Warner Bros zaustavio prodaju Batman: Arkham Knight na PC-u

Naravno. Da sam kupio titan karticu ocekivao bih da u narednih 5 godina SVE bude na ultra high a sad imamo poluproizvod koji na najjacoj single gpu kartici ne izvlaci ni 30 fps?! I AMD isto se oglasio da imaju probleme s Batman-om. Dakle, poluproizvod a ko je zakazao tek treba da se pokaze. 4K tek treba da zazivi a ja ne bih previse razbijao glavu da li PS4 ili XO mogu/ne mogu gurati 4K. Zaboravljate da je zivotni vjek konzolama tek poceo a ko vidi drasticne razlike izmedju PC PS4 i XO u Batman AK za mene je idol!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Mozda bi prica o zanemarivanju PC verzije imala nekog smisla, da Batman AK nije u TWIMTBF programu, i da Nvidia i WB nemaju exkluzivni ugovor. Slazem se ja da im je konzolna verzija bila prioritet. Da zanemarimo sad siroke narodne mase i PCMR, oni su dobro podmazani od Nvidije da isporuce igru kojom ce ovi reklamirati svoje cipove i prednosti igranja na istima, a to nisu ispostovali, i tu je neko debelo izbrljavio. Ni ja ovde ne bih osudio Iron Galaxy, jer su koliko se do sad pokazalo, kvalitetan tim, koji ima pune ruke posla. Ipak bi krivca pre trebalo traziti u menadzemntu i nosiocu projekta, ili mozda u zloj Nvidiji koja je htela da implementira svoje dzidzabidze i na taj nacim nam s****** igru :smiley: Inace ovi zlobnici iz Nvidije su ponudili svoj QA i inzenjerski tim, kako bi resili pomenute probleme

“We are working with WB Games and the development teams to address the performance issues of the of the PC version of Batman: Arkham Knight,” the company said.

“We have made our QA and engineering resources available and will provide updates when they are available.”