VGA (Video Game Awards) 2011

@Akiris
“DEAD SPACE 2 (ZASTO ova igra nije nomonovana ni za JEDNU nagradu???) zato sto je kao kec”
:open_mouth:
Isti kao kec???
Igra je uzela remek delo Dead space (meni i jos dosta drugim ljudima je remek delo,sad svako ima svoje misljenje) i ucinila igru 100 puta boljom.
Multiplayer (Jeste da nije bas nesto,ali eto prvi deo nije imao multiplayer :))
Glavni lik sada prica(i voice acting za njega i vecinu likova je savrsen)
Ove godine nije bilo bas nekih originalnih horor naslova (ili bar koji uspeju da uplase)
Dok je Dead space 2 uspeo da se podvuce mnogim ljudima pod kozu.

Ja razumem da dosta ovih igra sto sam ja naveo i nisu bas za neku nagradu…
Ali ako bi se stavili na glasanje,svaka od njih bi imala barem 10% (manje vise) glasova…
Kako je Portal 2 originalna igra? Kad je nastavak Portal-a,samo sto ima Co-op,nove zagonetke i novu pricu…
To sad kao kad bi izasao Super meat boy 2 i osvojio nagradu za originalnost (dobro sad i nekako lupetam :P)
Nije da ne volim Portal 2,igrao sam na PC i jako mi se svidela igra. Ali nije nesto revolucionarno.
Svi pricaju lose stvari o Dragon Age 2…Dok je meni bio super…
Dragon age origins mi je bio dosta dosadan…Trebalo mi je tri nedelje da predjem igru,i u jednom trenutku sam zaboravio zasto se uopste moja druzina toliko muci,koga ja jurim i ko su bre Gray Wardens…
Istina je da je Dragon age origins u nekim kategorijama bolji od DA2…Ali i dalje,svi pricaju kao da je sad DA2 skroz katastrofa igra…
Kao sto rekoh,sve se svodi na licno misljenje.

EDIT:
Sad sam nesto primetio…
Prosle godine Darksiders nije bio nominovan ni za jednu kategoriju… (a mozemo da se slozimo da neku zasluzuje)
Darksiders release date January 5th 2010
Dead space 2 release date January 25th 2011
Magicka release date January 25th 2011 (na ovo sam skroz zaboravio,igra dozivela veliki uspeh…a nema je nigde na VGA).
Ali evo mali interesantni “fun fact” za magicka.
“An early incomplete version of Magicka was named Game of the Year 08 at the Swedish Game Awards 2008” =Wikipedia :slight_smile:

pa zapamti da igre koje izlaze u januaru nikad nisu goty, obicno su ove sto izadju na jesen, zato sto su sveze. a sto se tice dead space-a, ne znam, koliko me je kec oduvao toliko mi je dvojka sta ja znam. sve to sto si naveo stoji ali ipak…

Best Platform Game - Rayman Origins.

GameTrailers TV with Geoff Keighley
Evo je i preview epizoda…

Ako nekog hoce gledati danas pocinje VGA 2011,subota na nedelju u 2.00h po nasem vremenu.

Evo Linkic:Video Game Awards 2011 | Spike | Vote On The Year’s Best Games, Studios

Ucharted 3 WINS!

Na rodjendanu sam trenutno, ali zbog ovoga se ide kuci. Glasao, pa cemo da vidimo. Go, Batman, GO!

Sent from my iPhone using Tapatalk

reci cu samo fus ro dah

13 igara koje ce biti prikazane danas na VGA,tacnije za malo manje od dva sata:All 13 VGA Premiers Uncovered

1.The Last of Us
2.New BioWare Game
3.Metal Gear Solid: Rising
4.Alan Wake: American Nightmare
5.Bioshock Infinite
6.Mass Effect 3
7.New Epic Games Title
8.Rainbow Six: Patriots
9.The Amazing Spider-Man
10.New Tony Hawk Game
11.Hitman: Absolution
12.Darksiders II
13.Transformers: Fall of Cybertron

Darksiders 2 fck YEAH! ceka se live stream :slight_smile:

Yeah Darksider 2,Alan Wake: American Nightmare :rock:.Ves sam stavio gore ali sve jedno ovde ce ti biti Stream:http://www.spike.com/events/video-game-awards-2011

sorry this video is unavailable from your location

Pomagajte drugovi! Hocu i ja da gledam live :////

Nije jos pocelo u 2.00h po nasem vremenu pocinje.

sorry this video is unavalable from your location, ***** VGA onda :frowning:

pocinje u 2 ali sad je neki preview

Ma znam da pocinje u 2.00h, ali i tada ce mi verovatno reci da nemogu da gledam. Kakve veze ima pocetak prenosa i “Not Available From Your Location” ? xD Cak ima ljudi koji se u komentarima odazivaju iz Norveske/Japana/Rumunije da im je blokiran video.
Ako ovo svi vide onda u redu, ali ja mislim da bi na plejeru trebalo da vrte reklame/countdown. -.-

Snasao sam se sto se tice blokiranog prenosa, mamu im americku…

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/modify-headers/

Restart firefox
Go to Tools>Add-ons>Modify Headers 0.7.1.1>Options
Under “Select Action” Select “Add”
In the box next to it type “X-Forwarded-For”
In the 2nd box type 12.13.14.15
Click the Add Button
Click “Start” in the top left corner
Click OK

Nakon toga pravac Watch the Video Game Awards Live Now! | VGA 2011 !!! ^____^

Evo bez plugin-ga ovde je Stream koga zanima za 45 min pocinje:http://88.80.17.89/user/mediaplayer/player.swf?autostart=true&controlbar.position=over&streamer=rtmp://109.201.135.51/live/&file=spike.flv

@rale626

za ovo od mene imas glas za gold membera :slight_smile:

Mhm, ja sam planirao da gledam preko toga, ali laguje kao majka, a i losa je slika. Prati moju metodu i gledas kako bog zapoveda! :wink:

Svaka cast! Radi!