Uncharted: Legacy of Thieves Collection Trailer PS5/PC

Slobo prošlo je 20 godina od izlaska original Mafia igre i ovog rimejka. Aman :smiley: Niko tebe ne tera da kupiš ovo što Sony izbacuje. Ti i nemaš Sony. Čemu toliko opterećivanje ? :smiley:

1 Like

Zar nema na pc koji u teoriji može da izgura mnogo više kvaliteta da su ga isporučili za tu cijenu.Neko je pravio poređenje ove nove igre i onog nazovi novog proizvoda

Ali što tebe to pogadja? Jel ti utiče na kvalitet života ?

Pa normalno da pizdim. Dokle god debili kupuju reciklaze koji je motiv tih studija da prave nove igrice?
Sto. Ni ja se ne bih cimao, samo vrtim staro i cao.
Jbg meni to ne pase. Hocu novo.

Svakako ne kupujes, tako da ne znam sto se neviras :joy: i ja bih voleo da stancaju samo nove, ali ti i ja se ne pitamo :smile:

Kao da pricam kineski :face_with_raised_eyebrow:
Jebo mene. Ima armija debila koji to kupuju i time podrzavaju nerad tih firmi.
Dokle god im neko placa to oni nece da pomere dupe da naprave nesto novo.
Kao npr GTA5 odlican slucaj. Znas kada ce da izadje GTA6 za 78godina.
Zasto bi iko pomerio debelu guzicu ako vec zaradjuju na GTA5

Ma to kada bace na PC je super. Sve PS igre izlaze sada za PC.
Samo smara ono gore sto sam napisao.

Pa kako da se borimo protiv armije debila? :joy:

Pa znam, ali zar je moguce da se vrte tolike pare i niko nema da napise dobru igru?
Tako je i u filmskoj industriji.

Nikako. Debila je uvek vise i prostom matemtikom brze se razmnozavaju i sve su sanse da debile i proizvode. Dokazali ljudi. Cista matematika…

Treba da brine one koji su pokušali da “podvale” staro za novo a meni ni iz džepa ni u džep

A realno nije ne znam kakva igra. Da se ne lazemo to je klasicna konzolaska igrica. Koja nije bas interesantna van tog sveta.

1 Like

To si ti rekao

Sutra stize nova graficka tako da ovo taman da se stavi na skidanje pa da se polako prelazi sa ostalim Sony igrama koje imam instalirane, ali ne mogu lepo da rade zbog preslabe graficke…

Super su ovakve igre da ih predjes i izbrises, pa za par godina mozda opet da se skine i predje i ne moze bolje :grin:

Ja moram da pitam, jel ps has no games ili?
Kako ono bese, xbox has no games? :smiley:

1 Like

he he he he :joy:

Ako nesto nije istina to je onda ta tvrdnja :grin:

Izašao je Mario i zečevi a i bayoneta uskoro stiže

Što se tiče ekskluziva Nintendo je bog jer su ekskluzive i najprodavanije na toj platformi Sony je ok ali previše zavisi od franšiza koje nisu samo kod njih mislim na cod i Fifu koje su standardno najprodavanije na platformi

Jednostavno bolna istina oni su preživeli i bez cod-a a Sony kmeči tako da politika tih firmi nije ista tj konzumenti ps i Xbox imaju 90%istu ciljnu grupu