Video game music

Muzika je jedan od vaznih aspekata u igrama.
Nekad se dogodi da igra dobije veliku ocenu samo zbog muzika a nekad ljudi vole neku igru samo zato sto ima dobru muziku.
Ovde bismo mogli da postavljamu muziku samo iz video igra,koje su nekako uticale na nas,i dobro i lose.
Za mene je ova pesma uvek na prvom mestu kad je u pitanju muzika iz video igra.

https://youtu.be/dLMQuYbh4q8

Kao sto sam vec spomenuo u “Sta trenutno slusate…” ova pesma je veoma nostalgicna za mene. Dok su svi igrali FF na PSone ja sam provodio svoje vreme igrajuci ovo danima i danima pokusavajuci da predjem ovu fenomenalnu igru (tada mi je engleski bio :P).

Naravno tu je i Halo muzika,ali ima stvarno previse dobrih pesma iz Halo-a da ne znam odakle da pocnem :P.
Stavljajte 1 ili 2 pesme po postu :).

Trenutno mi kroz glavu prolazi SAMO muzika za Gears Of War 3 koja je odlicna!

Obavezno poslusajte ako ec niste al War Pigs je strasan!!! S ovom muzikom bi i ja isao u rat…

1 Like

@nemesis veliki like za black sabbath :dada:

U jbt zaboravio sam najjacu pjesmu uradjenu za neku igru (ali samo za igru)

MGS Snake Eater

Ova stvar mi je alarm na telefonu da me fino budi, melodija malo vuce na James Bond ali razvaljuje i svaki put kad je cuje najezim se u pm!

@gospodin covek : :wink:

@Nemesis
Stvarno je remek delo ta pesma.
Ali meni se uvek nekako vise svidjala ova pesma iz MGS serijala.

Ova pesma vise zvuci kao neka napeta velika bitka ili slicno.
Dok pesma Snake Eater,zvuci kao intro za neki James Bond film ili triler seriju iz 70tih…Sto i nije lose :).

mnogo mi se svidelo kako se muzika iz ove igre sleze sa gameplay-om stvarno vrhunski

MGS serijal je bas imao jake stvari… al bas! Mislim da je Snake Eater pjesma dobila Emy nagradu.

a ovo :

a evo iz keca…slicna dosta tvojoj :

ili ova - Wolf

Ova je tacno da se useres…

@Nemesis
Idi bre udari me Nostalgia :).

Vec sam spomenuo par puta da mi se FFXIII uopste nije svideo. Ali kad god neko spomene tu igru… Ja se samo setim ovoga…

Ova pesma je jedino sto mi se stvarno svidelo u igri (i grafika je bila prilicno dobra).
Pocne kao neka standardna pesma FF stila… Ali onda udare violine i skroz se promeni stil.
FF pesme su koristile violine ranije,ali nikad (barem se ja tako secam) u borbenoj pesmi.

Najbolji deo Black Ops singleplayer-a

@999vlada da da to je bilo odlicno kao ionaj deo sa ccr

@Gospodin Covek
Nije mi se svideo black ops. Ali svidjao mi se deo kad sam cuo ovu pesmu u igri…I ako je bila na kratko.

@Purple4Stephen :

Znam kako ti je…ja sve razmisljam da ponovo prikopcam PS2 na TV pa da igram MGS (ovaj s PSX) iako sam ga pre 2 mjeseca presao. Klasik… Neke stvari tacno nikad nece izgubiti ono nesta

FF kao serijal uvjek je imao dobre muzicke podloge, grafiku i “navlakusu” u vidu tease filmica. To je po meni odlika FF-a a sto se tice FFXIII - definitivno ona Main stvar na pocetku

A sta kazete na ovo :

1 Like

@Gospodin Covek
Tacno, ja i zaboravio na ovo. Mada, kratko traje (doduse, sama pesma ima 2 i po minuta pa ne moze ni da traje dugo :D) i slabo se cuje u samoj igri ali opet je poravilo utisak o Black Ops-u.

@nemesis vrhunski ali gde je to bilo pre battlefield-a cuo sam to 100 puta…jel neki film ili…?

I ja sam par puta cuo ali ne znam gdje da me ubijes! Sigurno nisam cuo na koncertima narodnjaka ili takvim klubovima :smiley: Mislim da je neki film u pitanju…i to s Travoltom

New Mafia II: Boom Boom Trailer - YouTube

strava stvar i najjaca igra zadnjih par godina(za mene naravno)!!! :slight_smile: :slight_smile:

@Purple4Stephen Aaaam, Legend of Dragoon, jedan od 3 omiljena RPG-a.

Sto se tice muzike, kad sve sumiram, najjaci utisak je imala ova:

Muzika iz crysis-a II:
[video=youtube_share;Iy4iQvJo24U]http://youtu.be/Iy4iQvJo24U[/video]

The one and only: