Vaše omiljene TV serije?

CSI: Las Vegas,The Simpsons nekad i teletabise kad ix uxvatim xD Sala :DD Sta jos gledam?? nzm ni sam :stuck_out_tongue:

mozda bi mogao poll da se organizuje po zanrovima serija,da vidimo sta ljudi kazu?:slight_smile:
vox populi :slight_smile:

CSI,Reba su zakon.
A sundjer bob nije los.

Breaking Bad - Mnogo luda serija, i neobicna
Dexter - jos ludja
Lost - mozda i najbolja serija ikada, odgledao sam sve epizode
Twin Peaks - pogledao sam 7 epizoda i razmisljam da li da skinem ostatak
Prison Break - zgadila mi se, i prestao sam da gledam

Moje omiljene serije su:
1.Only fools and horses-neprvazidjeni likovi(tipican britanski humor)
2.dr.house
3.south park-svaka nova epizoda me prijatno iznenadi,mada mislim da su ranije epizode bile zanimljivije.
4.Yourneyman-odlicna serija sa zanimljivom pricom,ali su je zbog slabe gledansoti ukinuli posle prve sezone. :frowning:

24
Brun notice
Smalville

Ima jedna nova serija Hawaii Five-0, odgledao sam prvu epizodu(koliko se i emitovalo) i verujem da cu nastaviti sa gledanjem. Ko trazi akciju(a gledao je vec Flashforward),moze ovime bar malo da se zadovolji… Inace,radnja se odvija na ostrvu svima vec poznatom,Oahu,iz TDU-a. Oahu - Wikipedia, the free encyclopedia

Only Fools And Horses je neprevazidjena.Posle nje tu su Seinfeld, Simpsons, 3rd Rock From The Sun.Smallville nije los ali ga mnooogo tupe, mogli su komotno sve da smeste u 5 sezona bez onih filera, Legend Of The Seeker je isto bila dobra serija ali su je na zalost ukinuli.Od Losta sam ocekivao mnogo vise.

Necu pisati o kultnim serijama, vec o onome sto sam gledao poslednjih par godina, a neke gledam i sada. Sledece serije su po meni za svaku preporuku :

Vampire diaries ( Snima se druga sezona )

Legend of the seeker ( 2 sezone, izgleda da je dalje snimanje obustavljeno, ali moze se reci da svaka sezona zaokruzuje celinu, tako da se moze gledati opusteno )

Spartacus : Blood and sand ( 1 sezona, treba dalje da se snima )

Rome ( 2 sezone, gotova )

Deadwood ( 3 sezone, gotova )

Cougar town ( Pocela druga sezona, snima se )

Avatar : The last airbender ( 3 sezone, gotova )

Sanctuary ( 2 sezone , snima se treca )

Supernatural ( snima se 6. sezona )

Futurama ( snima se 6. sezona)

To mi manje vise trenutno pada na pamet :slight_smile:

U poslednje vreme stvarno slabo pratim serije ali jedina serija koju zaista pratim i koja mi se svidja je “V” (Visitors) , inace sad u Novembru pocinje druga sezona.

Pogledao par epizoda “Rome” i svidelo mi se.

Ovako jos pogledam ponekad Sopranove kad uvatim na RTS-u (iako sam vec sve to gledao ranije)

aki generalno sem Visitors-a nema bas novih serija koje bi me zaintrigirale i drzale mi paznju.

NE MOGU DA VERUJEM!
Mafijaska banda iz Beograda sa plavom zvezdom na ramenu!!!
Prestajem sa gledanjem :smiley:

House
How I Met Your Mother
Boston Legal
Only Fools And Horses
Alo Alo
Its Always Sunny In Philadelphia
Top Gear

Najjace serije definitivno.

Breaking Bad i Dexter, ove dve serije odlikuje odlicna i originalna prica… jedva cekam novu sez. BB, a nova sez. Dextera je u ned. pocela… msm sta reci, osim toga da sam Dextera narucio i u pisanom izdanju…

A naravno ne mogu da izostavim ni ove serije…>
Burn notice
The Sopranos
House M.D.
Lost
Two and a half men
Entourage
Hustle
Man vs. Wild
Top gear

Da bre tacno, na Dextera sam skroz zaboravio, mnogo je dobra serija…znaci pocela je nova sezona :smirk:

ahm… sledeca ep., tj. 2 .epizoda - 5. sezone, izlazi 3. oktobra… ~ “Dexter” (2006) - Episode list

U ovoj prvoj epizodi 5.sez. je radnja nesto sporija…, msm ‘pravi’ fanovi to nece ni shvatiti kao manu, jer je to jedini nacin da se radnja nastavi, tj. ‘pravilno veze’ za poslednu epizodu 4. sezone, koja je nama gledaocima donela spektakularni ‘pomak’ - ili mozda ‘obrt’…, ili jednostavno receno ostavila veliki ‘cliffhanger’…
No ako budes gledao novu sezonu (a toplo ti preporucujem da nastavis sa gledanjem:mmm…), videces i na samom kraju 1ep./5sez., da se Dexter vraca svom mracnom saputniku !W!..

A tu je i odlicna muzika, tj. soundtrack, u izvedbi Daniel Lihta, koja mi upotpunjuje nestrpljivo cekanje, tj. vreme, do nove epizode…

P.S. ako su ti potrebni link/ovi ili torent/i za seriju tj. epizode/sezone i sl., javi mi na PM… a isto tako ti mogu reci gde se nalaze i najbolji prevodi… no verujem da si vec dobro upucen u sve to, ali ono opet…

Hvala druze ali vec znam sve to :).Jedino sam pomesao datume izlaska epizoda (istovremeno pratim Smallville, Dexter, Naruto Shippuuden itd :)).

Realno meni najjace serije su The Sopranos i Blue Mountain State i to je to!

Top Gear-najbolja serija,svako vece pogledam po jednu epizodu
Sundjer Bob–uvek se lepo nasmejem (Patrik-rules)
Modern family-zanimljiva
Friends-obozavam
CSI-sve
Bleach-gledao sam neko vreme sada slabije

Odakle poceti?

The Tribe
7th Heaven
Smallville
Dexter
Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Stargate Universe
Friends
Allo Allo
Seinfild
The King Of Queens
That '70s Show
Supernatural
Prison Break
24
The 4400
Rome
Evrerybody Loves Raymond
Lost
Only Fools and Horses
The Green Green Grass
The Thin Blue Line
My Family
Two and A Half Men
The Deep
Weeds
The Sopranos
The Shild
Nikita
Alias
House M.D.
Greys Anatomy
Gossip Girl
Fawlty Towers
After You’ve Gone
Desperate Housewives
Chuck
Beverly Hills 90210
Doctor Who 2005
Sons Of Anarchy
Pretender
Andromeda
Buffy Vampire Slayer
Angel
Legend Of The Seeker
3rd Rock From The Sun
Boston Legal
Sanctuary
Charmed
Jericho
Heroes
Battlestar Galactica 2004
Absolutely Fabulous
Keeping Up Appearances
Full House
Roseanne
Roswel
Milenium
CSI - All
Star Trek - All

Da nebude zabune ovo je samo deo moje kolekcije od serija, naravno ima jos ali spisak bi bio mnogo duzi nego sto je sada. Od ovih serija sam pogledao dosta ali opet gledam seriju tek kada je gotova ili otkazana jer sam se sa serijom Smallville tako prevario pa krenuo da je gledam pa sam odustao posle 2 sezone sada cekam da bude gotova pa da sednem da je odgledam.

Naravno ovo su sve serije koje su mi manje vise drage i koje cu da gledam zato ih i kolekcioniram a skida se jos novih.

The Simpsons, Family Guy, South Park, Futurama. Kada ima na TV: Mucke (poceli su opet da ih prikazuju i to na nekoliko televizija), Alo alo, Friends, Faulty Towers, Two and a half man, Everybody loves Raymond…