Vesti i Trejleri iz Gaming industrije (ne wet dreams, ai slops i tako to)

Nadam se da će AI umreti istom brzinom koliko im je trebalo da naprave ova sranja :smiley:

I ja sam okej da se ovde stavljaju i glasine i sve to, ali nisam okej da se stavljaju AI stvari, čak i to bile slike, baš su ružne

3 Likes
2 Likes

Dugo nisam ništa pisao na vreme o R6 Siege, ali evo, dobar razlog da se vrate stari igrači :slight_smile:

1 Like


Navodno sledeće godine novi KC

2 Likes

Odakle ti to da ce sledece godine?

Pa rekoh navodno :smiley:
Nagađanja, možda i neki spinoff, ko zna.
Mada sledeća fiskalna godina može da bude i q1 2028 jbg
www.reddit.com/r/kingdomcome/comments/1tjo3c4/other_sir_tobi_confirmed_that_they_plan_to/

Mirno spavaj @Dacha znamo da im saljes regularna preteca pisma i upozorenja ako promase deadline ove godine :joy:

1 Like

Kakva godina za mene…Tri Capcom igre i GTA6. Ne može bolje!

1 Like

Epic Games uz novi trejler za Rocket League, najavio i Unreal Engine 6

3 Likes

A ovo kao da je juče izašlo

3 Likes

I Valve digao cijene Steam Decka. Totalno lude cijene ovu generaciju

2 Likes

https://www.hcl.hr/vijest/ea-sports-fc-26-dobit-ce-besplatni-mod-svjetsko-nogometno-prvenstvo-2026-240110/?fbclid=IwdGRjcASE4E9jbGNrBITgS2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHrhNW9KBEUCZE7_EiOUf2T5yMyNTYS_Bc2JJmoV4kFAnLL0DctVmE3q0rJiZ_aem_Nv3z5WccHuWYK6-0i9bOjw

1 Like

Ne znam ko kupuje Deck za 1000€, apsolutna ludost. Steam Machine će ko koštati 1000+ a realna vrednost je negde 600 max(!), o Frame da ni ne pričam. Sve mrtvo i nula prospekta po toj ceni.

Šteta. Usrao ih tajming jako, ali koliko slušam danas “Moors Laws is Dead”, veliki deo ovog povećanja je jednostavno njihova nesposobnost i neiskustvo da source-uju hardver komponente. Delimično razumljivo sa obzirom na njihov portfolio ali open i nije jer rade na hardveru već, pa decenija, iako u relativno malom volumenu.

3 Likes

Kažu 920€ Steam Deck Oled 1TB je cijena sad u Evropi ali svejedno. ROG Xbox Ally X je još uvijek 900€ a duplo jači. Iće i on gore sa cijenom vjerovatno u nekom trenutku.

Cene otišle gore, ali prodaja neće, naprotiv :grin:

1 Like

za 10tak dana release, nadam se da će imati makar deo atmosfere nekadašnjeg nba street

Zanimljiva vest, svaka cast ako je nova igra i vec imaju nesto da objave. Takodje i ako je neki DLC/Expansion je dobra stvar.

VAZAMENTO | CRONOS Lazarus, novo título da franquia desenvolvido pela Bloober Team, é descoberto como parte de um evento que será realizado pela mídia chinesa 机核
—
via @ 3_dburn / https://weibo.com/1998412373/5303141100947854

IGN seemed to have leaked ‘Cronos: Lazarus’ in an article, set for IGN Live in June 6-7 (Likely after SGF)

1 Like