Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Why are the pages sticky? :joy: to sad mi koji tek sada igramo mozemo da se zajebavamo. Ostali kad su igrali pre 10 godina se vise ni ne secaju

Obrnuto.

U igri Bill je živ (ipak grad po njemu nosi ime - Bill’s Town), a Frank se objesio. Frank je htio da ga napusti, i dok je bježao ugrizli su ga zombiji, zarazio se, i odlučio da se objesi. U pismu Billu je napisao da je bolje i da pogine nego da ostane još jedan dan sa njim. Vrlo interesantnu promjenu su napravili u seriji

Inače, meni je treća epizoda super. Slažem se, u nekim trenucima pretjerano, ali sam se presmijao gledajući imajući u vidu da je glumac koji glumi Billa heteroseksualac i da je oženjen čovjek. Svaka mu čast na glumi :joy:

5 Likes

E pa da, davno beše kad sam igrao a sada još nisam stigao do tog dela u Remake-u :smile: Ali nisam bio daleko :smile:

Pedro na svakom „kanalu“ trenutno.

3 Likes

Pedro je simpatican ali brate… dobro, neka uziva u svojh 5min slave.

Meni je Pedro u GOT bio odličan.

Postoji li išta što Kinez neće pojesti leptnejebo?

1 Like

Fun fact: glumac koji glumi Cnuta(Knuta) u the last kingdom, daje glas Eivoru u AC:Valhalla. Ziv sam se pojeo dok nisam skontao gde sam mu cuo glas :joy::joy::joy:

1 Like

Jao da, secam se da sam video negde. :smiley: Ja sam tripovao da mu je dao glas onaj King Horik iz Vikinga, iz druge sezone bese onaj sto je radio Ragnaru iza ledja :grin:

Znaci na 4. si sezoni xD

Da da. Ultimativni kraj trece. Bitno da se one skejd resio, reko ako sad ona pocne da mraci i oblaci, gasim

1 Like

The Last Kingdom je prelijepa serija, sa prelijepom pricom od pocetka do kraja

1 Like

Retka serija gde voliš sve likove :smile: Ja ne znam da li tamo ima neki lik koga nisam gotivio (ima možda par njih samo :joy:) ali generalno su svi top.

1 Like

Meh. Princeza i Knut su super, ostali… pogotovu onaj glavni plavusan bzv. Vikinzi su imali dosta bolji cast.

cekaj pomesao sam sa Vikings Valhalla :confused:

Na Kanut-a sam mislio iz Valhale… znaci to nije Knut lol.

Ema je bas hot <3

Ovo je bre pravi Knut :joy:

Pustite klip, posle 3 sekunde se cuje Eivor :joy:

2 Likes

Steta sto i dalje nema prevod na Netflixu

Skini sa torenta. Skini prevod i rokaj

Good old school

2 Likes

Gledao sam TLOS epizodu 4.
Nije lose. Drzi istu pricu, sasvim je ok.
Ali definitivno koliko godse trudim da ne vidim ne mogu da svarim onu malu sto glumi Eli.
Jbt ona je stvarno toliko ruzna i antipaticna da je to negledljivo.
U ovoj epizodi ima dosta krupnih kadrova njene glave i stvarno je ruzna u pm.
Jbt u igrici je simpaticno dete. Ovaj je brate grozna i cao.

1 Like

Mare jbt…

1 Like

A sto bre. Jbt nije bre simpaticna. Aj nemoj da se foliramo. Pa uzme pakovanje Kinder cokolade. Jesu stavili tako neko ruzno dete ili su stavili neku simpaticnu decu??