Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

The Last of Us epizoda 3 , posle klavira toliko premotavanja ovih gluposti. Fail od epizode

Treba gledati ipak kao celinu. Definitivno ne palim dok ne izadje sve.

Ma nekom ce se sigurno svideti ko to voli, to je samo moje misljenje mada vidim da su se amerikanci nalozili do jaja sa pricom u ovoj epizodi.

Ne mogu da poreknem kako je mimo toga sve lepo uklopljeno i drzi paznju, meni iskreno bas trip dok gledam jer zamisljam sve kao mogucnost desavanja, masta radi svasta :slight_smile: Sama pomisao da si medju zadnjima u svetu je haos, pogotovo stvari koje rade da prezive. Isti osecaj imam kao kad sam gledao I am Legend

1 Like

Kako je glupo kad ovako nešto napišu… Pored toliko dobrih serija raznih žanrova evo epizoda 3 je nešto najbolje u istoriji TV-a ikad na svetu ikad. :roll_eyes: Šta mi je danas bre, samo neku pravdu uterujem :joy:

1 Like

Svaka budala pa i mi ovde ima pristup netu :wink:

2 Likes

Ma naravno. a tweetovi ispod be like: the last of us writers were like “hey joel needs a car. what if we write the most touching and heartbreaking hour of television in the world”

Taj pojma nema da igra postoji :smiley:

1 Like

Ma kakvi, najbolja ce biti prva epizoda 2 sezone :sweat_smile:

Inace zagazio sam lepo u igru, kako je fenomenalno odradjena da bukvalno svaki cosak okrenem. Remake sam uzeo za PS5 jer bas lepo izgleda, malo je bezveze da napisem “zivo” :joy:
Inace nisam mislio da ce ali evo, imam momente kad prolazim kroz mrak u hotelu i iskacu mi, bukvalno me jeza hvata :grinning:

Da nije serije, sigurno ne bi ovo ni poceo da igram.

2 Likes

8 Likes

Aaaa,da… ceo forum :grin:

2 Likes

2 Likes

Ima jedan deo u dvojci gde treba da se prođe kroz prostorije neke firme ili šta li je. Mrkli mrak unutra i prepun nekih zaraženih ali nisu kao ovi obični ili clicker-i nego jezivo visoki i krakati i konstantno beže i šunjaju se, i samo im glave izviruju iza uglova. Konstantno se šunjaju, ne možeš da ih čuješ onako gde se naziru njihovi oblici kroz zid i samo čekaju leđa da okreneš da bi četvoronoški krenuli na tebe. To mo je ostalo upečatljivo i žešće jezivo. Ja čučnuo pored nekog kancelarijskog stola i pokušavam da ih čujem, ali samo vidim kako u daljini u mračnom hodniku malo proviruju glave, u stanju su da ne mrdaju i da te čekaju. A prostorija je neka ogromna kancelarija sa gomilom onih kancelarijskih stolova, mesta za štek koliko hoćeš… Uh, da to igram na najvećoj težini, e tu bi bila prpa samo tako :joy:

Zvuči kao posao za Super Daču. :grin:

Dobra epizoda 3, iako nema previse veze sa igrom. Bitno za izgradnju Joelovog lika i dela.

2 Likes

Kontam prequel Last of US ?

Take a walk in the zombie town! Daytime view of downtown Philadelphia, Kensington Ave, United States of America

Nego, je l’ se i u igrici ova dva ortaka igraju mame I tate ili je to samo umetnička sloboda režisera? :grin:
(da se ogradim, nemam ništa protiv manjina itd, itd, to each his own)

Odgledao treću epizodu. Lepo su je odradili, gluma je top. Ima malo scena… Jbg… Ali van toga je veoma dobro. Inače pojavljuje se Frank u igri (ili Bill :thinking:, zaboravio sam koji tačno ali mislim da je Frank) i isto je tako sve pod zamkama itd. U igri je baš drkoš i on i Ellie se stalno prepucavali ali kad se malo njuška okolo kod nkega nađe se pismo i sl. gde se poveže priča šta se tu ustvari desilo (po igri).

Njih dvoje su bili zajedno i sve to, međutim nešto su se posvađali ako me sećanje služi i Bill ga je ostavio i u međuvremenu se zarazio i tako je završio. Valjda je sebi prosvirao mozak ili tako nešto… Ali to ni jednog trena nije prikazano u igri, samo se vidi neko oproštajno pismo ili tako neke sitnice po kući. Frank je ostao živ i nakon što su Joel i Ellie otišli u igri, ali nakon svega je i razumljivo što je lik drkoš.

Zanimljivo je da su tako prikazali Frank-a i zašli u njegov back story, tj da su mu dali toliko screen time-a za jednog sporednog lika koji je u igri samo u prolazu na kratko. Fino… :ok_hand:

2 Likes

Ima i casopis u igri sto je ukrala Eli kad su se vozili autom sto ukazuje na to, al svakako preterano u seriji ( bar meni ) al eto drago mi je da neko uziva :grinning: