VGA (Video Game Awards) 2011


Jos malo je ostalo do poznatog gametrailers VGA-ja.
Pocelo je glasanje
VGA 2011 | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com (link za Tweeter i Facebook ako neko ima, neka postavi)
Pa vi lepo izaberite svog “favorita” i glasajte.
I kazite vase misljenje o nominovanim igrama (i drugim stvarima).
Ne morate da kazete za koga ste glasali :P.

Moje licno misljenje:
Izbor im je katastrofa…
Pa pogledajte kategoriju “Game of the year”…
Batman,Portal 2,Uncharted 3,Skyrim i Skyward sword.
Pa tu GOMILU igra fali.
I za svaku kategoriju samo 4 nominovana.
Pa ova godina je bila prepuna super igra i vecina njih je zasluzila bar neku nagradu.
Nisam ranije glasao za VGA ali se secam da su odluke bile pola lose i pola dobre.
Ali izgleda da ovi ljudi ne slusaju gledaoce…
I naravno posle toliko godina jos uvek ne postoji MMORPG kategorija,a izaslo je oko 5 (ili 4) novih MMORPG igra ove godine.

Ma te nagrade su farsa :slight_smile: Kao izbor za miss, dodela Oskara, MTV nagrade i slicna desavanja :slight_smile: I sta uopste znaci “najbolja igra”?
Bojkotujem glasanje :ninja:

Ja bojkotujem glasanje “game of the year”.
Nisam igrao Batman Arkham City,Uncharted 3 i Skyward sword. Za Skyrim necu da glasam zato sto (flame shield ON) je DOSADAN!!!
A Portal 2 je super igra…ali nije bas za nagradu Game of the year.
Dobro ti kazes ovaj VGA je kao izbor za miss,napravljen je radi mediji i da bi neko zaradio pare (a mi trosili pare),a uopste nije napravljen za nas igrace koji igramo sve te igre.

Svaka od ovih igara je sa pravom na listi za taj famous ‘‘GOTY’’.Drugo batmana nisi igrao,takodje u3 i zeldu,skryim ti je dosadan[wtf???] portal 2 ti nije za goty[a bolji je od 90% igara koje su izasle ove godine]…

Inace za razliku od vas meni se jako dopada ovaj poll :slight_smile:

Poll mi je skroz ok a moj favorit je portal 2 jedino sto stvarno mnogo igara fali

Za jednu od najboljih godina u istoriji gaminga samo 5 igara…a sta bi sa gears-ima forzom i deus-exom trebali su da stave barem 10 igara kada je vec glasanje sta im je tesko da daju ljudim malo vise izbora :/]

Niste me razumeli, ne kazem ja da mi se igre ne svidjaju, bas naprotiv. Ne svidja mi se to glasanje gde ce kao neko da odluci koja je igra najbolja ove godine. Razliciti zanrovi, razlicite igre, razliciti UKUSI… jednostavno glupo je da se poredi.
Sam taj koncept izbora najbolje igre mi se ne svidja, inace kandidati su odlicni :da:

Battlefield 3
Gears of war 3
Modern warfare 3
Skyrim
Portal 2
Uncharted 3
Kill zone 3
Assassins creed revelations
Deus Ex Revolution
DEAD SPACE 2 (ZASTO ova igra nije nomonovana ni za JEDNU nagradu???)
Dragon age 2
Crysis 2
Mortal Kombat
The Witcher 2
El Shaddai (ako ova igra ne zasluzuje nagradu za naj originalniju igru ove godine…)
Dark Souls
Rage

E po mom misljenju,sve ove igre zasluzuju neku nagradu (znam da sam sigurno zaboravio jos neke).
I ovako bi trebalo da izgleda lista nominovanih igra za “Game of the year” nagradu 2011. godine.

Po meni ti mozda i fali rayman ali se ne slazem za dragon age 2…prvi deo mi je bio vrhunski a drugi obican meh

Pa vecina ovih igara je na spisku za neku od nagrada,dok neke i ne zasluzuju da budu tom spisku[kz3,el shaddai] zatim nisi postavio l.a noire,forzu,nba2k12 i ostalog ali dobro…

Slazem se,ima ovde dosta krsheva[killzone to sigurno nije]ali moras priznati da je kz3 omanuo,meni se kz2 mnogo vise svideo…

Preveliki je novac u igri da bi pustili da glasaci izaberu najbolju igru ,nazalost

Potpisujem,malo pre sam igrao nekih 5 sati i to vratio sam se sa slabije tezine i stavio sam na zadnju tezinu samo da mi igra traje sto duze,Veteran se zove valjda neznam sada tacno,uglavnom tih 5 sati mi je projurilo za cas nisam niti osetio koliko sam se uzivio u igru,NE PAMTIM u ovoj godini niti jednu igru koja me je PRIKOVALA tako za ekran kao danas KZ3,igra je EPIC,slozio bi se daleko najbolji FPS u 2011 bar meni…

P.S. Govorim za SP…MP jos nisam probao…

Ne znam i meni je KZ3 odlican fps naslov i mnogo mi je bolje legao nego npr Rage, Batlefield 3 i MW3 iako sam okoreli PC-evac sto se tice fps. Ono sto ovaj izbor cini neozbiljnim je to sto u izboru za najbolji RPG nema ponudjen Witcher 2 a ima Dragon Age2 i Skyrim sto je krajnje smesno kao i da u izboru za igru godine nema Total War Shogun 2 igre koju su ljubitelji zanra cekali punih 10 godina i po mom subjektivnom misljenju definitivno najbolje igre u 2011

evo mog misljenja

Battlefield 3 - mozda za shooter
Gears of war 3 - nista revolucionarno
Modern warfare 3 - dont even get me started
Skyrim - najsveobuhvatniji western RPG ikad - potencijalni GOTY, s razlogom sto je prethodni deo izasao pre 5 godina
Portal 2 - definitvno kandidat za GOTY sa svojom originalnoscu
Uncharted 3 repack U2
Kill zone 3 o ovome necu da sudim
Assassins creed revelations ** cmon, klasicni money milker**
Deus Ex Revolution - novo sveze GOTY kandidat
DEAD SPACE 2 (ZASTO ova igra nije nomonovana ni za JEDNU nagradu???) zato sto je kao kec
Dragon age 2 korak nazad u odnosu na keca
Crysis 2 ima mnogo boljih shootera ove godine
Mortal Kombat ** definitvno kandidat za fightera godine**
The Witcher 2 nije izasao za box jos uvek
El Shaddai (ako ova igra ne zasluzuje nagradu za naj originalniju igru ove godine…)** mozda kao art direction goty**
Dark Souls demon souls nije imao mnogo uspeha na ovom polju, zasto bi ovo imalo
Rage blago razocarenje od giganta kao sto je ID

eto :stuck_out_tongue:

necu da izgleda kao da favorizujem skyrim, ali stavite sve rpg-jeve koji su izasli ove godine (a i 2-3 nazad), nothing beats skyrim. eto misljenja od rpg-jevca koji rpg igra od Ishara sa amige 500

PS: where the fuck is Rayman???

Gamesopt, IGN i Gametrailers su Demon’s Souls proglasili za najbolji RPG i najbolju PS3 igru 2009 godine tako da se ne bih slozio s’tim.

ups, my bad onda. ali ipak tesko da ce ove godine nesto nadmasiti skyrim, bio on bas toliko dobar ili ne

Najbolja PS3 igra takodjer i Game of the Year(GOTY) u 2009 je pokupio Uncharted 2:Among Thieves.

P.s. A na Gamespotu je Demon’s Souls prosao kao najbolja igra 2009,na IGN-u je to bio Uncharted 2:Among Thieves a na Gametrailersu COD:Modern Warfare 2

Negde sam procitao listu nagrada koje je demon souls navodno dobio ali sad ne mogu da je nadjem (kada sam procitao sta je sve igra dobila bio sam i sam iznenadjen) sad sam malo guglao, samo na IGN i Gametrailers-u (od pomenuta tri) je dobila best RPG 2009 godine. Uglavnom, ni to nije za bacanje. Moguce da sam ja pomesao za sta je sve igra bila nominovana i sta je u stvari dobila.:? Izgleda da nisu svi bili odusevljeni igrom koliko i ja:emoticon-0100-smile

meni je totalno nebitno ko ce ovde pobediti ali check this out: bioware predstavlja novu igru, videcemo novog Alan-a Wake-a, a i sad citam da ce Epic predstaviti takodje totalno novu igru (shadow complex 2 i novi gears-i otpadaju)

@999vlada Kao best RPG 2009 verovatno jeste dobila i na jos sajtova…
Inace kao igra 2009 godine od ova tri pomenuta sajta Demon’s Souls je bio na Gamespot-u,na IGN-u je bio U2 a na Gametrailer-u MW2.

@Akiris Alan Wake 2 auuu to se CEKA…