Vaše omiljene TV serije?

Šta gledate kada nemate pametnija posla ili jedva čekate da stignete kući i nastavite sa gledanjem?

Lično, Breaking Bad i True Blood, a pre par godina Galactica. Takođe do nedavno ugašena Flash Forward.

Omiljena mi je Hustle. Ostale koje ponekad pogledam su Criminal Minds i Las Vegas od “krimi” serija, a od informativnih Man vs. Wild i Worst Case Scenario.

Flashforward daleko najbolja akciona serija ikad, Futurama daleko daleko daleko najbolja humuristicka serija ikad.
E,a tu ima i osim tih perfektnih i dosta mnogo dobrih kao recimo:
Big Bang theory
The Simpsons
How I met your mother
Top gear
I onda idu malo iznad proseka serije:
Scrubs(do 7.sezone)
Lost(do 4.sezone)
Heroes(do 3.sezone) :slight_smile:

I povrh svega moram da dodam da gledam Samurai Jack-a po 10 put ponovo i ponovo:time::time::time: objasnjava!
A najzalije mi je bilo kad su prestali Friends da se imituju…:confused: Iako nisam ih puno voleo…

Prle me podseti.
The Simpsons, Family Guy, South Park su mi omiljene od crtanih serija.
Od anime-a, gledam Naruto Shippuuden (klinačko znam, ali nekako mi zanimljivo, a i mislim kad ga gledam od 2005. da ga završim jednom), i sad sam krenuo Bleach i Full Metal Alchemist.

FRIENDS… Jednostavno su mi najbolji, svaki put se ismejem kao nenormalan…
Trenutno gledam How i met your mother, i ono nije losa serija kad nema bash nishta…
Gledao sam i Lost, al’ me smorio, dok mi je Prison Break bio neverovatno dobar…

Od nedavno sam poceo da gledam seriju Scrubs pre toga sam gledao seriju Lost od 1 sezone neki crtaci kao,Family Guy,South Park onda ,Two and a Half Man How i Met your Mother,Dr House,Chuck itd :smiley:

Moja omiljene su Lost,X files,The sporanos,Prison break(prva sezona),Big bang theory,The shield itd…
Od crtanih Family guy,Futurama i Drawn together.

Nego jel ima nekih nagovestaja da ce se nastaviti Spartacus?

Lost
Friends
Family Guy
American Dad
CSI: Las Vegas

  1. Mucke - svaku epizodu sam gledao tri, cetiri puta minimum.
  2. Friends - isto
  3. Scrubs - odlicna
  4. South Park - kad ne znam sta cu od sebe ja pustim neku epizodu.
  5. Srecni ljudi - salim se :smiley:

The Simpsons gledam gledam skoro stalno kada nema ništa pametnije na TV-u, tako da, to mi je omiljena :slight_smile:
Od serija gledam ovako True Blood, House, NCIS, South Park, According To JIm, i ostale koji se nađu na TV-u (nekako mi je lepše gledati jednu na dan, to mi je neka normalna doza, a ne da spiskam ceo serijal za 1 dan).

ne znas ti taj feeling kad odgledas 15 epizoda LOST-a u komadu pa gde god da se okrenes vidis dzunglu :smiley:

Hahahah! kakav trip! :smiley:

Cudi me da niko ne gleda Futuramu! To je bre ljudi najbolja komedija ikad! Ja od starijih epizoda 90% teksta znam napamet! Toliko sam ih puta gledao,ove nove su dobre,ali ni priblizno starim! VERUJTE MI LJUDI BRUKA SERIJA!!! :slight_smile:
Za Samurai Jack-a me ne cudi sto niko ne gleda,mada smatram da je jako poucna :slight_smile:

Lost je izuzetak. Njega sam gledao kada izađe ceo serijal, jedino tako mogu da povežem šta se izdešavalo :smiley:

Eh da, i Futuramu zaboravi!
Skinuh prve 2 sezone da vidim kako ide serija, da li će da mi se sviđa dalji tok, ali dalje zaboravi da skinem. Pu bre :frowning:

Ne moze da ti se ne svidi! Mnogo je dobro! :slight_smile:

Heh, samo bi bila fora da produže foru kada ga spljeskaju vrata :smiley: To mi je u prvih nekoliko epizoda bilo vrlo smešno :smiley:
Stavljam da se skida cela serija danas dok sam u školi.

djavola niko! obozavam futuramu i kao i ti znam vecinu starih epizoda napamet. :slight_smile:

mrzi me da pisem o mnogim drugim serijama koje postujem, al futurama je futurama :slight_smile:

Nip/Tuck na prvom mestu, californication, the unit, lost, supernatural

Vampire Diaries i 90210 od trenutno aktuelnih, tu su i Smallville, Top Gear i Fifth Gear, Fantasy Factory i Rob i Big koje je snimao skejter Rob Dyrdek itd…

btw ste videli Dzimkanu 3? :smiley:

Sunđer Bob je maestralan, a redovno pogledam i po koju epizodu Friends-a, ostalo mi još dve sezone pa kontam da se prebacim na Prison Break.

E da zaboravih Top Gear