Video game music

Svi pricaju lose o Battlefield play4free,a meni je jako zabavna igra i cesto je igram :slight_smile:

ZELDA !!!

Slazem se sa Akirisom, Akira Yamaoka je po meni najbolji u industriji. Akira Yamaoka, Marry Elizabeth McGlynn i Joe Romersa trojac je jedan od najboljih koje sam ikada cuoā€¦

Koja je najbolja pesma i koji je najbolji deo?
Verovatno najteza pitanja povezana sa video igramaā€¦

Iskren da budem nikad nisam nesto posebno obracao paznju na muziku u igrama nit mi je muzika bila neki bitan element u igri , jedini serijal cija mi je muzika privukla paznju je GTA, zaista je pravo uzivanje slusati one radio stanice dok se vozis u kolima i ides po misiju ili u obavljanje misije, zaista ima dosta dobre muzike pocevsi od olā€™ skul rap-a , do rock-a, metala, reggea, takodje ima dosta i starijih hitova koji su vec klasik, ima i novijih stvari (ali opet nista sad preterano komercijalno i te gluposti sto se vrte po MTV-u) i zaista je u tom serijalu kvalitet muzike uvek bio na nivou :wink:

Neprevazidjeno do sad po mom ukusuā€¦

Dovahkiin, Dovahkiin, naal ok zin los vahriin, wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan, Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Ne znam, ali meni je ova pesma ostavila tako dobar utisak, da sam se najezio :smiley:

Znaci, postao sam opsednut ovom pesmom.

Ovo bi bila neka dopuna na temu ā€œÅ ta trenutno sluÅ”ateā€, samo Å”to ćemo u njoj stavljati isključivo muziku iz igara koja nam se dopala. Možda će neko reći, ā€œPa možemo da sve to stavljamo u Å ta trenutno sluÅ”ateā€?, ali mislim da će ovde biti preglednije. Uz to, ne mora da znači da mi muziku iz igara trenutno ili redovno sluÅ”amo, već nam se čini kao dobro delo. Pa aj da počnem:

Dobra ideja i sjajna pesma za početak :slight_smile:

fuck,preko 50+ pesama imena i sve postavih u temi iz fifinih soundtrack-ova iz prosle 2god ali ona tema od nindze kornjace postade invalid i sve ode uā€¦:mad::headbang::frowning:

(Moj omiljeni Final fantasy)

(Sad kad cujem ovu pesmu,nekako mi je bezveze,a kad sam prvi put cuo jos davno davnoā€¦Mislio sam da je bas kul :D)

Pesma iz Chrono Cross, jedne od najboljih igara sa PS1 :slight_smile: