ne znam da li si igrao Kulve Taaroth siege, Safii’jiva, Fatalis, Alatreon, to je pravi end game content + Guiding Lands.

Igra se tek otvara kad predjeĆĄ story.
Takodje MH ima tu pred ost ĆĄto ima 14 oruĆŸja, i svako kada uzmeĆĄ kao da si počeo new game, totalno drugi feeling.

Ne sećam se sa čim si beơe igrao?
Ja npr. najviĆĄe koristim Great Sword, Switch Axe, Lance, Insect Glaive(u Rise ga jos nisam pipnuo kao i LBG).

Ostaje mi joĆĄ 6-7-8 oruzja sa kojim nisam maltene uopĆĄte igrao, jednostavno je previĆĄe contenta.

A kad kreneơ sa različitim build da eksperimentiơeơ nema kraja zabavi.

1 Like

Hah da, dvaput presao, jednom s cekicem pa onda opet s onim gigantskim machem. S macem je nekako bilo dosta lakse, iako se vuces ko puz kad je van, uh, futrole. Al meni je cekic bio i ostao miljenik – nema boljeg osecaja nego kad potrefis dobar bonk pravo u celepenku azdaje da joj pozli.

1 Like

Hahaha volim da čitam ove opise.
Hammer je dobar ali ja ga nisam previĆĄeo igrao, nervira me reach, jedino kad ga volim je kad je monster ili paralizovan ili u zamci pa mogu da ga izlupam.

A great sword, s njim je najveća fora i da ne treba da se krećeơ sa njim. Nego izvadiơ budalu samo da ga klepiơ(koliko puta i kako zavisi od situacije) ali onda ga spakujeơ pa iznova.
U starim MH to je bila meta, pre world, skill critical draw i quick draw su bili nezaobilazni, jer je maltene bilo udaris, spakujeơ budalu, bezis

E od World su uveli True Charged slash koji je promenio filozofiju oko Great sword, ali i dalje cim neces da bijeĆĄ spakujeĆĄ ga.

1 Like
1 Like

Hm, zanosim se idejom da kupim ovo. Izgleda lepo i gejmplej je zabavan.

1 Like

Da ti pomognem.

3 Likes

Da, da. Drugar radi recenziju i kaĆŸe da je super. Nadam se da na konzolama radi valjano.

2 Likes

Imas 10h trial pa mozes probati kako radi. I ja planiram narednih dana, bar da probam.