Virtual sex game announced for Oculus Rift ~ Wicked Paradise

Pa ti gledaj neku normalnu animu a ne hentai. Inace dobre anime mogu da brisu pod sa CN i slicnim aamerickim glupostima, mislim sa kvalitetom. Tako da bi se ameri traumatizirali samo koliko je to dobro, jer su gledali gluposti ceo zivot.

Mada svako ko ima net i dve celije u mozgu, zna sta je sta, tako da hvala tebi na pojasnjenju da se cuvamo od zlih japanskih crtaca.

Ti me zaebavas? Ja obozavam da gledam anime, odgledao sam do sad preko 100, i sad gledam 5-6 naizmenicno. Ovo sam rekao vise iz zaebancije, i nisam direktno aludirao na hentai, već na one wtf, poput Mirai Nikki, Higurashi i sl., koje ako si gledao, znaš zašto sam ih naveo :slight_smile: Chill dude :slight_smile:
P.S. Ne kaže se anima već anime. I imaju neki dobri američki crtaći, ali nisam hteo da ispadne da mrzim jedno ili drugo, već je bila poenta da je u Japanu cenzura malo uvrnuta

Ako se neko bude lozio na ovo sigurno ce mu biti potrebna ozbiljna intervencija. Ja ovakve igre vidim za neke napaljene tinejdzere koji su svi znamo u kojim godinama :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk