Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Fora i jeste da ti izazove takvu emociju :grinning: Ima delova dosta iz igre u ovoj epizodi, al brate smaraju sad vec svaka epizoda provuku nesto da promovisu tu. Aj casopis je od Bila iz igre, al oni crtezi. Ocekujem iz sledece epizode opet gas.
Inace scena iz igre sa novim “drugarima” iz kraja epizode mi je jedna od zescih, bas me smorilo tako da sledeca epizoda nece biti ni malo mlaka :slight_smile:

1 Like

Zasta bre sada? Daj ne zajebavaj. Neka kada stave tako neke ma Kinder cokoladu ili plazmu neka mi se jave.
Ajde nemoj da se preseravamo.
U igrici je Eli simpaticno detence. Posle u 2 delu je mentalna zver ali je opet lepa.

Meni je cura simpatična a hemija između nje i Pedra je vrhunska!

Nije ljepotica u klasičnom smislu ali nisam ni mislio da je muvam nego da uživam u seriji, tako da…

1 Like

Ne, ona/j Eliot sto je pol menjao da je ostao zensko bio bio top top izbor. Ona je bila lepa, simpaticna a opet eto uklopila bi se u to da je gej zbog uloge. To sam citao bas po netu da je pomenju.

Nisam ja hteo lepotpicu. To je dete. Nego da bude simpaticna kada je vidis. Kao sa reklame.
Ovu da stavis na slatko u spajiz da plasi decu da ne jedu slatko :rofl:

Pravda za Lyannu Mormont :bear::grin:

2 Likes

Druže, ona/j ima mislim skoro 40 godina, bliža je Bogu nego djetinjstvu…

Znam, samo ima tu facu deciju. Naravno da je mladja. Bas su je po netu pominjali sa slikama iz mladjih dana. Stvarno lici.

Ja mislim da je njen lik adekvatno odradjen, mislim ako uzmemo u obzir njen background i biografiju i to da je rodjenja u već post-apokaliptičnom svetu, da nema roditelje, da je od rodjenja živela u nekoj vrsti logora i bila primorana da se bori za goli život i preživljavanje i da živi onako kako ni jedno dete ne bi trebalo niti smelo da živi…onda i treba tako malo da izgleda kao da je pobegla iz serije/filma “Sivi dom” ili “Specijalno vaspitanje” (riknula Boranija), mislim kako bi njen lik bio uverljiviji i treba da izgleda tako pomalo da kažem napaćeno i neugledno, ono kad uzmemo u obzir biografiju njenog lika nekako ne ide baš da izgleda kao neka slatkica iz reklame ili kao neka nafurana instagramuša.
Mislim da su dobar izbor napravili sa ovom glumicom kao i sa likom koji glumi Džoela, oboje su vrlo autentični.

Mozda, ali za nekoga ko nije igrao igricu nikada :rofl:
Pa nije video da je Dzoel stereotip klasicnog teksasanina belca, evropskih korena. A ne latinos. Samo sto je Pedro nekako bas simpatican lik pa moze da mu prodje.
A Eli slatka ali izmucena devojka.
Znaci NE ruzna + izmucena :grin:
Nego slatka i izmucena.

Jos samo da ovaj bude Dzoel i to je to :joy:

2 Likes

USAMLJENI REVOLVERAŠI
Ako ste voleli da gledate X Fajls…setićete se da su Molder i Skali, svaki put kad bi se našli u ćorsokaku, pomoć potražili od 3 čudaka koji su sebe nazivali “usamljeni revolveraši”.
Ta tri karaktera su na publiku ostavili tako jak utisak, da su autori, odlučili, da naprave posebnu seriju o njima (taman da izvuku još koju kintu iz serije kojoj svaka nova sezona biva sve gluplja od predhodne).

Za pilot epizodu (prva epizoda serije, kojom se ispituje potencijal na tržištu) su odabrali sledeći scenario.

Grupa bogataša (sličnim onima sa početka) odlučuje da zaradi još jednu pozamašnu gomilu para a kako drugačije nego ratom. Pošto je Americi, bilo dosta ratova (barem na filmskom platnu) oni se odlučuju na veoma radikalan pristup.
Pokušaće da otmu avion, preko daljinskih komandi, i da ga zakucaju u svetski trgovinski centar tj bliznakinje u NY. Za to će da okrive teroriste iz zemlje bogatom naftom. Win-Win kombinacija, em im tamo šalju vojsku em im se odande vraća nafta. Na njihovu žalost to su razotkrila “3 usamljena revolveraša”.
Autor:Petar Vician
Pilot epizoda je emitovana oko 6 meseci, pre 11 septembra.

2 Likes

FB_IMG_1675928331893

3 Likes

I nastavljamo sa trendingom :sweat_smile:

Pedro u izdanju goth gangsta paradajz :facepunch:

1 Like

Nova epizoda The Last of us, fantazija.

Sad bih rekao nešto politički nekorektno ali neću. :joy:

Fun fact, lik koji glumi “desnu ruku” od ove likuše Marleen ili kako se već zove (sve mi se izmešalo više sa imenima) je ustvari pravi lik koji je dao glasu Tommy-ju u igri. Čak i liči na njega u faci. Odmah sam provalio i pomislio “zašto ovaj lik nije glumio Tommy-ja kad mu je glas baš sličan i lik takođe” i nema da fali, lik mu je dao glas. :joy:

2 Likes

Meni se toliko ne gleda serija, bas je losa. Ne znam kako da opisem disonancu izmedju hajpa i mog subjektivnog iskustva, ali prve dve epizode su strasno dosadne i razvucene. Vidim ubacili su i neku romansu izmedju Bila i nekog lika u trecu, pa mi se jos dodatno ne gleda to smaranje. Covece, imas jednu od najboljih prica, potencijal za hardcore horor… a ti ubacis meksikanca, antipaticno dete i dodatnu gej romansu. Netflix, sta reci.

Odgledao sam 4. sezonu You. I moram reci da je losija od prve tri. Mislim, i dalje je Joe super lik, njegov unutrasnji monolog i kritika bogatog, bahatog londonskog dzet set drustva su zabavni sami po sebi, ali ceo koncept murder-misterije vise lici na Agatu Kristi nego psiho dramu opsednutog sociopate koji boreci se sa sopstvenim demonima i u pokusaju da bude bolji covek uvek nekako napravi seriju pogresnih izbora sa fatalnim ishodom.

Ja mislim da je ovo za Dzoela malo proseravanje, realno lik izgleda više kao belac nego vecina nas i vecina Srba generalno, ono da ne znate da se glumac zove Pedro Paskval realno niko ne bi ni znao da je lik latino porekla, kao sto verujem da dobar deo ljudi ne zna ni da je recimo Čarli Šin (kome to nije pravo ime) latino porekla.
Inace odličan izbor glumca za ulogu Dzoela, odlicno mu leži lik.

Uopste nije samo izgled u pitanju, mada ima tipicnu latino fizionomiju koja se dosta razlikuje od nekog juznjackog USA tipa kakav je Dzoel, nego sto ima na nesrecu i tezak akcenat. Znamo da je Dzoel u igrama bio tipican juznjak, sa juznjackim akcentom, dobro na kraju nisu odabrali kineza covece. Ok je on glumac i nemam nista protiv ni latinosa ni njega licno, ali neki izbori su naprosto bezveze, pola holivuda ima latino poreklo, al ovaj bas dibidus Penja iz Narcosa. Los je generalno kvalitet i izbor glumaca… Jos neke njihove blokbaster serije su takve, i Witcher ima katastrofa cast, i Sandman… Sto je bas steta, napravi audiciju u Tenesiju, Kentakiju, nadji nekog neafirmisanog juznjaka koji ce da razbije, neku klinku koja nije iz Game of Thrones-a, pola juga USA mozes da odaberes da lice na Dzoela i Eli… Garant im je ovaj bio dobar jer poznat, i bas zato sto je latinos, dobijes gratis latino community, a moze da se pretvara da je southerner, koga briga i za akcenat i za izvorni materijal, glupi geekovi ce gledati ionako jer ima zombija, a oni koji nisu igrali, njima je tek svejedno.

1 Like