Valve najavio Steam Deck, handheld PC

Opa, tek sad sam video na KP-u cena od 850€ za steam deck, polovan naravno. Pre dva-tri meseca ih nije bilo nigde (koliko ja znam). Do 600€ sam spreman da dam, ali ko zna hoce li to biti u skorije vreme…
@mvasic Kakva je konzola? Vise sam za sd nego za switch u svakom slucaju :grin:

Ja sam zadovoljan. Lepo mi leži u rukama. Ekran je veći nego kod Switcha. Sve što sam hteo poterao sam.Trajanje baterije zavisi od igre. Retroarch je gotovo ne troši, Panzer Corps 2 je dezintegriše.

2 Likes

Divno jutro. :grinning:

6 Likes

A grejanje? :smiley: samo ti troši pare :joy:

Koliko si platio? I koliko si cekao? Ako nije tajna :grin:

Pa nije tajna, na Steamu sam 3. Jula naručio, sinoć mi je stigao mail da mi je rezervacija stigla na red. 256 Gb verzija, 550€.

Valve je bas ubrzao sa proizvodnjom, tako da u zavisnosti koji model se poruči, ne bi više trebalo toliko dugo da traje. Vidim sinoć na redditu da neki koji su krajem Avgusta rezervisali da su stigli na red. Kontam trenutno max 2 meseca od rezervacije da se dobije uredjaj.

1 Like

Sad kada im ubace restrikcije, nema proizvodnje :grin:

Tnx za info!
A da li prilikom rezervacije placas ceo iznos ili ne?

Rezervacija kosta 5€.

Kada se dodje na red, imas fore 72 sata da kupis Deck, ili sa otkazes rezervaciju, i vrate ti tih 5€.

Moze li na cekove ?

Ako rezervises i kupis i sve, ne salju kod nas jeli tako?

E top. A je l ima neki link gde mogu da se prijavim za cekanje, a da salju za srbiju?

Pitaj.

[email protected]

Inace Gabe odgovara redovno na mail. :wink:

@Shamso69 samo direktno Steam.

3 Likes

Piše da polako proširuju zemlje za koje šalju. Skoro su dodali 10-ak valjda. Kad sam probao pre par meseci je pisalo da ne mogu da rezervišem jer ne šalju kod nas za sad.

I dalje je nedostupno, pitanje i da li ce biti dostupno u Srbiji :slightly_smiling_face:

Verovatno hoće, za jedno 2-3 godine :smile:

Kada izadje steamdeck pro slim max :slightly_smiling_face:

po oglasima 900e polovni, ma nemojte

1 Like

Za te pare se isplati da odeš do najbliže države u koju šalju i da tamo pokupiš. Em se dupe raduje putu, em pokupiš nov uređaj.

5 Likes