Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Aha, jasno jasno. Kakva govna, nevidjeno.
Znaci ako neko ima 2 kuće, mora TV da vozi u ovu drugu gde mu je maticni uredjaj😅

2 Likes

A taj fazon, vazi onda uzece mi jos 3€ :smile:
doslo vreme da se o mene grebu🥲

1 Like

Smanjili su za toliko. Isti djavo :joy:

Ok, znaci ima skuplja verzija bez tih home network restrikcija?

Ja delim gomili ljudi, plate kad se sete, nije mi problem, zao mi da ih otkazujem.

Ne nego imaš cijenu pretplate plus plaćaš dodatno za svaki nalog van home mreže, 2,99€ negdje pročitah.

Znači, ako imaš četiri divljaka pored sebe mjesečna pretplata ti je 10€ + 4x2,99€.

2 Likes

E, pa… to i nije vise tako malo :frowning:

2 Likes

Apple se otvorio maksimalno

Lista glumaca

4 Likes

Odgledao prvu sezonu Klarksonove farme.

Genijalno je. Ismejao sam se, tradicionalno njegovo ponasanje i gluposti. Nisu mogli da nadju veceg i boljeg ludaka za ovo. I ne cude onako visoke ocene.

3 Likes

Jel gledao neko? Tek sam sad provalio da postoje nove epizode. Neka budu 50% kao stare i ja happy :grin:

:flushed:

1 Like

Čemu ovo? Ajde da su skakali sa nekih zgrada ili jurili niz neke provalije sa konjima pa da razumijem da su angažovali stunt doubles i lažnog konja, ali bukvalno su samo lagano jahali normalnim putem.

A onda dođe jedan Tom Kruz i pogine 10 puta dok snima jedan film :joy:

2 Likes

Bog otac😁

Sisice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Hteo da pilotira sam, mornarica ga oterala u tri lepe :joy::joy:

Upravo zbog ovoga ga strašno cijenim. Sjećam se kad je skakao sa zgrade na zgradu, zakucao se u zid zgrade i slomio nogu koliko se sjećam, ali se podigao rukama i odradio scenu do kraja.

A Pedro Paskal za Mandaloriana samo voiceover odradi, ko zna ko se lomi ispod one kacige.

Čuo sam čak da je rijetko kad i bio prisutan u toku snimanja jer je snimao nešto drugo, samo dođe kad se sve završi i odradi voiceover. E da, bio je tu i okviru one jedne scene kad je skinuo kacigu :joy: Ali volim ge i bez obzira na to, dobar je glumac :slight_smile:

1 Like

Znaci… Pedro = cava
Tom = baja
:grin:

1 Like

Last of us smeće gore od Netflixa.

1 Like

Pretpostavljam da je to dlc cim svi pljuju? :smiley:
Ja cekam sve da izadje pa da gledam

2 Likes