Samo dokupis sd od 512 i zavrseno ![]()
koja je bijese cijena za 64?
Je l moze ovo cudo da se kupi negde u Srbiji trenutno? ![]()
Ima neka slabašna ponuda na kupujem prodajem.
Deri ovaj namucen narod….duplu zaradu ljudi zele…nemam komentar vise nikakav !!!
Marža
%
Verovatno ih kupuju sa ebay-a ili slicno pa preprodaju u Srbiji. Posto je trenutno jedini nacin da se poruci preko Steama sa vazecim Steam accountom. Dakle srecno sa garancijom ako nesto rikne. ![]()
Ja koliko znam po nasem zakonu su duzni da ti izdaju fiskalni i da daju saobraznost-garanciju 2 godine, e to mene zanima sta ce i kako ce…
Toliko su se ugradili u cenu, da su verovatno tu uračunali i potencijalne kvarove i zamenu uređaja. Praktično platiš im u startu i taj zamenski, ako ovaj crkne.
Tako da će verovatno davati drugi Deck u slučaju kvara.
Mada onaj ko kupi po ovoj ceni definitivno nije normalan, pogotovo što ih ima na KP za 500-600€ ![]()
Koja je realna cena konzole u Srbiji sa 64gb?
1400e brt ![]()
Nemam pojma nezahvalno je da odredjujem cenu , al kazi ga plafon 500e za polovnu, nije ovo nemacka , puni oglasi po de ebay za do 500e sa sd karticama od 256-512gb…ali ovo je srbija…
Merkam ga ja odavno, uzeo bih srednju verziju sa 256 i stavio 512 g karticu i momentalno obrisao steam os, odmah windows…cekam al mora da izgorim jedan postajem nestrpljiv, ja sam pc master race dete ![]()
Ja nasao za 540 nov. Nego ne stizem da igram ni X ni ps5 pa se bojim da bi samo skupljao prasinu.
Verovatno od 64g na kp pretpostavljam?
Nije na kupujem prodajem a 64 je.
Malo je memorije za win, morao bih da mu menjam nvme za veci, ne bih da vozim win na sd iako moze to da se izvede
Ma kupuj…imas poprilicno jak hardver koji bukvalno sve zivo vozi na njemu, emulatori itd…mnostvo primena za njega…

