Upoznavanje sa Aurora Dashboard (Osnovne komande, izgled, prebacivanje igara, skidanje covera i slično)

Ja multidisc igre rasporedim ovako:

Games/Rage/Disc 1
Games/Rage/Disc 2
Games/Rage/Disc 3

Koristim Auroru i XBC za extract i uvijek radi.

Pozdrav

uradjeno… i radi… HVALA vmarkovic

Ovaj zanima me nesto u vezi tog cover-a tj da mi slika igre bude u meniju. Ja nemam otovren account pa me zanima da li mogu samo da povezem net sa konzolom i da skinem ili mogu prosto da ga skinem na kompu i kasnije da prebacim image preko flesa ko sto sam i igru prebacio.

Neko da me uputi kako da prekopiram igru na dva dvd… Ili neki link za stranu. Znam da sam video negde samo ne mogu da se setim

Koliko me sjećanje služi, ako jedan od diskova ima Content folder onda folder iz Content foldera kopiraš u HDD/Content/0000000000000000/ a drugi disk (onaj u kojem je default.xex) u HDD/Games/

Ako u oba diska imaš default.xex onda kopiraš kako je objašnjeno par postova iznad.

Pozdrav

Izgleda da mi se zeznula baza, naime prikljucio sam eksterni hdd sa gomilom XBLA igara Aurora je pocela da skenira ja startovao nesto i kada sam se vratio na dash nema ni jedne igre, putanje su dobre samo nista ne nalazi, ima li tu neke pomoci?, hvala unapred

hvala drugar u svakom slucaju :smiley: Resio sam to davno tj setio sam se… Nisam bio dugo na forumu. Ako moze jos jedna pomoc. Kako da nabacim cover za igru, a da nije xbox povezan online. Probao sam da ustekam net u xbox i da skinem tu neke stvari i on tu pocne da skida neke fajlove i kasnije kad skine ono nista. Bas nista nema. Da napomenem nemam account

Aktiviraj TU koji si skinuo, kada se pokrene igra aurora ce sama ucitavati titleupdate i pisace ti na ekranu pre ucitavanja igre.

Cao svima,imam xbox 360 rgh aurora,kako se pokrecu igrice sa eksternog hard diska,znaci da igram igrice sa eksternog hard diska,hvala unapred

Pozdrav, uzeo sam posle duzeg vremena 360 opet,ovaj put RGH (prosli put sam imao lt3.0) pa mi je malo nejasno sve. Dobio sam sa ovim aurora dashom.
Zanima me par stvari, da li da kreiram novi profil (ili koja je fora da imam stari profil sa xbox one i starog 360 naloga) ne kapiram to bas, niti dal smem da povezem konzolu sa netom?
I kako da uradim najbolje update igre? Vidim da ima neka fora sa skidanjem TU, a da neko to radi preko konzole preko neta?
Hvala.

Deo sa content scanning iz prvog posta teme uradi i povezi Usb uredjaj(hdd)gdesuti igre, uradi pretragu(scan) pojavice se igre.

Kao i do sada preko mini blade dugmeta ili ono na gde palis joy. Povezi kabal ili wifi isto preko system settings (mini blade poslednji tab) nakaci konzolu na mrezu mrezu i pogledaj da li imas ip ako imas sve je objasnjeno u prvom postu, ako nije verujem da ces provaliti :slight_smile:

Jesam, sve nadjoh. Secam se ranije dok sam imao 360 tutorijala, rekoh ko ce sve to da radi, sad vidim u sustini nema sta :smiley:
Nego, imate dobre sajtove za skidanje igara ako moze na pp (invite za neki dobar torent)? Na 360iso vidim da ima svega, ali recimo trazih juce Sonic All stars racing transformed i svi linkovi su offline ili su za premium naloge :confused:

EDIT: Jos jedno pitanje. Kada skidam igru sa nekog sajta, da li ona mora da bude RGH/Jtag rip ili mogu i iz onih sekcija tipa 360 games (full iso) itd? Nasao sam ovaj Sonic (Sonic All Stars Racing Transformed [MULTI][Region Free][XDG2][DAGGER]) kapiram da mogu bilo sta da skidam za rgh?

imas vec gotove jtag ripove a imas .iso verzije za rezanje.gotove ripove za jtag samo kopiras na hdd, dok iso moras da preradis putem iso2god ili xbox backup creatora. u svakom slucaju easy peasy i jedno i drugo.

kad stisnem home dugme na kontroleru uvijek je prvo freestyle home i kad stisnem na to prbaci me na fsd jel mogu kako promijeniti da me prebaci na auroru a ne da moram restart skroz konzolu

Hocu da predjem sa FSD na Auroru, ali ne znam kako.
Preuzeo sam verziju 0.6b sa neta i pokusao sam da otvorim Aurora.xex preko notepad ali tu ima mnogo nekih znakova i nije citko. Da li to treba tako da bude ? I kako da ga prebacim umesto FSD?

https://m.youtube.com/watch?v=ke4ndRRI1vg

Gledao sam sve to, koliko vidim bez xexMenu ne moze da se radi?
Nemam ni to…
Ili se ja ne snalazim ili su ga mnogo zakomplikovali :slight_smile:

Pre nego sto krenem u akciju, jos jednom da pitam. Treba mi daslaunch, horizon, xex menu?
I jos samo da mi kazete koje verzije da skinem? :smiley:

Prvo se zahvali čovjeku što se potrudio da ti nađe tutorial, iako on nema ništa od toga. E onda nas još pitaj da uradimo sve za tebe, može i da ti odsviramo koju.

Hvala za pomoc :slight_smile:
Uspeo sam da namestim Auroru uz pomoc FSD i flash. Namestio sam na flash-u novi FSD i preko njega sve odradio.
Kada sam namestio putanje, ali umesto 28 igrica koliko sam imao preko fsd, na aurori izbacio skoro 50 covera :neutral_face: Ne znam ni sta smem da brisem, samo sam ih HIDE.

p.s. Ni sam ne znam kako sam uspeo :sunglasses:

1 Like

The power of youtube