Vakcina 2021

Kao sto su mi ovi sto se maksimalno zalazu da se ne vaksicnise niko, obicni sektasi, tako su i ovi koji velicaju vakcine i jedini spas vide u tome, isti kao i prethodni.

Zadnjih par dana samo udjem i izadjem, kad vidim o cemu pisete. Vi sto u vakcini vidite jedini spas, niste nista bolji. Argumenti su vam jedna obicna nula.

P.S. Da se malo uhvatimo teme. Ulepsalo: bio na Kopaoniku 7 dana, nabordao se maksimalno, cak i na nocno isao iako sam na stazi bio od jutra do zatvaranja. Vreme malo losije, ali volja i zelja mnogo jaca. Uzivao, a pritom nisam citao ove polupane postove o vakcinama i anti-vakcinama. Dosta mi je trovanja mozga tom temom.

P.S.S. Napravite vi sebi temu o vakcinama i manite nas ostale sa tom temom gde god stignete. Iskreno, boli me uvo ko se za koju vakcinu prijavio i ko je protiv vakcina.

2 Likes

Pričamo o zimi ljudi se bune,pričamo o vakcini ljudi se bune pa koja je onda podobna tema u januaru?

Postovi se brišu kada se koristi nepristojan rečnik ili govor mržnje, ne zbog teme kojom se bave.

Pa samo je fora kada izadje igrica na brzaka kao npr Cyberpunk koja je izasla pod pritiskom alavosti za profitom najgore sto moze da se desi jeste da izadju i kazu “e jebi ga, malo smo se zaleteli, aj popravicemo vremenom ili vracamo lovu”
A kada izadje vakcina ili neki lek i mi svi to dobijemo a ocito je da je zbrzano onda ti malo znaci ako neko izadje i kaze “e jebi ga matori, malo smo te skenjali” ali bas nam je zao, evo bas smo se skenjali zbog toga sto ces da riknes :joy:

Rekoste nema doktora, a pojedinci čak uporedjuju ostale vakcine sa Fajzerovom vakcinom za koronu. lol. Toliko o tome :roll_eyes:

Neki cak idu toliko daleko da mogu da kažu da mafija stoji iza antivaksera :joy:

Smejati se ili plakati, ne znam baš… :joy: :sob:

Istina je prosta, pustite starije i bolesne da se vakcinišu i to je to. Prestanite da gledate tv i da se trujete vestima o zarazenima i ostaom i kraj.

Ja i zaboravim da postoji korona, osim kad vidim ovu temu.

2 Likes

Koje starije kada su sada izvalili da skodi starijima od 80god. Norvezanima je u 3 dana umrlo 23 starije osobe od vakcine.
Pa je sada varijanta “e jebi ga, smor ali ipak nije za starije od 80god”
Jbt sve zvuci kao da organizuje mali Perica i drugari iz kraja.

Ovo nisam čuo. Jer cak me i ne zanima vakcina. Ali evo nek objasne vakseri sta je poslo po zlu sa fenomenalnom vakcinom i za koga je ako ne za starije :sob:

1 Like

U pitanju su starije osobe sa veoma teškim oboljenjima koja nisu vezana za koronu. Čak i najblaža reakcija na vakcinu u kombinaciji sa težom bolešću i koronom dovodi do pogoršanja u nekim slučajevima ili smrt.

Za to vreme u Srbiji:

U pravu je Marko, ovo je haos jedan kome nece biti kraja.

Niko ne želi da ljudi umiru, pogotovu ne od onoga sto je trebalo da ih spasi.

Pa koji su im k dali.onda vakcinu? Ko pazi na te ljude? Autolimari? Pa se zeznuli.
Pa ili nisu znali da vakcina tako deluje pa sada jbg.
Ili te ljude paze i daju vakcine lokalni frizeri ili limari pa nisu procitali instrukcije.
Aj odlucite se sta je od ta dva.
Ali sta god da je radi se o ozbiljnim debilima!

Zvučiš kao da su svi što su primili vakcinu umrli. Veliki broj kjudi je ovim zaštićen, nažalost kod nekih je došlo do komplikacija usled niza faktora.

Isto je ovako i kod zaraženih bilo. Nisu svi umrli osim onih sa komplikacijama. To mi je sve sumnjivo veoma.

2 Likes

au… usled niza faktora?

Bukvalno ovo, vrlo mali broj ljudi je umro CISTO od korone, vecina je imala teze bolesti ili je vukla nesto od ranije.

1 Like

Ne, ali onaj ko rikne ili mu neko njegov umre njemu.je to SVI.
Sta treba mi da budemo pokusni kunici dok se oni vezbaju i uce u hodu? Evo aj ti meni reci sta je ovo nego vezba u hodu.
Ono e jbg vi ste.matori ne moze.
Vi ste mladi ali jbg izvalili smo da necete imati decu. Jbg slucajno majke mi.

Ja bas nisam u fazonu da ucestvujem u njihovom treningu i zajebanciji. Pa ono kao e riknuo je za vece dobro.
Ma zabole me za vece dobro. To je kao da ides u rat i idem ja ginem za vece dobro, za narod, veru bla bla. Ma bole me i za ovaj narod i veru da ginem a jos manje da budem zamorce. A pogotovo ne moja deca.

Ništa. Vi se mažite uljima + tri molitve i sve ok.

2 Likes

A ko je spominjao mazanjem uljima i slicne stvari? Verujem da ima odredjena grupa debila koja zamajava narod kojekakvim glupostima, ali mi sto ti pisemo ovde koji smo PROTIV vakcine iz gore vec navedenih razloga znaci da razmisljamo svojom glavom iz prilozenog sta se servira po tv. Niko nema nista protiv tebe i tvog vidjenja stvari, ali sagledaj malo i drugu stranu medalje.
X puta mogu da ponovim, ko je to Srbija u evropi da jedina ima 3 (tri) vrste vakcine?

Pusti ga da gleda tv i da vjeruje kuriru, blicu i slicnima.

1 Like