https://www.trueachievements.com/news/onimusha-way-of-the-sword-release-date
Ovog sam se pribojavao. Samo ne septembar koji je vec sada nakrcan igrama. Da sacekamo state of play (03.jun), Summer game fest (05.jun) i Xbox game showcase (07.jun) i vidimo. Siguran sam da cemo na nekom od ovih eventa dobiti zvanični datum.
Jos malo “curenja informacija” ![]()
Od lika koji je pustio info u vezi Rayman Legends Retold stize novi screenshot i cover. Izgleda da je definitivno DLC/Ekspanzija u pitanju jer ova slika deluje veoma slicno The New Dawn-u plus kako je The New Dawn izasao u septembru prosle godine, nema sanse da spremaju nastavak tako brzo.
Takodje sta god da je u pitanju (osim nekog MP DLC-a) veoma se radujem najavi.
Možda bude i neki roguelite mod
Pu pu daleko bilo
Te vrste igara tj. ti modovi jos samo iz frizidera nisu krenuli da iskacu, bas preteruju.
Svaki put kad otvoriš frižider, drugačiji loot i raspored. ![]()
Ladno si promenio avatar u Capcom
![]()
Da te stalno podsecam ko je tata industrije
https://x.com/i/status/2063473872264192140
Glasina je samo, mada Grubb je bio uvijek jedan od pouzdanijih leakera i čini se prilično uvjeren.
Uzas… nisam ni znao da je postojalo..
Steta. Realno ljudi iz IT su bukvalno bez preterivanja jedini koji doprinose ovoj drzavi i pune kasu..
Svi ostali samo sviramo k… u
a bili su mi dream company dok sam studirao. Kakva sreca da nisam nikad dobio posao tamo ![]()
Sreća pa nisam konkurisao za concept art jer ih nisam voleo generalno (Ubisoft tj) u zadnje vreme
Nije kao da bih dobio posao al ajde… ![]()
Zatvorili njih, kao da su ih plaćali po nekim evropskim standardima ![]()
Kiboli je u pravu i vratite se na temu.
Reci da Kiboli nije u pravu da znamo kakva ljudska prava/kakve predrasude krsimo/imamo?


