Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Ja cekam da sve izadje pa se rešim muke u jednom danu …
A mozda i necu gledati isto kao i Halo serija, stoji sky show time pretplata ide, a odgledao samo povratak u budućnosti i kum 1,2,3 :sweat_smile:
Halo me uopste ne privlaci ni da otvorim …

Pa, ne gledam. Sad tek vidim da sve vreme spominjem Netflix, a u stvari je HBO. Srecom niko vise i ne cita duze postove, pa se ne primeti, ali dokaz je da ne znam ni na kom “kanalu” se emituje, lol.

Nisam nesto emotivno vezan za fransizu, vise sam kivan sto je kvalitet otisao dodjavola, a sa njim i ocekivanja publike… Pametni ljudi odavno ne gledaju serije.

ili kao ja samo bindžujem stare :grin:

Sad sam bas poceo Frejžera na sky show time

E to je mozda bolje, u pravu si… Ili neka evropska, UK produkcija…

Zavrsio The Last Kingdom. Covece kakva serija, pet u glavu za likes of Vikinga i slicnih serija. 14 aprila izlazi film Seven Kings Must Die koji zavrsava celu pricu u Uthredu. Jedva cekam. Od mene 9.5

Btw dobio sam mail od Netflixa da su spustili cenu za onaj najskuplji paket na 9.99€ izgleda kompenzuju za password share.

7 Likes

Meni Netflix šibnuo mail sa poskupljenjem :laughing:
Ide na 130, 99 lira :grin:

1 Like

I mene su prebacili na najskuplji paket za 9,99.

A šta tačno menia Netflix? Na koliko uredjaja će moći da se deli po novom? To mi nije jasno. Ako ja u kući imam netflix na telefonu, xbox, ipad… Koja je fora?

I meni nesto stiglo, sad cemo vidimo

Jao bre, nisam imao pojma da izlazi i film? Aoooo kako sam se obradovao, obožavam The Last Kingdom

1 Like

Jos nema prevoda na netflixu…

7 Likes

5 Likes

2 Likes

Koliko sam skontao ti članovi se moraju jednom u mjesec dana povezati na istu mrežu da bi Netflix verifikovao da su članovi zajednice i tako svaki mjesec

Bude tu svega,nije to nascar ono je dosadniji sport.

1 Like

Ne razumem? Pa to znaci da ja mogu da udjem jednom mesecno na sve profile?

Ne brate, nego ti uređaji na kojima radi drugi profil moraju da se loguju na home mrežu jednom mjesečno.

Tako bi trebalo mada niko ne zna sa sigurnošću.

Ionako kontam da ih otpilim, nisam pogledao ništa dobro mjesecima. A kao gledam nešto svaki dan.

2 Likes