VGA (Video Game Awards) 2011

mene prebacuje na neke matore debut trejlere…!

Evo ti ovde imas premos:http://88.80.17.89/user/mediaplayer/player.swf?autostart=true&controlbar.position=over&streamer=rtmp://109.201.135.51/live/&file=spike.flv

losa je slika i laguje, zasto ovaj metod ne radi, jel pocelo ovo?

Last Of Us - Naughty Dog - Survival Horror Adventure - PS3 ekskluziva
Command & Conquer: [SIZE=2]Generals 2[/SIZE] - Bioware / EA - Real Time Strategy - Xbox360, PS3, PC
Rainbow 6: Patriots - Ubisoft - Tactical shooter - Xbox 360, PS3, PC
Alan Wake’s American Nightmare - Remedy - Horror Adventure - Xbox Live ekskluziva
Amazing Spiderman - Activision - Action Adventure - PS3, Xbox360

ahaha ko je pustio ovog klinca wannabe standup komicara da vodi sou? :slight_smile:

mada, bolji je od svega sto smo videli na E3-ju, big shot producenata i korporativnih PR puppeta koji se preznojavaju dok ispaljuju unapred smisljene usiljene sale, pokusavaju da budu kul i da se svide mladjoj publici.

**Last Of Us - _Naughty Dog - Survival Horror Adventure - PS3 ekskluziva

_****_Jaooo propustio sam ovo… _**

imas trailer na IGN-u vec

Hahahahahahahaha…Kojima je bio urnebesan

Ja imam u planu sutra skinuti celi VGA 2011 pa ga pogledati u HD-u.

Pa mogao si ga i direktno gledati u HD, bar na ovom linku na kojem sam ja gledao.

Sta je vec zavrsilo?Ako da GOTY?

Skyrim je dobio GOTY

Oho,znaci Skyrim je sledeca igra koju igram posle Halo Anniversary-a :emoticon-0100-smile, ako ne barem da vidim kakva je…

Game Of The Year
Best RPG Game

[SIZE=3]Elder Scrolls V: Skyrim[/SIZE]


Studio Of The Year

[SIZE=3]Bethesda[/SIZE]


Best Xbox 360 Game
Best Action Adventure Game
Best Adapted Video Game

[SIZE=3]Batman: Arkham City[/SIZE]


Best PS3 Game
Best Graphics

[SIZE=3]Uncharted 3: Drake’s Deception[/SIZE]


Best Wii Game
Best Motion Game

[SIZE=3]The Legend Of Zelda: Skyward Sword[/SIZE]


Best Pc Game
Best Multiplayer
Best Performance By A Human Male
Best Performance By A Human Female
Best DLC

[SIZE=3]Portal 2[/SIZE]


Best Handheld/Mobile Game

[SIZE=3]Super Mario 3D Land[/SIZE]


Best Shooter

[SIZE=3]Call Of Duty: Modern Warfare 3[/SIZE]


Best Individual Sports Game

[SIZE=3]Fight Night Champion[/SIZE]


Best Team Sports Game

[SIZE=3]NBA 2K12[/SIZE]


Best Driving Game

[SIZE=3]Forza Motorsport 4[/SIZE]


Best Fighting Game

[SIZE=3]Mortal Kombat[/SIZE]


Best Independent Game

[SIZE=3]Minecraft[/SIZE]


Best Song In The Game
Best Original Score
Best Downloadable Game

[SIZE=3]Bastion[/SIZE]


U sustini sve manje vise ocekivano,cudi me samo da BF3 nije na listi ako vec nije izabran za Best Shooter-a,kontao sam da uzme naradu za mp ali nista od toga…

btw. izvisise l.a. noire,deus ex,witcher,dark souls,AC:R,Fifa[koja je toliko hvaljena bila],R3…

Ocekivao sam da ce pobediti ili Skyrim ili Batman, jer ovde uspeh mogu odneti samo viseplatformske igre. Uncharted i Zelda, koje su ekskluzive za Sony, tj. Wii, nemaju nikakvih sansi. Moj favorit je bio Batman, jer, kao sto sam napisao jednom, RPG igre ne igram. Moje je subjektivno misljenje da se dosta kalkulisalo u nominacijama. Pored sjajnih naslova koji su izasli ove godine, jedna Zelda sa Wii-a nema sta da trazi(nijedna igra sa Wii-a nema sta da trazi) ovde. Ako se ne varam, Arkham Asulyum je odneo titulu igre 2009., tako da ni taj Batman AC ne nudi skoro nista novo sto vec nije vidjeno, obicna ekspanzija Asulyma. Bilo bi malo mnogo da ponovo odnese titulu. Tanko, tanko u pm… Zato ce meni jedini validni izbor za GOTY biti onaj na XBR, pusti ove belosvetske trecerazredne vasare. :ne::lol:

Skyrim za GOTY sam ocekivao cim sam ga video za nominovane (ja to igru zapravo uopste ne volim,ali je zato pola sveta voli vise nego boga).
Sama rec…“SKYRIM” mi prevrce stomak i tera me da povracam.
Ali dobro,razumem da je sad svi obozavaju i zasluzila je tu nagradu.
Ostalo se sve slazem.
Osim:Best PC,Best Multiplayer (Portal 2 bi trebalo da dobije Best Co-op) i best Shooter…
I jos nesto…
GDE JE BATTLEFIELD 3???
El igra stvarno nije nista zasluzila???
Kad je izasla svi kao “GAME OF THE YEAR!!! 100 NAGRADA A NIJE NI IZASLA…”
A sad? Nista…

ne znam sta si ocekivao? fifa u americi da pobedi to ti je ko kad bi smo svi na forumu glasali za bejzbol za sportsku igru godine…

Ja bih glasao…
Salim se :slight_smile:
Za nagradu za sportsku igru uvek ce biti NBA,NFL ili NHL…
To je i vise nego ocekivano…

Uf, dobro je, nisam jedini… :+ Ali ne vredi, ljudi je toliko hvale da cu je na kraju i ja uzeti da odigram.