Valve najavio Steam Deck, handheld PC

Samo dokupis sd od 512 i zavrseno :slightly_smiling_face:

3 Likes

koja je bijese cijena za 64?

Je l moze ovo cudo da se kupi negde u Srbiji trenutno? :smiling_face_with_tear:

Ima neka slabaŔna ponuda na kupujem prodajem.

2 Likes

Navali narode:

1 Like

Deri ovaj namucen narodā€¦.duplu zaradu ljudi zeleā€¦nemam komentar vise nikakav !!!

2 Likes

Marža :100:%

2 Likes

Cek cek, najbitnije nije slikao, pazite sad ovo, na snizenju je :joy:

1 Like

Verovatno ih kupuju sa ebay-a ili slicno pa preprodaju u Srbiji. Posto je trenutno jedini nacin da se poruci preko Steama sa vazecim Steam accountom. Dakle srecno sa garancijom ako nesto rikne. :man_shrugging:

Ja koliko znam po nasem zakonu su duzni da ti izdaju fiskalni i da daju saobraznost-garanciju 2 godine, e to mene zanima sta ce i kako ceā€¦

Toliko su se ugradili u cenu, da su verovatno tu uračunali i potencijalne kvarove i zamenu uređaja. Praktično platiÅ” im u startu i taj zamenski, ako ovaj crkne.

Tako da će verovatno davati drugi Deck u slučaju kvara.

Mada onaj ko kupi po ovoj ceni definitivno nije normalan, pogotovo Å”to ih ima na KP za 500-600ā‚¬ :grin:

1 Like

Koja je realna cena konzole u Srbiji sa 64gb?

1400e brt :rofl:

1 Like

Nemam pojma nezahvalno je da odredjujem cenu , al kazi ga plafon 500e za polovnu, nije ovo nemacka , puni oglasi po de ebay za do 500e sa sd karticama od 256-512gbā€¦ali ovo je srbijaā€¦
Merkam ga ja odavno, uzeo bih srednju verziju sa 256 i stavio 512 g karticu i momentalno obrisao steam os, odmah windowsā€¦cekam al mora da izgorim jedan postajem nestrpljiv, ja sam pc master race dete :joy:

Ja nasao za 540 nov. Nego ne stizem da igram ni X ni ps5 pa se bojim da bi samo skupljao prasinu.

1 Like

Verovatno od 64g na kp pretpostavljam?

Nije na kupujem prodajem a 64 je.

Malo je memorije za win, morao bih da mu menjam nvme za veci, ne bih da vozim win na sd iako moze to da se izvede

Ma kupujā€¦imas poprilicno jak hardver koji bukvalno sve zivo vozi na njemu, emulatori itdā€¦mnostvo primena za njegaā€¦