Vaše omiljene TV serije?

https://youtu.be/xIASaUUwklk

i idemo, pojavio se prevod. ima sve da vam spoilujem cim odgledam :smiley:

A da mu turimo jedan BAN, eto da mu se nadje ako nesto zucne :smiley:

eto odgledah. Tesko da ce nesto nadmasiti ovo meni licno. i mogu slobodno da kazem, da barem sto se mene tice, posle skoro 20 godina, film Sedam moze zasluzeno u penziju

Nekome je Breaking Bad vrh, meni je ovo vrh vrhova.

Upravo završio.
Od ovoga nema dalje!

Ja jos nisam odgledao. A ako moze kraj i da se uporedjuje sa Sedam, za koji smatram da jedan od najboljih krajeva ikada, onda znam sta me ceka and I am excited :slight_smile:

Nisam mislio na kraj kad sam referencirao Sedam, nego konkretno na kolicinu disturbing contenta.

Odgledah i ja finale True Detective…uf…pridruzujem se odusevljenima. Ne toliko sokantno finale koliko sam ocekivao ali je sve na kraju savrseno funkcionisalo, savrseno u bizarnom i uznemirujucem smislu

Iiznenadjujuce optimisticka poruka na kraju za seriju koja je kroz celu sezonu imala izrazeno tamnu notu, mada je Rust-ov monolog pri kraju bio heartbreaking

Kada se rekapitulira cela sezona u stvari je ovo nevorovatno realisticna prica o ljudskoj prirodi i trazenju smisla zivota, i bola i srece koji nam isti donosi. Svedocenje da zaista zivimo u mracnom svetu i da biti normalan i okruzen normalnim je najveca privilegija od svih!

PS
kad bi ovo ostalo netaknuto bilo bi sigurno vrh, ali vedecemo sta nam sledece sezone i price donose…they have big shoes to fill.

I da…sve je bilo savrseno osim Woody-jevog vestackog stomaka :smiley:

Ja sam tacno na polovini sezone, polako bas gledam epizodu po epizodu. Najveci utisak ipak ostavlja gluma, i filozofski elementi u seriji, koje Mathew savrseno isporucuje.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Nije nikakav spoiler što se radnje tiče, ali ova scena mi je jedna od najjačih: :smiley:

Svaka ti cast na komentaru :rock: “Biti normalan…” Valjda sto sam omatorio pa mi bas prijaju ovakve teme. Ko da sam gledao film od 5 delova. Pre neki dan mi drug preporucuje da obaveyno gledam seriju vikinge, vrh je i tako to i pita me kakva je TD skinuo je prvih 7. epizoda. Sta da mu kazem za TD ako mu je Viking vrh? Da li ima smisla dalje razgovarati.

Napokon sam i ja nabavio true detective. A i evo i jedne vesti vezane za seriju.

http://mondo.rs/a672112/Zabava/TV/Bred-Pit-je-Pravi-detektiv.html

A kolega mu Andjelina Dzoli, jao majko moja. Neeeeee nee cinite tooooooooooooooooo. Ajde da je prica zavrsena a nije, pa da uleti drugi par sa novim slucajem. Samo da ne bude u fazonu CSI majami, las vegas, toronto itd.

ja bi tu dodao Colin-a Farrela. Mislim da bi bi bili odlicna klapa :slight_smile:

Ne da ima prostora nego su bukvalno zamo zagrebali po površini. Da ne spojlujem, očekivao sam skandal mnogo većih zavjera, umješanost mnogo većih njuški, mistika, religija, magija, svašta nešto. Malo sam zbog toga razočaran krajem.

Sad će Akiris da me banuje. :smiley:

Ne znam sto vam je ovo dobra vest, ali meni se uopste ne svidja. Metju i Vudi su mi pun pogodak, i uopste mi se nes vidja sto necu da ih gledam u narednim sezonama. Mislim da su ovim potezom u****ali seriju za sve pare.

Ne mora da znaci. Brad je briljirao u Sedam. A da se ne lazemo, Brad je mnogo veci glumacki kalibar od matta i vudija. Pod pravom reziserskom palicom ima da bude isto tako dobar, ako ne i bolji sto je vrlo lako.
Ovde mnogo vecu ulogu ima karakter lika kog ce igrati.

pa ako ne bude tako dobro, uvek imamo fast and furious serijal…

Pa ima i od Breda bolji glumac, ali to ne znaci da treba u svakoj sezoni menjati glumacku ekipu. Ne znam, meni je serija bila pun pogodak sa ovom dvojicom, licno obozavam Breda, odlican je glumac, ali ovo mi se ni malo ne svidja.

Brad je odlican glumac i sa dobrim scenariom moze to da bude pun pogodatk. Koliko ja znam od pocetka prikazivanja serije znalo se da ce svaka sezone imati nove glumce, i meni se to licno svidja jer se u svakoj sezoni moze ispricati dobra kompletna prica od pocetka do kraja, a da ne mora da brine o proslim desavanjima ili razvlacenju price kako bi udovoljili fanovima i produzili seriju.

Mene jedino brine sto nece biti isti reziser koji je bio u prvoj sezoni.

a najbolje ce biti kad jedno sesta sezona bude finalna i budu svi na gomili :slight_smile: