Virtual sex game announced for Oculus Rift ~ Wicked Paradise

The game

Wicked Paradise is developing the world’s first fully immersive Erotic Virtual Reality Adventure Game specifically designed to make use of the amazing capabilities of the Oculus Rift. Instead of watching an erotic movie or reading an erotic book in which the main character has exciting sexual adventures, you become that character!

Inside Wicked Paradise you are not watching someone else have all the fun, you are having all the fun!

What is this videogame like?

Imagine playing Leisure Suit Larry but instead of watching a screen, you are inside the game.
Imagine the world and its inhabitants look highly realistic.
Imagine walking into a bar in Wicked Paradise, noticing a beautiful lady, talking to her, and seducing her.
Imagine playing your cards right and having passionate wild sex with her.
Imagine all this in high quality, immersive virtual reality.

Welcome to Wicked Paradise!

wickedparadise.com

Wicked Paradise consists of a team of seasoned video game industry veterans with dozens of shipped AAA titles under our belts such as Rage, the Call of Duty series, Lost Planet, Madden, PlanetSide 2, and many many more.

We are all very excited about the future of digital entertainment and are using our years of experience creating the highest quality videogames to create an erotic virtual reality adventure game that will blow your socks off!

Kotaku o ovoj igri,
Intervju o igri na Road To VR

Bilo je samo pitanje vremena :smiley:

Ha,ha. :slight_smile:
Odmah sam se setio igre sa prvog Playstation-a Virtual Sex… :wink:

Ma slabo to… Samo ako ima Jenna Haze, Sasha Gray i Maria Ozawa - e to je vec “posao” hahhaha

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Kad se pojavi jedna, slediće više :slight_smile:

Za koju platformu ovi izlazi nije mi jasno ništa u vezi ove igre .

Pa, za sad konzole nemaju podršku za Rift, tako da je za PC. I šta ti nije jasno? Verovatno je dating sim, samo što se preskače dating i navaljuje se na “akciju”

Dobro je da je bilo samo za XBOX One moro bih njega da kupim umesto PS4 :smiley: .

Sex, now better with Kinect :smiley: To bi bio tagline. Možda zaista jeste jedna od famoznih 15, 13 ili koliko god ekskluziva jedna takva igra? :slight_smile:

Ko zna možda imaju neki takav adut u rukavu ,čini mi se samo jedno takvo čudo bi ih povadilo iz ovih DRM i ostalih raznih sr…anja:lol:.

Haha, a bilo je price o tome jos za ovaj kinect ali mavodno ms nije dozvolio

Sent from my Asus Padfone using Tapatalk 2

Pokušavaju biti family console, ali, realno, svet funkcioniše ovako:

**
Sex sells**
:smiley:

Hah, trebace neko vreme dok uncanny valley ne bude potpuni turn off, a AI ne uznapreduje dovoljno da moze da pruzi smislenu konverzaciju (aako to nije, erm, fokus u ovakvoj “simulaciji”).

A onda, nebo je granica :smiley: Geek paradise :smiley:

edit: citao pre neki dan da razvijaju AI koji treba da socially awkward ljudima terapijom suocavanja pomogne da prevazidju anksioznost u socijalnim kontaktima. Ako se ovo shvati kao, hm, neko takvo pomagalo a ne zamena za real thing, ili samo kao igra, onda moze da bude i ok.

Umm, ovaj, ko gleda i igra takve stvari radi priče i konverzacije? Mislim, nije to RPG, pa da ima neku duboku smisao o životu ili pouku o tome kako svet funkcioniše :smiley:

Pa ako iole pretenduju na realisticnost… Dating simovi valjda imaju taj deo?

Pravo pitanje je - ko igra takve igre uopste? :smiley:

Valjda, ali je pitanje koliko će ovo biti “dating” sim, a koliko… :smiley:

A dating sim igre su najpopularnije u Japanu, doduše, tamo nisu dating simovi sa “krajem”, mislim, ima ih sigurno, ali su mahom “nevini” simovi…

Ako je za japance bice tu i tentacle invazija :smiley:

Bre, ima koga i to interesuje… A i to je mahom zbog cenzure, što je ironično, da znaš šta je njima “crtani”, da to vide deca koja mahom gledaju CN, bili bi traumatizirani, a cenzurišu…

+1 za ovo
Stereotip da smo mi gejmeri (pravi) forever alone je postao jos gori, mada mi iskreno ne smeta :smiley:

da mi je znati koji Preorder DLC ce uzeti Walmart :smiley:

Cek,cek samo malo… Zamisljam sledecu scenu: Ti na onoj traci, sa slemom na glavi setas GO, taman se malo vise udubis(uzbudis), kad ono upadne neko u sobu…i ima sta da vidi EXTRAAAA:D