VG Leaks - Durango specs: x64 8-core CPU @1.6GHz, 8GB DDR3 + 32MB ESRAM, 50GB 6x BD

Najbolje sve tri ali treba negde nabrati tolike pare :D.

E mozda ti nisi imao srece, a ja sam bio standardan, xexe…
Veruj mi po 20h sam pikao, a 4 leta sam radio u nekom objektu u nedodjiji gde se pusta voda za ceo grad, i tamo je struja bila katastrofalna, padao napon redovno jer tu instalacija nije bila kvalitetna, ja sam tu provodio po 48h, i naravno ps2 samnom, i eto ni tako losa struja mu nije skodila. Drug mi je drzao igraonu i evo dan danas ima 5 komada PS1 na koje se igralo u proseku 18h dnevno, naravno povukao ih je pre 8 godina, ali su radili 7,8 godina ko zna koliko sati…
A moj ps2 je cistokrvni Kinez, cak sam ga kupio bez garancije, koliko sam imao poverenja u Sony :smiley:

Evo za sve one nesigurne oko kupovine nove konzole moja preporuka je Xbox pogledajte najnovije i najvjernije informacije koje tvrde da su 99% TOCNE vise informacija u nastavku

The source talking Pocket-lint also confirmed a number of details on the Xbox 720 (which we will continue to name as such until the rumour of just ‘Xbox’ is confirmed or denied).

The source claimed that many of the tech specs already leaked are true. The Xbox 720 will have an 8-core CPU, for example, with a 1.9GHz clockspeed (as opposed to the 1.6GHz previously reported).

The rumoured 800MHz GPU is also true, apparently, with the source claiming a test build of the Watch Dogs E3 2012 build has been running at “55-60fps with only five cores at 100 per cent.”

The source then claimed that the rumour surrounding Windows 8 - which suggested that the next-gen Xbox would be built with Windows 8 in mind - is actually untrue.

Though the operating system will look like Windows 8 - and will have customisable tiles - the Xbox 720 won’t actually be running on the operating system.

Apparently this will require two of the eight cores (rather than the previously rumoured one core), since it will be required for “full multitasking functionality”.

It was suggested that the compatibility between the Xbox 720 and the X-Surface will be “akin to Nintendo’s offerings on 3DS and the Wii U - but on a far larger scale.”

Video calling is one of the suggested features of this cross-compatibility - which explains Microsoft’s rumoured focus on Skype and the Xbox 720 - and the ability to take screenshots while playing.
Izgleda kako je MS bio u pravu kad su rekli kako zele napraviti najjacu konzolu sljedece generacije.Samo napred MS jednu konzolu ste definitivno prodali:tap:
BTW ovo je preuzeto s ugledne gaming stranice NOWGAMER

Ako je TOČNO onda nemam šta da kažem, nowgamer je uvek u pravu,

tambzap.

Ma nema sta brate ja kad sam ovo vidio rekao sam TO JE TO to je ono sto sam toliko dugo cekao.
Ako nekoga zanima kontroler evo malo info o tome

The source then suggested that - though they haven’t had access to it themselves - the controller of the Xbox 720 will at least have the same button placement since that has been used during development.

It will look different, however, with two design teams working on the controller alone.

As always with these things we should only take this as rumour, but sounds interesting to us at the very least.

Ljepo od njih sto su angaziral cak dva tima dizajnera za novi kontroler stvarno ljepo.I Potvra je da ce naziv boxa biti Samo “XBOX” ista stvar kao i s iPadom 3.Ali stvarno pokrenuti Watch Dogs s ovim cpu om samo s 5 jezgri a ne 8 koliko nam XBOX pruza i to u glatkih 55-60 FPS-a sto reci

Totalni fake.

Untitled ? X-Surface: Don’t believe everything you read.

Ma daj brate Gdje ima Dima ima i Vatre.To se je reklo i za iPhone 5 i njihov iPad3 tj The New iPad.Bilo bi ljepo da oni naprave jos jace od ovoga ali mislim da je ovo jedna od vjernih sitova jer da do sada nisu grijesili sto se tice ovoga.
BTW moram ovo reci ali izgleda da nista od onoga PS4 jaci od XBOX 50% HAHAHA pa ja neznam ko je uopce povjerovao tome :lol:

Dokaži da se njima može verovati, ima verovatno na stotine, možda čak i hiljade sajtova i foruma koji sada samo o tome pričaju, i sada se odjednom pojavi 3-4 “leaka” svi sa drugačijom informacijom, a svi su dobili taj leak od nekog ko radi na konzolama, ili od nekog ko zna nekog ko radi na njima, ili od njihove tetke po sedmom kolenu. Ne treba NIKOM verovati, ali baš NIKOM, dok ne vidiš dokaz. Ovako samo ispada da si se napalio kao neka klinka na koncertu omiljenog benda i sve bi poverovao, samo da ti neki od članova kaže da je to tako, možda je debilno poređenje, ali nikad nisam bio neko ko dobro upoređuje, a i pokušao sam da ne koristim vulgarnosti :wink:

Mislim, na onom linku što sam postavio, čovek lepo piše da je izmislio vest i poslao je sajtovima koji su to onda svuda proširili.

Moja trenutna pažnja je preusmjerena na GTA V, i to na ovoj generaciji konzola… :slight_smile:
Za Next-Gen, mi je totalno glupo nagađat… Biti će objavljeno od strane izdavača, njima ću 100% vjerovat :smiley:

/facepalm istrolovao je gomilu napaljenika, kad bude zvanicno saopstenje znace se, cak i ako cete uzimati nove konzole nista to ne treba da vas brine, svakako ce raditi nove igre na pc-ovom ultra bar dve tri godine. A sto se tice izbora ps4vsxb sve zavisi od piraterije, ionako su vecina clanova ovog foruma pirati. Nista se jos ne zna iskulirajte

Kupujem konzolu, koja bude prva hackovana…nadam se da ce to biti xbox…ipak su tu gow, forza, halo…nekako negotivim PS exkluzive

jos neko bude pisao o priateriji u ovoj temi o leaku specifikacija odmah ide da cisti sneg u Sveskoj!

Leak je to, neko servirao lepe informacije da se masa pobuni, posvadja, poveruje a u sustine bolje je sacekati zvanicno saopstenje ili zvanicnijei dokument koji dokazuju specifikacije.