Upoznavanje sa Aurora Dashboard (Osnovne komande, izgled, prebacivanje igara, skidanje covera i slično)

Pozdrav svima imam auroru na fat xboxu rade mi igre sve full,ali ne znam kako da skinem cover,pokusao sam da se povezem na net preko lan kabla i nece,game centar mi je odradio cipovanje i kad su mi ubacili dve igre po zelji vidim da imaju covere,naravno nisu mi rekli kako se sta radi pa se nadam da ce se ovde naci neko ko zna

Objašnjeno u prvom postu

Da i kad to uradim pise no internet connection

I nemam xbox marketplace na ovoj aurorj ne izgleda mi isto kao sa slike

Imam slicsn problem znam da udjem gde treba ima opcija get cover,kad stisnem pise no internet connection,probao sam da se povezm na net i nece,i cesljam internet ceo dan danas u nadi da cu dobiti bilo kakvu pomoc

Gurnes lan kabal pa probas ako stoji automatic podesavanja, reset konzole eventualno i dobijes IP, sta pise nije bitno bitno je da li aurora ima izlaz na internet.

Gurnuo vec lan probao da automatic,nece.to sam uradjo tako sto sam usao u obican onaj xbox home i nasao u podesavanjima network settings i pjse da ga je prihvatio ali nema ip adrese i to.probacu na manual onda.ako to ne radi,neki predlog kako bi mogao da se konektujem na internet,to mi je glavni problem.

Pitaj tamo gde su ti radili konzolu…

Ma lagano vidim da ste ovde svi u fazonu da izadjete u susret kao i oni,nema veze nacicu drugo resenje pozdrav svima

Vidi, xbox 360 je veoma stara konzola, retko ko je i poseduje sada… Svi tutoriali su zamrli, jer se ne koriste dugo…

Nema potrebe da se duriš, jer niko od nas nije vidovit… Možda je taj ko je radio konzolu nešto prelemio na lan portu, da ne može da se koristi, ali niko od nas to ne može da zna ovako… Svako kome je sve radilo na konzoli je mogao da skine covere na taj način kako je objašnjeno…

ekipa! Uradjena mi je instalacija RGH -Aurora kod lika u Zemunu.Sve je radilo u fullu do sinoc mala je nesto zeznula u content i sad nema igrica na ex HDD kaze nije radio kinect.Moje pitanje , je kako da vratim igrice pri start Aurore !?Igrice su brate tu na ex HDD nije izbrisala.